0 800 307 555
0 800 307 555
 • Finance.ua
 • Найпоширеніші запитання до акції "Бонус до депозитів"

Найпоширеніші запитання до акції "Бонус до депозитів"

 • Що за акція "Бонус до депозитів"?

  Це унікальна акція  від Мінфіну, яка надає вам можливість заробити додатковий бонус до вашого депозиту. Як отримати бонус:

  1. Заповніть «Заявку на бонус» на нашому сайті згідно з правилами акції.
  2. Розмістіть депозит у вибраному банку.
  3. Підтвердіть розміщення депозиту на сайті.
  4. Отримайте бонус.
  *Повна інформація для участі у акції «Бонус від Мінфіна» знаходиться за посиланням https://minfin.com.ua/ua/deposits/conditions/
   
 • “Які додаткові переваги я отримаю при участі в акції “Бонус від Мінфіну?”

  Ми пропонуємо нашим читачам наступні корисні сервіси:

  1. Підписка на найбільш актуальні новини банків  (акції, рейтинги, експертні враження, відгуки клієнтів). Завдяки цій підписці ви зможете
  2. Експертна оцінка стану банку. Кожного разу, коли  відбуваються суттєві зміни (вихід нового рейтингу стабільності банків, зміни акціонерів, систематична поява негативних відгуків та ін.), наші експерти повідомляють вам про це електронною поштою і пояснюють поточний стан справ. Це допоможе вам завжди тримати руку на пульсі.
  3. Сервіс порівняння депозитних пропозицій. Завдяки цьому сервісу ви можете порівнювати банківські пропозиції за релевантними для Вас параметрами, як при виборі товару в інтернет-магазині.
  4. Наш консультант допоможе вам розібратися у пропозиціях,  що беруть участь у акції, і відповість на будь-які питання, що пов'язані з умовами акції.
   
   
 • “Які додаткові фінансові вигоди від участі у акції “Бонус до депозиту”?

   Беручи участь в акції «Бонус до депозиту» від «Мінфін ви гарантовано отримаєте винагороду за оформлений депозит у обраному вами банку.

  Взяти участь в акції дуже просто. Для цього необхідно виконати всього три кроки.

  1. Перший крок – оформити заявку на участь в акції.
  2. Другий крок – розмістити депозит у вибраному Вами банку.
  3. Третій крок – заповнити заявку на нашому сайті для підтвердження оформлення депозиту.

  Вам необхідно буде вказати інформацію про депозит і реквізити вашого рахунку, відкритого в банку для отримання акційної винагороди. Протягом 32 календарних днів вам будуть нараховані гроші. Акція поширюється на депозитні вклади, детальні умови яких наведені на Офіційних сторінках акції.

   
 • Мені необхідно оформити депозитний договір у банку і окремо з вами?

  При оформленні заявки на участь у акції, ми з вами укладаємо публічний договір, а саме: ви ставите відмітки про згоду з умовами акції в заявці на участь в акції чим приймаєте умови публічного договору. 

  При оформленні депозиту у вибраному вами банку, ви укладаєте договір з банком.

   
 • Як я можу отримати винагороду?

  Винагорода буде виплачена на вказані вами при підтвердженні оформлення депозиту реквізити банківського рахунку міжнародного формату IBAN, відкритому у будь-якому банку України на ваше ім»я.

 • Як розраховується акційна винагорода від Мінфіну?

  Розрахунок Акційної винагороди здійснюється виходячи з суми депозиту, фактичного строку його розміщення та розміру такої винагороди, що зазначена на офіційних сторінках акції.

  Зверніть увагу, розрахунок акційної винагороди здійснюється виходячи з фактичного строку розміщення депозиту в днях, що конвертуються в місяці, відповідно до даних, зазначених на офіційних сторінках акції та на сторінці підтвердження (дата початку договору, дата завершення договору).

  Наприклад, якщо розмір винагороди за розміщення депозиту у вибраному вами банку складає 1% річних, то при розміщенні депозиту на рік, ви отримаєте 1% від суми вкладу, при розміщенні на півроку – 0,5% від суми вкладу, при розміщенні депозиту на місяць – 0,08% від суми вкладу відповідно.

   
 • Як я можу з вами зв’язатись?

  Зв'язатися з нами можна наступними способами:

  •  за номером телефону (044) 392-47-40, залишити заявку на зворотній зв'язок на нашому порталі minfin.com.ua, і ми Вам передзвонимо;
  •  за E-mail deposits@minfin.com.ua
  Ми працюємо в будні дні з 9:00 до 21:00, у вихідні та святкові дні з 10:00 до 20:00.
   
 • Як довго буде діяти акція?

  Строк проведення акції зазначено в офіційних Правилах акції, які розміщено за посиланням https://minfin.com.ua/ua/deposits/conditions/.  

   
 • Я є громадянином іншої держави та проживаю в Україні. Чи можу я оформити депозит?

  Для оформлення депозиту необхідно надати документ, що посвідчує особу та  ідентифікаційний код. Для нерезидентів України банки можуть вимагати додаткові документи. Рекомендуємо уточнити дане питання у спеціалістів вибраного Вами банку.Зверніть увагу, що в акції також не можуть брати участь громадяни республіки білорусь або російської федерації та інші особи, пов’язані з державами-агресорами/державами-окупантами (визнані Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом) крім фізичних осіб, які мають посвідку на тимчасове/постійне проживання в Україні та/або мають інші законні підстави перебувати на території України та їх місцезнаходження можна встановити в Україні та щодо яких відсутні інші обмеження чинним законодавством України. 

   
 • Чи можу я відкрити депозит на ім’я своєї дитини та брати участь у акції?

  На жаль, ні. Для участі в акції, депозит повинен бути оформлено на ім’я учасника акції.Учасником акції може бути  фізична особа , яка досягла повноліття, повністю правоздатна та дієздатна та отримала реєстраційний номер облікової картки платника податків  або позначку у паспорті про право здійснення платежів за серією та номером паспорта;

   
 • Що відбудеться, якщо я заберу свій депозит достроково?

  Мінфін виплачує акційну винагороду одноразово та в повному обсязі.
  Інформацію за цим питанням рекомендуємо вам додатково уточнити у спеціалістів банку, оскільки у кожного із банків свої умови по достроковому розірванню депозитних договорів.

   
 • Що із себе представляє “Мінфін”

  Minfin.com.ua (юридична особа ТОВ «МінфінМедіа") — український портал про фінанси і інвестиції. Ми пишемо про головні події в економіці, про курси валют, допомагаємо легко і безкоштовно вибрати банківські продукти: депозити, кредити, страхування. Також у нас можна розмістити і прочитати відгуки про банки, МФО та інші фінансові організації.

  У 2013 році була зареєстрована група fintech-компаній Treeum, куди увійшов портал Minfin.com.ua.

  У 2021 році фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund LP, яким керує Dragon Capital, придбав контрольний пакет акцій компанії Treeum, до якої входить Minfin.com.ua.

   
 • Хто сплачує комісію за зарахування та зняття акційної винагороди?

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб — це організація, що діє від імені держави і гарантує у разі банкрутства банку повернення депозитів вкладникам (фізичним особам, у т.ч. ФОП), а також виводить неплатоспроможні банки з ринку.Протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня його припинення чи скасування гарантується 100% (повне) повернення коштів за банківськими вкладами разом із нарахованими відсотками у разі неплатоспроможності/ліквідації банку.

  Після спливу трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні максимальна сума відшкодування за банківськими вкладами становитиме 600 тисяч гривень.

   
 • Чи потрібно мені сплачувати податки з отриманої акційної винагороди від Мінфіну?

  Згідно чинного законодавства України акційна винагорода від Мінфіну визначається як дохід учасника акції що має оподатковуватись на загальних засадах.

  Так як Мінфін у цих відносинах виступає податковим агентом щодо учасника акції, Мінфін самостійно утримує податки з акційної винагороди Учасника та перераховує його на відповідні рахунки бюджетних установ.

  Тому учаснику акції після отримання винагороди не потрібно здійснювати будь-яких додаткових податкових платежів.