0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Туристична страховка в Грузію

5 хвилин і поліс з покриттям COVID-19 у вас на email

Напрямок
Чому люди обирають туристичне страхування на Finance.ua?
Поліс дешевше, ніж у страховій
Поліс дешевше, ніж у страховій
Тому що ми ділимося з вами своїм прибутком, який отримуємо від страхових компаній. Для нас важливо зробити страхові продукти доступнішими для людей.
Допомагаємо з вибором
Допомагаємо з вибором
Страхових компаній в Україні є багато. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором - ми допоможемо знайти ту, що підходить саме вам.
Швидке онлайн оформлення
Швидке онлайн оформлення
Не потрібно їздити до страхової компанії, щоб отримати поліс. Отримайте його на e-mail за 5 хвилин.
Щоб користуватися онлайн-полісом страхування, вам необхідно зателефонувати у асистанс страхової компанії та назвати номер вашого полісу. На кордоні покажіть електронний поліс зі смартфону або будь-якого іншого гаджету, або надайте поліс у друкованому вигляді

Що покриває медична туристична страховка для Грузії

Навіть добре сплановані подорожі іноді доводиться скасовувати. Але багато страхувальників, особливо туроператори, круїзні компанії та авіакомпанії, пропонують мінімальну суму повернення грошей при скасуванні рейсу. Якщо це станеться, чи ви можете дозволити собі втратити всі гроші, витрачені на поїздку? Одна з найкращих причин для придбання туристичного страхування в Грузію — це захист від скасування поїздки. Поліс відшкодує заздалегідь сплачені витрати на поїздку, що не відшкодовуються, коли ви повинні скасувати поїздку з поважної причини. Коли ви повернете свої гроші, зможете забронювати відпустку на інший, яскравіший день.

Крім того, туристичне медичне страхування для Грузії покриває невідкладні медичні витрати під час поїздки. Невідкладна медична допомога може знадобитися будь-якої миті, незалежно від вашого віку, місцезнаходження або тривалості подорожі. Коли справа доходить до здоров'я, гроші не мають значення. Але реальність така, що отримання невідкладної медичної допомоги далеко від дому може бути дуже дорогою. Якщо під час подорожі турист отримує травму або хворобу, яка покривається туристичною медичною страховкою, поліс відшкодовує витрати в межах обмежень договору.

Як оформити страховку для Грузії

Громадянам України для відвідування Грузії віза не потрібна, при собі потрібно мати закордонний паспорт, термін дії якого становить понад 3 місяці на момент виїзду з Грузії. Туристам без вакцинації потрібен тест (72 години), який на третій день потрібно складати на території Грузії повторно.

Медичне страхування є обов'язковим документом, більшість українців оформляють поліс, перш ніж поїхати за кордон. Щоб віддалено оформити туристичну страховку для Грузії, виберіть страхову компанію через каталог Finance.ua. Фінансовий портал співпрацює з перевіреними фірмами, щоб убезпечити своїх користувачів та надати найкращі страхові плани для подорожі Грузією.Пам'ятайте, що поліс повинен покривати будь-які дорожні витрати або витрати на невідкладну медичну допомогу на суму щонайменше 30 000 євро.

Види туристичного страхування

Туристичний медичний поліс може запропонувати фінансовий захист від низки потенційних проблем:

 • Скасування або скорочення поїздки через несподівану подію, таку як хвороба, звільнення або смерть члена сім'ї (не пов'язана з Covid-19).
 • Втрата багажу та особистих речей. Якщо ваші сумки або особисте майно втрачені, пошкоджені або викрадені під час вашої відсутності, страховка допоможе відшкодувати збитки.
 • Громадянська відповідальність. Покриття передбачає цивілізоване вирішення конфліктних ситуацій у суді, юридичну допомогу та відшкодування збитків у разі, якщо ви з необережності завдали шкоди майну або здоров'ю третіх осіб.
 • Медична допомога. Страховка потрібна для будь-яких витрат на невідкладну медичну допомогу за непередбачених обставин під час відпочинку в Грузії. Щоб забезпечити ефективне страхування, заявіть про всі захворювання, що існували раніше.
 • Транспортування до лікарні – якщо ви хочете, щоб вас перевели до лікарні ближче до будинку.
 • Репатріація: фінансова, матеріально-технічна підтримка спеціальної цілодобової команди для якнайшвидшого повернення, якщо це виявиться необхідним.
 • Додатковий проїзд або проживання, якщо ви не зможете повернутися додому через хворобу.
 • Захворювання, що існували раніше. Переконайтеся, що ви отримали письмову угоду про те, що ваша страховка покриває захворювання, яке раніше існувало. Угода також повинна включати пункт, що ви застраховані від будь-яких хронічних захворювань протягом певного періоду часу.

У стандартній комплектації всі медичні поліси страхування покривають понад 50 видів спорту, заходів. Страхові фірми враховують усі медичні умови та не встановлюють вікових обмежень для страховки. 

Вартість медичного полісу для поїздки до Грузії

Насамперед вартість полісу для Грузії змінюється залежно від обраної турфірми. Чим авторитетніша і популярніша компанія, тим більше програм лояльності та додаткових покриттів вона може запропонувати. Ціна страховки також коштуватиме дорожче.

Крім того, на суму медичного полісу для Грузії можуть впливати кілька факторів, наприклад:

 • вік туриста;
 • сума поїздки;
 • види покриття;
 • кількість туристів;
 • країна для подорожі;
 • кількість днів відпустки;
 • дати виїзду, повернення.

Окрім того, на ціну поліса може вплинути актуальний курс валют.

Дії при страховому випадку за кордоном

Під час відпочинку на території Грузії завжди тримайте при собі закордонний паспорт та страховку. При настанні страхового випадку ви завжди можете зателефонувати на гарячу лінію, номери якої вказані в медичному полісі. Вас швидко зорієнтують, направлять до потрібного лікаря або лікарні, а також докладно опишуть алгоритм дій. Під час дзвінка потрібно вказати свої персональні дані (прізвище, ім'я, дату народження застрахованого, термін дії полісу та номер поліса). Після повернення на батьківщину страхова компанія відшкодує збитки згідно з договором.

Часті запитання
Як відбувається процес оплати за страховий поліс при оформленні за допомогою менеджера Finance.ua?
Якщо поліс оформляється менеджером Finance.ua, оплата за такий поліс здійснюється клієнтом на захищенному сервісі portmone.com. Пряме посилання на оплату формує менеджер Finance.ua, посилання завжди починається так: https:/pay.finance.ua/унікальний номер. При оплаті на portmone.com ваші данні захищені та не передаються третім особам.
Чи покриває туристичне страхування COVID?
Так. Більшість страхових компаній, з якими співпрацює Finance.ua, покриває діагностику і лікування коронавірусу.
Чи покриває страховка затримку рейсу/втрату багажу?
Розширені пакети страхування покривають затримку рейсу і втрату багажу. По приїзду в Україну вам необхідно буде звернутися в страхову компанію за компенсацією.
Чи обов'язкова наявність страховки для виїзду за кордон?
Так. Наявність страхового поліса для виїзду за кордон обов'язкова. Без нього вас не пустять в іншу країну.
Коли туристична страховка обов'язкова?
Відповідно до Закону України "Про Туризм”, туристична страховка обов'язкова за кожного виїзду за кордон.
Як вибрати туристичну страховку?
При виборі туристичної страховки спирайтеся на три фактори: країну, в яку ви їдете, тип відпочинку (активний, пасивний, поїздки по роботі і тд) і кількість послуг, на які ви розраховуєте. Наприклад, страховка в США буде однією з найдорожчих. Страхування активного відпочинку покриває більше ризиків і коштує дорожче страховки для поїздки на море. Якщо ви хочете, щоб страхова покривала такі ризики, як втрата багажу і скасування рейсу, вартість також буде збільшуватися.
Чи можна оформити поліс, якщо вже знаходишся за кордоном?
Є компанії, які дозволяють оформити страховку вже подорожуючим. Оберіть страхову компанію і уточніть у її менеджера, чи надають в компанії таку послугу.
Що не покриває страховий поліс?
Покриття поліса залежить від пакета, який ви придбали. Розширені VIP-пакети покривають практично всі витрати на лікування, а також додаткові послуги на зразок страхування втрати багажу і затримки рейсу. Базові пакети покривають недороге лікування несерйозних травм і хвороб. Радимо уточнити цю інформацію у менеджера Finance.ua або представника страхової компанії, з якою ви уклали договір.
Чим відрізняється електронний і паперовий страховий поліс?
У використанні — нічим. Вам необхідно буде або пред'явити номер електронного страхового полісу, який вам відправлять на пошту, або надати паперовий варіант.
Що потрібно для оформлення страховки?
Для оформлення страховки необхідно надати страховій серію і номер закордонного паспорта, а також ІПН.
Чи потрібна страховка для в'їзду в Європу по безвізу?
Так, як і в будь-яку іншу країну.
Чи можна страхувати дітей?
Так. У такому випадку страхувальником буде дорослий, а застрахованим — дитина.
Що таке франшиза?
Франшиза — це сума, яку турист при настанні страхового випадку повинен покрити самостійно. Якщо страхова компанія вказує, що у вашій страховки франшиза 10%, значить, 10% від суми лікування повинні будете сплатити ви. У нашому каталозі більшість страховок мають нульову франшизу — це означає, що платити вам нічого не доведеться. Сума франшизи буде вказана в вашому договорі зі страховою компанією.
Юридична інформація про страхові компанії
ARX
Юридична адреса
04070, Київ, вул. Іллінська, 8
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20474912
Контактна інформація
+38 (044) 391-11-22
PZU
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Дегтярівська, 62
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20782312
Контактна інформація
0 800 503115 , +38 (044) 238-62-38, +38 (044) 581-04-00
Uniqa
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Олени Теліги, 6, корпус 4
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20033533
Контактна інформація
+38 (044) 225-60-00 , +38 (097) 170-03-73, +38 (066) 170-03-73, +38 (093) 170-03-73
VUSO
Юридична адреса
03150, Київ, вул. Казимира Малевича, 31
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
31650052
Контактна інформація
0 800 503-773
ERV - Європейське туристичне страхування
Юридична адреса
04071, Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
34692526
Контактна інформація
+38 (044) 299-78-87
Альфа Страхування
Юридична адреса
01011, Київ, вул. Рибальська, 22, БЦ «Башта №5»
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
30968986
Контактна інформація
0 800 309-999 , +38 (044) 499-99-99
Оберіг
Юридична адреса
03040, Київ, вул. Васильківська, 14 (бізнес-центр STEND)
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
39433769
Контактна інформація
0 800 218-201, +38 (044) 221-44-21
Universalna
Юридична адреса
01133, Київ, бул. Лесі Українки, 9
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20113829
Контактна інформація
0 800 500-381, +38 (044) 281-61-50
Люди часто шукають

Інші види страхування:

Популярні сторінки:

Популярні країни для подорожей:

Finance.uaСтрахуванняТуристичне страхуванняТуристична страховка в Грузію