0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Туристична страховка вагітним

5 хвилин і знижка 50 грн на поїздку в Uklon у вас на email

Напрямок
Чому люди обирають туристичне страхування на Finance.ua?
Поліс дешевше, ніж у страховій
Поліс дешевше, ніж у страховій
Тому що ми ділимося з вами своїм прибутком, який отримуємо від страхових компаній. Для нас важливо зробити страхові продукти доступнішими для людей.
Допомагаємо з вибором
Допомагаємо з вибором
Страхових компаній в Україні є багато. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором - ми допоможемо знайти ту, що підходить саме вам.
Швидке онлайн оформлення
Швидке онлайн оформлення
Не потрібно їздити до страхової компанії, щоб отримати поліс. Отримайте його на e-mail за 5 хвилин.

Що покриває страховка для вагітних, які виїжджають за кордон?

Туристична страховка може покривати певні ситуації, що виникають внаслідок непередбачених ускладнень вагітності або вагітності, що настала після того, як ви придбали поліс. Як і будь-який інший вид страхування, туристична страховка включає певні покриття та обмеження. Уважно прочитайте свою угоду і, якщо у вас виникнуть питання щодо страхового покриття, уточніть їх у страховиків. Вагітні жінки повинні проконсультуватися зі своїми лікарями щодо побоювань для безпечної подорожі.

Оскільки вагітність вважається періодом високого ризику, страхові компанії зазвичай її не покривають. Як правило, міжнародні плани медичного страхування призначені для покриття непередбачених захворювань, травм та нещасних випадків під час подорожей. Більшість планів медичного страхування не покривають материнство чи пологи. Але в деяких компаніях медичне страхування може покрити збитки, що виникли внаслідок непередбачених ускладнень, таких як діабет або токсикоз, якщо вам доведеться скасувати або перервати подорож через проблеми зі здоров'ям.

Види страхування вагітних, що виїжджають за кордон

Страхові компанії пропонують кілька типів покриття:

  • Несподівана вагітність. У деяких планах материнство вважається причиною, що покривається у випадку скасування поїздки навіть після покупки поліса. Щоб покрити витрати на скасування поїздки, ви повинні надати медичні документи, які підтверджують, що вагітність настала після цієї дати. 
  • Вагітність. Якщо жінка не має ускладнень, скасування не покривається. Більшість планів страхування подорожей не включають вагітність як причину скасування поїздки. Якщо страхування є необхідним з медичних причин, потрібно надати страховикам належні документи.
  • Пологи. Традиційні пологи не покриваються туристичним страхуванням. Однак при виникненні ускладнень під час пологів, витрати на невідкладну медичну допомогу можуть бути покриті. Служба підтримки доступна 24 години на добу, щоб надати експертну консультацію та допомогу.

Незалежно від того, подорожуєте ви по справах або для відпочинку, важливо заздалегідь вивчити пункт призначення.

Що покриває поліс

Найбільше, що страхові компанії покриють, це будь-які ускладнення, які можуть виникнути, але які не очікуються при нормальній вагітності.

Наприклад, ускладнення в термінах медичного страхування зазвичай означають захворювання або стан, що посилюється вагітністю — стан, який не є звичайним. Крім того, навіть якщо план страхування пропонує покриття на випадок вагітності, обсяг покриття, що пропонується ними, дуже обмежений.

У будь-якому разі, навіть мінімальне страхування збереже спокій під час поїздки та заощадить велику суму при настанні страхового випадку. Перевага страхування полягає в тому, що поліс коштує набагато менше ніж оплата лікування за кордоном.

Як оформити поліс

Щоб придбати страховку, вам знадобляться:

  • паспорт, закордонний паспорт, ІПН;
  • інформація про подорож: кількість туристів, ціль виїзду, дати поїздки та країна;
  • наявність додаткових планів (сюди може входити покриття екстремальних видів спорту чи додаткових медичних послуг).

Вартість полісу може змінюватись в залежності від актуального курсу валют, кількості додаткових покриттів, наявності франшизи, а також кількості та віку туристів.

Дії при настанні страхового випадку

Якщо ви не можете уникнути поїздок за кордон, переконайтеся, що ви знаєте свої обмеження страхового покриття. Будьте готові сплатити збори за медичні проблеми, пов'язані із вагітністю. У разі настання страхового випадку потрібно повідомити свого страховика за номером телефону, що вказаний у полісі.