0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Страхування для поїздки в Італію

Всього 5 хвилин і медичний страховий поліс з покриттям COVID-19 у вас на email

Напрямок
Чому люди обирають туристичне страхування на Finance.ua?
Поліс дешевше, ніж у страховій
Поліс дешевше, ніж у страховій
Тому що ми ділимося з вами своїм прибутком, який отримуємо від страхових компаній. Для нас важливо зробити страхові продукти доступнішими для людей.
Допомагаємо з вибором
Допомагаємо з вибором
Страхових компаній в Україні є багато. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором - ми допоможемо знайти ту, що підходить саме вам.
Швидке онлайн оформлення
Швидке онлайн оформлення
Не потрібно їздити до страхової компанії, щоб отримати поліс. Отримайте його на e-mail за 5 хвилин.
Щоб користуватися онлайн-полісом страхування, вам необхідно зателефонувати у асистанс страхової компанії та назвати номер вашого полісу. На кордоні покажіть електронний поліс зі смартфону або будь-якого іншого гаджету, або надайте поліс у друкованому вигляді

Чи треба оформляти страховку до Італії

Планування подорожі – відповідальний і трудомісткий процес. Туристу потрібно обрати країну, купити квитки, зібрати документи, вибрати готель й транспорт. Але, крім того, для надійної поїздки знадобиться страховка. Для деяких країн необхідно отримати візу на довгострокове перебування з туристичною метою. Медичні послуги в Італії дорожчі, ніж в Україні, тому оформлення страховки — вигідне рішення. Базовий поліс оформляється не менше ніж на 30000 EUR. 

Мало хто замислюється про неприємності, які можуть виникнути під час поїздки (загострення хронічної хвороби, крадіжка багажу, втрата документів, тощо). Щоб позбутися непередбачених витрат, необхідно придбати медичну страховку – лікування оплачує страхова компанія. Список витрат, які компенсує поліс, залежить від покриття. Чим більше можливих ризиків поїздки, тим ширший перелік витрат, які візьме на себе страхова фірма.

Як отримати страховку для поїздки до Італії

Щоб оформити страховку до Італії, ви можете звернутися до:

  • Страхової компанії. Більшість послуг сучасних страхових пропонують оформлення полісу та послуги онлайн. Вам не потрібно виходити з дому та витрачати час на очікування. Консультанти допоможуть визначитися із типом покриття у телефонному режимі. Туристу потрібно уважно ознайомитись з договором та оплатити послуги.
  • Туристичної агенції. Якщо ви забронювали тур до Італії, компанія може запропонувати безкоштовний поліс, який ви можете придбати. Не завжди може бути план «Преміум», тому перед підписанням уважно ознайомтеся з договором.

Для оформлення полісу вам знадобиться закордонний паспорт та в деяких випадках інші документи, які може вимагати страхова.

Особливості медичного страхового полісу

У разі змін стандартного набору опцій та необхідності додаткових ризиків ціна може змінитися. Це пов’язано з тим, що у Італії популярні активні види відпочинку, пов'язані з підвищеним ризиком травматизму:

  • дайвінг;
  • альпінізм;
  • серфінг та яхтинг.

Список страхових випадків індивідуально підбирається для кожного мандрівника та залежить від мети поїздки. При оформленні поліса ви можете скористатися додатковими пропозиціями, які передбачають страхове покриття у разі зайняття видами спорту, що входять до групи підвищеного ризику.

Що покриває поліс страхування в Італії

Компанії пропонують різні типи покриття, але основні плани покривають:

  • Невідкладна медична допомога. Якщо ви потрапили в ДТП або раптово захворіли під час перебування в Італії, туристична страховка покриває витрати на лікування. Вона поширюється лише на невідкладні та непередбачені ситуації. Лікування, пов'язане з захворюванням, що вже існувало (станом, який у вас був до покупки туристичної страховки) оплачується з власної кишені.
  • Евакуація та репатріація. Якщо ви серйозно захворіли в Італії і вам необхідно евакуюватися в Україну, страховка евакуації покриває витрати на санітарію. Страхування репатріації відноситься до транспортування у разі трагічної загибелі.
  • Скасування подорожі. Сюди входять затримка рейсу, переривання поїздки (необхідність скоротити поїздку), скасування пропущених рейсів. Щоб мати право на компенсацію за зрив поїздки, ситуація має мати першопричини. Таким чином, запізнення на рейс через те, що не спрацювала сигналізація чи пробки, не зараховується.
  • Втрата чи пошкодження особистих речей, документів. Якщо ваш багаж, документи та інші речі будуть викрадені або пошкоджені під час подорожі до Італії, туристичний поліс відшкодовує частину вартості. Сума відшкодування зазначається у документі.
  • Страхування відповідальності. Цей вид полісу покриває будь-які витрати, пов'язані з будь-якою шкодою, яку ви завдали під час перебування в Італії іншій людині чи майну.

Якщо турист самостійно сплатив рахунки та надав виписки, чеки, то страхова компенсує збитки після повернення в Україну.

Що робити при настанні страхового випадку

Під час поїздки до Італії краще мати страховку при собі, адже при непередбачуваній ситуації вам знадобиться номер туристичної компанії.

При настанні страхового випадку, перш за все, потрібно зв'язатися з менеджером вашої фірми. По телефону вкажіть ПІБ, місцезнаходження, вид страхового випадку, номер та термін дії поліса. Головне — суворо виконувати вказівки фахівця, щоб вирішити проблему якнайшвидше.

Часті запитання
Як відбувається процес оплати за страховий поліс при оформленні за допомогою менеджера Finance.ua?
Якщо поліс оформляється менеджером Finance.ua, оплата за такий поліс здійснюється клієнтом на захищенному сервісі portmone.com. Пряме посилання на оплату формує менеджер Finance.ua, посилання завжди починається так: https:/pay.finance.ua/унікальний номер. При оплаті на portmone.com ваші данні захищені та не передаються третім особам.
Чи покриває туристичне страхування COVID?
Так. Більшість страхових компаній, з якими співпрацює Finance.ua, покриває діагностику і лікування коронавірусу.
Чи покриває страховка затримку рейсу/втрату багажу?
Розширені пакети страхування покривають затримку рейсу і втрату багажу. По приїзду в Україну вам необхідно буде звернутися в страхову компанію за компенсацією.
Чи обов'язкова наявність страховки для виїзду за кордон?
Так. Наявність страхового поліса для виїзду за кордон обов'язкова. Без нього вас не пустять в іншу країну.
Коли туристична страховка обов'язкова?
Відповідно до Закону України "Про Туризм”, туристична страховка обов'язкова за кожного виїзду за кордон.
Як вибрати туристичну страховку?
При виборі туристичної страховки спирайтеся на три фактори: країну, в яку ви їдете, тип відпочинку (активний, пасивний, поїздки по роботі і тд) і кількість послуг, на які ви розраховуєте. Наприклад, страховка в США буде однією з найдорожчих. Страхування активного відпочинку покриває більше ризиків і коштує дорожче страховки для поїздки на море. Якщо ви хочете, щоб страхова покривала такі ризики, як втрата багажу і скасування рейсу, вартість також буде збільшуватися.
Чи можна оформити поліс, якщо вже знаходишся за кордоном?
Є компанії, які дозволяють оформити страховку вже подорожуючим. Оберіть страхову компанію і уточніть у її менеджера, чи надають в компанії таку послугу.
Що не покриває страховий поліс?
Покриття поліса залежить від пакета, який ви придбали. Розширені VIP-пакети покривають практично всі витрати на лікування, а також додаткові послуги на зразок страхування втрати багажу і затримки рейсу. Базові пакети покривають недороге лікування несерйозних травм і хвороб. Радимо уточнити цю інформацію у менеджера Finance.ua або представника страхової компанії, з якою ви уклали договір.
Чим відрізняється електронний і паперовий страховий поліс?
У використанні — нічим. Вам необхідно буде або пред'явити номер електронного страхового полісу, який вам відправлять на пошту, або надати паперовий варіант.
Що потрібно для оформлення страховки?
Для оформлення страховки необхідно надати страховій серію і номер закордонного паспорта, а також ІПН.
Чи потрібна страховка для в'їзду в Європу по безвізу?
Так, як і в будь-яку іншу країну.
Чи можна страхувати дітей?
Так. У такому випадку страхувальником буде дорослий, а застрахованим — дитина.
Що таке франшиза?
Франшиза — це сума, яку турист при настанні страхового випадку повинен покрити самостійно. Якщо страхова компанія вказує, що у вашій страховки франшиза 10%, значить, 10% від суми лікування повинні будете сплатити ви. У нашому каталозі більшість страховок мають нульову франшизу — це означає, що платити вам нічого не доведеться. Сума франшизи буде вказана в вашому договорі зі страховою компанією.
Юридична інформація про страхові компанії
ARX
Юридична адреса
04070, Київ, вул. Іллінська, 8
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20474912
Контактна інформація
+38 (044) 391-11-22
PZU
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Дегтярівська, 62
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20782312
Контактна інформація
0 800 503115 , +38 (044) 238-62-38, +38 (044) 581-04-00
Uniqa
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Олени Теліги, 6, корпус 4
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20033533
Контактна інформація
+38 (044) 225-60-00 , +38 (097) 170-03-73, +38 (066) 170-03-73, +38 (093) 170-03-73
VUSO
Юридична адреса
03150, Київ, вул. Казимира Малевича, 31
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
31650052
Контактна інформація
0 800 503-773
ERV - Європейське туристичне страхування
Юридична адреса
04071, Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
34692526
Контактна інформація
+38 (044) 299-78-87
Альфа Страхування
Юридична адреса
01011, Київ, вул. Рибальська, 22, БЦ «Башта №5»
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
30968986
Контактна інформація
0 800 309-999 , +38 (044) 499-99-99
Оберіг
Юридична адреса
03040, Київ, вул. Васильківська, 14 (бізнес-центр STEND)
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
39433769
Контактна інформація
0 800 218-201, +38 (044) 221-44-21
Universalna
Юридична адреса
01133, Київ, бул. Лесі Українки, 9
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20113829
Контактна інформація
0 800 500-381, +38 (044) 281-61-50

Питання експертам

Люди часто шукають

Інші види страхування:

Популярні сторінки:

Популярні країни для подорожей:

Finance.uaСтрахуванняТуристичне страхуванняСтрахування для поїздки в Італію