Заявка на кредит онлайн

Всі актуальні пропозиції по кредитах. Подати заявку на кредит онлайн можна цілодобово. Отримання грошей готівкою і на карту.
Оновлено 02.04.2020
Введіть необхідну суму грн
від 1 до 48
Завантажуємо пропозиції
Немає результатів
Змініть суму та/або термін, або
Відгуки про кредити на Finance.ua
  1. Заявка на кредит онлайн: як підібрати вигідну програму

Заявка на кредит онлайн: як підібрати вигідну програму

Отримання кредиту – найбільш простий і доступний спосіб впоратися з тимчасовими фінансовими труднощами. З огляду на той факт, що надання кредитної підтримки відбувається на оплатній основі під великий відсоток, важливо спочатку вибирати вигідну програму, використання якої обернеться мінімальним рівнем переплати. Попередня оцінка пропозицій вітчизняних банків – важливий крок до оформлення вигідного позики. А он-лайн заявка на кредит – спосіб швидко отримати попереднє рішення відразу від декількох фінансових установ.

Умови надання позики

Відсоткова ставкавід 0%
Термін користування позикоюдо 365 днів
Максимальна сума кредиту50 000 грн
Спосіб начислення грошейГотівкою або на карту

Як подати заявку на кредит онлайн

Бажання отримати позику без відмови в банку України вимагає попереднього пошуку кредитора, умови обслуговування і вимоги якого відповідають поточним потребам і можливостям претендента. Проводити такий моніторинг легше і зручніше, якщо подати заявку на кредит в усі банки з відповідними програмними пропозиціями. Процедура її відправки не відрізняється труднощами і не займає багато часу. Щоб оформити заявку необхідно заповнити стандартну форму, вказавши в ній базову інформацію:

  • фінансові очікування: суму і термін кредиту;
  • особисті та паспортні дані;
  • відомості про доходи (платоспроможності);
  • контактні дані.

Заповнена форма відправляється на розгляд відразу в кілька банків України. Попереднє рішення приходить у формі повідомлення із зазначенням доступних здобувачеві умов.

Переваги заявки на кредит онлайн

Сервіс віддаленої підтримки в сфері кредитування покликаний спростити і прискорити процедуру оформлення споживчих позик. Універсальна заявка на кредит онлайн дозволяє:

  • підібрати програму, що відповідає запитам, наприклад, з отриманням готівки або без довідок про доходи;
  • скоротити витрати часу на самостійне вивчення актуальних пропозицій і сайтів вітчизняних банків;
  • вже на попередньому етапі оцінити шанси на отримання фінансової допомоги.

Рішення по заявці

Онлайн заявка проходить обробку сервісами банку з метою верифікації даних клієнта і перевірки їх надійності. На підставі експрес оцінки виноситься попереднє рішення про готовність кредитної установи надати клієнту фінансові послуги. У повідомленні зазначається інформація про актуальність послуги, доступних умовах і ліміти обслуговування.

Після отримання кількох рішень, завдання користувача - вибрати один з схвалених варіантів і особисто звернутися за отриманням позики. Для цього необхідно підготувати оригінали документів (паспорт, код, довідки про доходи) і звернутися в найближчий офіс банку. Дистанційний варіант кредитування – послуга, яка доступна в обмеженому числі установ і тільки для постійних клієнтів.

Через наш сайт-агрегатор пошуки банку-кредитора в Україні вести зручно і просто. Зрозумілий інтерфейс і навігація дозволяють знайти кращі умови кредитування і швидко впоратися з фінансовими негараздами.