0 800 307 555
0 800 307 555

Як повернути кредит

Як повернути онлайн кредит

 1. Особистий кабінет. Зайдіть на сайт компанії, де ви оформляли кредит, введіть логін і пароль, які були видані при реєстрації. Вибрати функцію «Погасити» і оплатити кредит з картки.
 2. Сайт компанії. Деякі організації пропонують погашення на сайті без авторизації, за номером телефону або договору.
 3. Термінали Приватбанку. Виберіть розділ «Банківські операції», далі компанію кредитора, потім тип операції «Погашення кредиту».
 4. Термінали самообслуговування. У таких терміналах, як iBox, Easy Pay, City24 і інші, розділ «Банки і страхування», потім вибрати кредитора і слідувати вказівкам щодо погашення боргу. Зверніть увагу, що платіжні термінали беруть комісію.
 5. Інтернет банкінг. В Приват24 і інших інтернет-банкінгу вказати реквізити, які можна отримати на сайті кредитора, також важливо вказати ваші ПІБ та ІПН, для ідентифікації платежу.
 6. Через касу будь-якого банку. За реквізитами в касі будь-якого банку, в призначенні платежу вкажіть ПІБ та ІПН.

Як повернути кредит готівкою

 1. Інтернет банкінг. У розділі «Кредити» ви побачите суму заборгованості, яку можна погасити банківською картою.
 2. Сайт банку. Авторизувавшись на сайті банку, перейдіть в розділ «Кредити» і дотримуйтесь вказівок щодо погашення боргів.
 3. Термінали самообслуговування. iBox, Easy Pay, City24, Приватбанк та інші, розділ «Банки і страхування», оберіть організацію, в якій оформляли кредит і способи погашення. Зверніть увагу, що деякі термінали беруть комісію.
 4. Відділення банку через касу. У банку, в якому ви оформляли кредит, можна погасити його через касу у відділенні.
 5. Банкомати з функцією прийому готівки. У сash-in банкоматах оберіть розділ погашення кредиту, дотримуйтесь вказівок, які з'являтимуться на екрані та внесіть необхідну суму готівкою.
 6. У касі інших банків. Погасити кредит можна в касі будь-якого банку за реквізитами, в примітці до платежу вказуйте ваші ПІБ та ІПН.