0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Туристична страховка у Францію

Всього 5 хвилин і поліс з покриттям COVID-19 у вас на email

Напрямок
Чому люди обирають туристичне страхування на Finance.ua?
Поліс дешевше, ніж у страховій
Поліс дешевше, ніж у страховій
Тому що ми ділимося з вами своїм прибутком, який отримуємо від страхових компаній. Для нас важливо зробити страхові продукти доступнішими для людей.
Допомагаємо з вибором
Допомагаємо з вибором
Страхових компаній в Україні є багато. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором - ми допоможемо знайти ту, що підходить саме вам.
Швидке онлайн оформлення
Швидке онлайн оформлення
Не потрібно їздити до страхової компанії, щоб отримати поліс. Отримайте його на e-mail за 5 хвилин.
Щоб користуватися онлайн-полісом страхування, вам необхідно зателефонувати у асистанс страхової компанії та назвати номер вашого полісу. На кордоні покажіть електронний поліс зі смартфону або будь-якого іншого гаджету, або надайте поліс у друкованому вигляді

Чи потрібна туристична страховка для поїздки у Францію

Безумовно, Фрація є одним із туристичних напрямків у списку більшості мандрівників з усього світу. Але є багато непередбачених ситуацій, які можуть пошкодити довгоочікуваний відпочинок у Франції. Зламати кінцівку, захворіти на грип або застуду, потрапити в аварію. У поїздці може статися все, якби ви були вдома. Ось чому кожен турист має вжити заходів перед поїздкою до Франції.Французька влада врегулювала це питання, зобов'язавши мандрівників отримати туристичну страховку до початку подорожі, щоб при скасуванні поїздки або затримці рейсу туристи змогли отримати компенсацію. Туристична медична страховка є однією з основних вимог для отримання візи до Франції. Мінімальне покриття полісу не менше ніж 30 000 євро.

Туристичний поліс — вид медичного страхування у Франції для іноземців, які в'їжджають в країну на короткий термін, і покриває всі види невідкладної медичної допомоги.

Як оформити медичний поліс до Франції

Медична страховка для французької візи має відповідати наступним критеріям:

 1. Медичний поліс має охоплювати не лише Францію, а й всі держави-члени Шенгенської зони.
 2. Страхування має покрити будь-які витрати, які можуть виникнути у зв'язку з репатріацією, медичними показаннями, невідкладною медичною допомогою та невідкладним лікуванням у лікарні.

Поліси медичного страхування для Франції, які відповідають вимогам французької візи, можна придбати онлайн на фінансовому порталі Finance.ua. Скористайтеся рейтингом страхових компаній, щоб підібрати найкращу пропозицію для подорожі.

Особливості страхового поліса

Всім мандрівникам до Франції рекомендується отримати медичний поліс. Зверніть увагу, що страховка є обов'язковою для вас, тільки якщо ви належите до однієї з наведених нижче категорій:

 1. Вам потрібна віза для короткострокового в'їзду до Франції. Документ, який підтверджує, що у вас є страховка, що покриває всю територію Шенгенської зони, є однією з основних вимог для отримання візи до Франції. Без нього ваша заява на отримання французької візи буде відхилена на місці.
 2. Ви заїдете до Шенгенської зони через країну, яка вимагає туристичного страхування для в'їзду на територію Шенгену. Деякі члени Шенгенської зони вимагають, щоб усі мандрівники надавали докази того, що вони придбали туристичну страховку.

Хоча громадянам країн, яким не потрібна віза до Франції, не обов'язково оформляти медичну страховку для подорожі до Франції. Але українці продовжують оформляти медичний поліс для подорожей заради власного спокою та фінансової безпеки.

Переваги наявності страховки для подорожі до Франції

Франція входить до найбезпечніших країн світу для подорожей. Однак у кожній поїздці є ризики. Тому туристична медична страховка захистить туристів від найпоширеніших ризиків:

 • Терористичні загрози. Намагайтеся уникати накопичення людей, оскільки людні місця завжди були головною метою терористичних атак.
 • Протести та демонстрації. У Франції було чимало протестів та демонстрацій. Якщо протест чи демонстрація розпочнеться під час вашого перебування там, уникайте людних вулиць.
 • Кишенькові крадіжки. Тримайте сумку застебнутою і не кладіть гаманець у задні кишені штанів.
 • Сезонні захворювання. Як будь-яку іншу країну, Францію може спіткати хвиля грипу або інших вірусів.

Завдяки медичному полісу, гроші на лікування та придбання речей першої потреби будуть компенсовані.

Що покриває страховий поліс

Коли ви оформляєте туристичну страховку, ви повинні знати, що вона не покриває автоматично всі обставини, які зачеплять вас. Страхові компанії дотримуються дуже суворої політики, відповідно до якої вони вирішують, які інциденти має покривати поліс:

 • витрати на невідкладну медичну допомогу — будь-який непередбачений нещасний випадок чи хвороба, яка потребує невідкладної допомоги під час поїздки;
 • репатріація на батьківщину при смерті;
 • скасування та скорочення поїздки — на випадок, якщо вам доведеться скасувати поїздку або повернутися додому раніше через непередбачені екстрені обставини;
 • покриття за затримку та пропущений рейс — у разі незалежних від вас обставин, таких як раптове погіршення погоди;
 • покриття на випадок відмови від подорожі — якщо у вас виникнуть проблеми під час поїздки і ви матимете труднощі на шляху до місця призначення;
 • покриття для втраченого та викраденого багажу, документів.

Ви матимете можливість вибрати поліс, який ви хочете, щоб страхова компанія надала компенсацію під час поїздки.

Вартість страховки варіюється в залежності від обраної турфірми, а також:

 • зони дії поліса;
 • кількості днів поїздки та обраних дат;
 • віку та кількості туристів;
 • кількості додаткових покриттів;
 • наявності франшизи;
 • максимальної суми покриття у полісі.

Щоб заздалегідь визначити вартість, скористайтесь калькулятором для туристичного страхування.

Що робити при настанні страхового випадку

При настанні страхового випадку обов'язково повідомте страхову фірму. Контактні номери вказані у полісі, тому тримайте документи при собі під час відпустки. Телефоном менеджери зорієнтують вас і докладно розкажуть алгоритм дій.

Часті запитання
Як відбувається процес оплати за страховий поліс при оформленні за допомогою менеджера Finance.ua?
Якщо поліс оформляється менеджером Finance.ua, оплата за такий поліс здійснюється клієнтом на захищенному сервісі portmone.com. Пряме посилання на оплату формує менеджер Finance.ua, посилання завжди починається так: https:/pay.finance.ua/унікальний номер. При оплаті на portmone.com ваші данні захищені та не передаються третім особам.
Чи покриває туристичне страхування COVID?
Так. Більшість страхових компаній, з якими співпрацює Finance.ua, покриває діагностику і лікування коронавірусу.
Чи покриває страховка затримку рейсу/втрату багажу?
Розширені пакети страхування покривають затримку рейсу і втрату багажу. По приїзду в Україну вам необхідно буде звернутися в страхову компанію за компенсацією.
Чи обов'язкова наявність страховки для виїзду за кордон?
Так. Наявність страхового поліса для виїзду за кордон обов'язкова. Без нього вас не пустять в іншу країну.
Коли туристична страховка обов'язкова?
Відповідно до Закону України "Про Туризм”, туристична страховка обов'язкова за кожного виїзду за кордон.
Як вибрати туристичну страховку?
При виборі туристичної страховки спирайтеся на три фактори: країну, в яку ви їдете, тип відпочинку (активний, пасивний, поїздки по роботі і тд) і кількість послуг, на які ви розраховуєте. Наприклад, страховка в США буде однією з найдорожчих. Страхування активного відпочинку покриває більше ризиків і коштує дорожче страховки для поїздки на море. Якщо ви хочете, щоб страхова покривала такі ризики, як втрата багажу і скасування рейсу, вартість також буде збільшуватися.
Чи можна оформити поліс, якщо вже знаходишся за кордоном?
Є компанії, які дозволяють оформити страховку вже подорожуючим. Оберіть страхову компанію і уточніть у її менеджера, чи надають в компанії таку послугу.
Що не покриває страховий поліс?
Покриття поліса залежить від пакета, який ви придбали. Розширені VIP-пакети покривають практично всі витрати на лікування, а також додаткові послуги на зразок страхування втрати багажу і затримки рейсу. Базові пакети покривають недороге лікування несерйозних травм і хвороб. Радимо уточнити цю інформацію у менеджера Finance.ua або представника страхової компанії, з якою ви уклали договір.
Чим відрізняється електронний і паперовий страховий поліс?
У використанні — нічим. Вам необхідно буде або пред'явити номер електронного страхового полісу, який вам відправлять на пошту, або надати паперовий варіант.
Що потрібно для оформлення страховки?
Для оформлення страховки необхідно надати страховій серію і номер закордонного паспорта, а також ІПН.
Чи потрібна страховка для в'їзду в Європу по безвізу?
Так, як і в будь-яку іншу країну.
Чи можна страхувати дітей?
Так. У такому випадку страхувальником буде дорослий, а застрахованим — дитина.
Що таке франшиза?
Франшиза — це сума, яку турист при настанні страхового випадку повинен покрити самостійно. Якщо страхова компанія вказує, що у вашій страховки франшиза 10%, значить, 10% від суми лікування повинні будете сплатити ви. У нашому каталозі більшість страховок мають нульову франшизу — це означає, що платити вам нічого не доведеться. Сума франшизи буде вказана в вашому договорі зі страховою компанією.
Юридична інформація про страхові компанії
ARX
Юридична адреса
04070, Київ, вул. Іллінська, 8
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20474912
Контактна інформація
+38 (044) 391-11-22
PZU
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Дегтярівська, 62
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20782312
Контактна інформація
0 800 503115 , +38 (044) 238-62-38, +38 (044) 581-04-00
Uniqa
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Олени Теліги, 6, корпус 4
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20033533
Контактна інформація
+38 (044) 225-60-00 , +38 (097) 170-03-73, +38 (066) 170-03-73, +38 (093) 170-03-73
VUSO
Юридична адреса
03150, Київ, вул. Казимира Малевича, 31
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
31650052
Контактна інформація
0 800 503-773
ERV - Європейське туристичне страхування
Юридична адреса
04071, Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
34692526
Контактна інформація
+38 (044) 299-78-87
Альфа Страхування
Юридична адреса
01011, Київ, вул. Рибальська, 22, БЦ «Башта №5»
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
30968986
Контактна інформація
0 800 309-999 , +38 (044) 499-99-99
Оберіг
Юридична адреса
03040, Київ, вул. Васильківська, 14 (бізнес-центр STEND)
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
39433769
Контактна інформація
0 800 218-201, +38 (044) 221-44-21
Universalna
Юридична адреса
01133, Київ, бул. Лесі Українки, 9
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20113829
Контактна інформація
0 800 500-381, +38 (044) 281-61-50
Люди часто шукають

Інші види страхування:

Популярні сторінки:

Популярні країни для подорожей:

Finance.uaСтрахуванняТуристичне страхуванняТуристична страховка у Францію