0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Туристична страховка до Фінляндії

Всього 5 хвилин і поліс з покриттям COVID-19 у вас на email

Напрямок
Чому люди обирають туристичне страхування на Finance.ua?
Поліс дешевше, ніж у страховій
Поліс дешевше, ніж у страховій
Тому що ми ділимося з вами своїм прибутком, який отримуємо від страхових компаній. Для нас важливо зробити страхові продукти доступнішими для людей.
Допомагаємо з вибором
Допомагаємо з вибором
Страхових компаній в Україні є багато. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором - ми допоможемо знайти ту, що підходить саме вам.
Швидке онлайн оформлення
Швидке онлайн оформлення
Не потрібно їздити до страхової компанії, щоб отримати поліс. Отримайте його на e-mail за 5 хвилин.
Щоб користуватися онлайн-полісом страхування, вам необхідно зателефонувати у асистанс страхової компанії та назвати номер вашого полісу. На кордоні покажіть електронний поліс зі смартфону або будь-якого іншого гаджету, або надайте поліс у друкованому вигляді

Для чого треба оформити страховку до Фінляндії

Гельсінкі, Оулу, Ловіїса — лише деякі з міст, які приваблюють людей до цієї гарної, іноді холодної, скандинавської країни. Фінляндія розташована на півночі Європи, є гостинною місцевістю для відвідувачів. З шенгенською візою можна подорожувати з повною свободою і залишатися у Фінляндії досить довго, щоб оцінити всю її красу та пам'ятки. Тим більше, що з 18.10.2021 року громадяни України не мають обмежень щодо подорожей, якщо туристи прибувають до Фінляндії прямим рейсом.

Щоб переміщатися між 25 країнами Шенгенської зони або навіть просто подорожувати Фінляндією, громадянам третіх країн без безвізового режиму потрібна шенгенська віза. Запит на візу буде виконано у країні, через яку туристи виїжджатимуть на територію шенгену. Наприклад, це може бути Франція, Німеччина, Естонія чи Фінляндія.

Правила в'їзду у Фінляндію для українців

При створенні заяви на отримання шенгенської візи вам необхідно буде пояснити причину вашого візиту (відпочинок, навчання, робота), надати підтверджуючі документи, посвідчення особи, а також підтвердити наявність туристичної страховки.

Громадяни країн, які потребують поліс для поїздки до Фінляндії, можуть зробити це за допомогою шенгенської візи. Щоб отримати шенгенську візу, турист повинен звернутися до співробітників посольства та надати документи, включаючи фотографії на паспорт, а також інформацію про проживання, поїздку. Цей поліс дозволить пересуватися багатьма європейськими країнами з повною свободою під час перебування до 90 днів. Також буде потрібен шенгенський туристичний поліс — він повинен покривати витрати на 30 000 євро.

Ціноутворення на медичний поліс може змінюватись в залежності від кількості туристів, їх віку, дат поїздки та наявності додаткового покриття, франшизи.

Туристична страховка не тільки дає можливість отримати візу. Поліс може бути дуже корисним при настанні нещасного випадку або хвороби. Комбінуйте поліс із різними варіантами покриття. Наприклад, догляд за дітьми віком до 18 років, відправлення термінових повідомлень або екстрене повернення застрахованої особи. Оформлення полісу — поїздка з повним спокоєм.

Що покриває страховка для поїздки до Фінляндії

Щоб підібрати правильний вид страховки, краще зв'язатися із фахівцями. Кожному туристу потрібен індивідуальний підбір поліса, тому види покриттів бувають різними:

 • для автомобіля;
 • цивільна відповідальність;
 • домашнього майна;
 • конструктивних елементів будівлі;
 • для нещасних випадків;
 • інвалідності;
 • життя;
 • медичне;
 • юридична;
 • з метою навчання чи роботи.

Висновок про медичне страхування здійснюється з урахуванням вимог консульської служби, щоб уникнути відмови у видачі візи, а також виникнення проблем з перетином кордону. Поліс покриває:

 • Медична складова відшкодовує витрати на лікування хвороби чи травми, що сталися під час поїздки. Лікування, пов'язане з захворюванням, що вже існувало (станом, який у вас був до покупки туристичної страховки) оплачується з власної кишені.
 • Багаж, документи. Додавши покриття страховки багажу до полісу, подайте заяву на компенсацію, якщо багаж зламано, пошкоджено, втрачено або викрадено під час поїздки.
 • Витрати на скасування чи затримку рейсу. Страхування скасування подорожі компенсує витрати, спричинені скасуванням поїздки, яку туроператор не зобов'язаний повертати, у межах максимальної суми компенсації.
 • Евакуація, репатріація. Якщо турист серйозно захворів, перебуваючи в Італії, йому необхідно евакуюватись до України, страховка евакуації покриває витрати. Страхування репатріації відноситься до транспортування у разі трагічної загибелі.

Подорожуєте Фінляндією або іншими країнами частіше, ніж один раз на рік? Ми рекомендуємо обрати безперервний туристичний поліс як більш зручний варіант. Тоді ваша страховка завжди буде дійсна під час подорожі.

Що робити при настанні страхового випадку

Під час поїздки до Фінляндії краще тримати страховку при собі, адже при непередбачуваній ситуації вам знадобиться номер туристичної компанії.

При настанні страхового випадку, перш за все, потрібно зв'язатися з менеджером вашої фірми. По телефону вкажіть ПІБ, місцезнаходження, вид страхового випадку, номер, термін дії полісу. Головне — суворо виконувати вказівки фахівця, щоб вирішити проблему якнайшвидше.

Часті запитання
Як відбувається процес оплати за страховий поліс при оформленні за допомогою менеджера Finance.ua?
Якщо поліс оформляється менеджером Finance.ua, оплата за такий поліс здійснюється клієнтом на захищенному сервісі portmone.com. Пряме посилання на оплату формує менеджер Finance.ua, посилання завжди починається так: https:/pay.finance.ua/унікальний номер. При оплаті на portmone.com ваші данні захищені та не передаються третім особам.
Чи покриває туристичне страхування COVID?
Так. Більшість страхових компаній, з якими співпрацює Finance.ua, покриває діагностику і лікування коронавірусу.
Чи покриває страховка затримку рейсу/втрату багажу?
Розширені пакети страхування покривають затримку рейсу і втрату багажу. По приїзду в Україну вам необхідно буде звернутися в страхову компанію за компенсацією.
Чи обов'язкова наявність страховки для виїзду за кордон?
Так. Наявність страхового поліса для виїзду за кордон обов'язкова. Без нього вас не пустять в іншу країну.
Коли туристична страховка обов'язкова?
Відповідно до Закону України "Про Туризм”, туристична страховка обов'язкова за кожного виїзду за кордон.
Як вибрати туристичну страховку?
При виборі туристичної страховки спирайтеся на три фактори: країну, в яку ви їдете, тип відпочинку (активний, пасивний, поїздки по роботі і тд) і кількість послуг, на які ви розраховуєте. Наприклад, страховка в США буде однією з найдорожчих. Страхування активного відпочинку покриває більше ризиків і коштує дорожче страховки для поїздки на море. Якщо ви хочете, щоб страхова покривала такі ризики, як втрата багажу і скасування рейсу, вартість також буде збільшуватися.
Чи можна оформити поліс, якщо вже знаходишся за кордоном?
Є компанії, які дозволяють оформити страховку вже подорожуючим. Оберіть страхову компанію і уточніть у її менеджера, чи надають в компанії таку послугу.
Що не покриває страховий поліс?
Покриття поліса залежить від пакета, який ви придбали. Розширені VIP-пакети покривають практично всі витрати на лікування, а також додаткові послуги на зразок страхування втрати багажу і затримки рейсу. Базові пакети покривають недороге лікування несерйозних травм і хвороб. Радимо уточнити цю інформацію у менеджера Finance.ua або представника страхової компанії, з якою ви уклали договір.
Чим відрізняється електронний і паперовий страховий поліс?
У використанні — нічим. Вам необхідно буде або пред'явити номер електронного страхового полісу, який вам відправлять на пошту, або надати паперовий варіант.
Що потрібно для оформлення страховки?
Для оформлення страховки необхідно надати страховій серію і номер закордонного паспорта, а також ІПН.
Чи потрібна страховка для в'їзду в Європу по безвізу?
Так, як і в будь-яку іншу країну.
Чи можна страхувати дітей?
Так. У такому випадку страхувальником буде дорослий, а застрахованим — дитина.
Що таке франшиза?
Франшиза — це сума, яку турист при настанні страхового випадку повинен покрити самостійно. Якщо страхова компанія вказує, що у вашій страховки франшиза 10%, значить, 10% від суми лікування повинні будете сплатити ви. У нашому каталозі більшість страховок мають нульову франшизу — це означає, що платити вам нічого не доведеться. Сума франшизи буде вказана в вашому договорі зі страховою компанією.
Юридична інформація про страхові компанії
ARX
Юридична адреса
04070, Київ, вул. Іллінська, 8
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20474912
Контактна інформація
+38 (044) 391-11-22
PZU
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Дегтярівська, 62
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20782312
Контактна інформація
0 800 503115 , +38 (044) 238-62-38, +38 (044) 581-04-00
Uniqa
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Олени Теліги, 6, корпус 4
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20033533
Контактна інформація
+38 (044) 225-60-00 , +38 (097) 170-03-73, +38 (066) 170-03-73, +38 (093) 170-03-73
VUSO
Юридична адреса
03150, Київ, вул. Казимира Малевича, 31
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
31650052
Контактна інформація
0 800 503-773
ERV - Європейське туристичне страхування
Юридична адреса
04071, Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
34692526
Контактна інформація
+38 (044) 299-78-87
Альфа Страхування
Юридична адреса
01011, Київ, вул. Рибальська, 22, БЦ «Башта №5»
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
30968986
Контактна інформація
0 800 309-999 , +38 (044) 499-99-99
Оберіг
Юридична адреса
03040, Київ, вул. Васильківська, 14 (бізнес-центр STEND)
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
39433769
Контактна інформація
0 800 218-201, +38 (044) 221-44-21
Universalna
Юридична адреса
01133, Київ, бул. Лесі Українки, 9
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20113829
Контактна інформація
0 800 500-381, +38 (044) 281-61-50
Люди часто шукають

Інші види страхування:

Популярні сторінки:

Популярні країни для подорожей: