0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Cashpoint

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Cashpoint

Cashpoint - це миттєва фінансова допомога в отриманні короткострокової позики та безперечний лідер українського ринку мікрокредитування. Мережа Cashpoint налічує більш ніж 370 відділень по всій території України.

Офіційний сайтhttps://cashpoint.ua/
Телефон0800303032
Электронна поштаoffice@cashpoint.ua
Юридична адреса01135, м. Київ, вул. Жилянська, 101, 6 поверх, офіс 601
Графік работиСьогодні працює з 09:00 до 18:00
Ліцензія

Свідоцтво ІК №81 від 01.09.2011

Відгуки про кредит Cashpoint

Александр
06.11.2019
Брал кредит на путевку, жена очень хотела в египет, нашла горящий тур, а денег не хватало. Знакомые посоветовали эту компанию. Остался всем доволен.

Кредит в Cashpoint: відгуки, кредитний калькулятор, актуальні процентні ставки

Компанія Cashpoint надає послуги кредитування по всій території України. Сервіс почав свою роботу ще в 2011 році, і з тих пір активно розвивається, відкриває нові офіси в різних містах, і покращує якість надання послуг. 

Відгуки про роботу Cashpoint з боку клієнтів позитивні, про мікрофінансової організації говорять, як про перевірену і надійну, тому багато регулярно беруть кредити в Cashpoint. Тут можна отримати позику на 15 або 7 днів, мінімальна сума кредиту – 200 гривень, максимальна – 7 тисяч гривень.

 1. Переваги співпраці з Cashpoint
 2. Хто може взяти кредит в Cashpoint
 3. Як взяти кредит в Cashpoint: покрокова інструкція
 4. Чому можуть відмовити у видачі кредиту
 5. Як погасити кредит в Cashpoint
 6. Прострочення та штрафи
 7. Відгуки про Cashpoint

Переваги співпраці з Cashpoint

Cashpoint – це миттєва фінансова допомога в отриманні короткострокової позики і один з лідерів українського ринку мікрокредитування. Мережа Cashpoint налічує понад 370 відділень по всій території України. Пропонує своїм клієнтам можливість отримання позики до 20 000 гривень з терміном погашення до 15 днів. 

Головна перевага Cashpoint в тому, що тут просто оформити кредит:

 • без довідки про доходи;
 • за допомогою ІПН і паспорт;
 • з фіксованою процентною ставкою;
 • за 20 хвилин.

Оформивши заявку на сайті, ви можете отримати повну і грамотну консультацію фахівців з продуктів і умов кредитування Cashpoint ще до отримання позики. Відсоткова плата стягується тільки за дні користування кредитними коштами – без переплат і прихованих ставок. 

Хто може взяти кредит в Cashpoint

Cashpoint надає свої послуги клієнтам, які:

 • є громадянами України;
 • мають банківську карту одного з українських банків;
 • старше вісімнадцяти років
 • не старше семидесяти років;
 • можуть надати контакти людини, який може підтвердити особу позичальника. 

Cashpoint також видає кредити:

з поганою кредитною історією;
студентам;
пенсіонерам;
без офіційного працевлаштування.

Як взяти кредит в Cashpoint: покрокова інструкція

Щоденна процентна ставка в Cashpoint становить 2,5% від загальної суми позики. Якщо ви частково погасили заборгованість, то подальше нарахування відсотків буде на ту суму, яка залишилася до виплати. Оповіщення по заявці відбувається за дзвінком оператора, СМС-повідомленням, а також розсилкою по електронній пошті.

Ви можете отримати 7000 гривень на термін 7 або 15 днів. При першому позику доступна сума в 2000 гривень.

Щоб оформити заявку на сайті компанії Cashpoint, необхідно:

 1. на кредитному калькуляторі необхідно вказати бажану суму кредиту, а також вибрати тривалість кредитування – 7 або 15 днів. Тут же необхідно буде вказати свої ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти та ідентифікаційний номер. Після цього натисніть кнопку «Отримати».
 2. перед вами з'явиться спеціальне поле, в якому потрібно вказати комбінацію цифр, що прийшла на вказаний номер телефону.
 3. безпосередньо тепер починається процедура заповнення заявки на отримання кредиту. Тут необхідно, слідуючи інструкціям і підказкам, вказати всю інформацію про себе, своє місце роботи, включаючи телефон роботодавця.
 4. співробітники можуть зв'язатися з вами, а також зателефонувати вашим родичам і знайомим, чиї номери ви вкажете в анкеті, для уточнення наданої вами інформації.

Чому можуть відмовити у видачі кредиту

Причини для відмови можуть бути як на стороні клієнта, так і МФО. Якщо МФО відмовило в позиці, необхідно перевірити:

 • чи правильно заповнена інформація. Помилка або пропущений символ може стати причиною того, що  клієнта не зможуть ідентифікувати;
 • чи дійсна банківська карта, чи є на ній мінімальна сума для видачі кредиту;
 • також МФО може відмовити в кредиті, якщо клієнт вже оформив позику в інший мікрофінансової організації, але ще його не повернув.

Якщо Cashpoint відмовив вам у позиці – ви можете скористатися послугами іншої мікрофінансової організації. Порівняти вигідні пропозиції можна в рейтингу мікрофінансових організацій, складеному співробітниками Finance.ua.

Як погасити кредит в Cashpoint

Погасити борг за позикою можна кількома способами:

 • через онлайн-банкінг – для цього потрібно буде скористатися банківською картою;
 • у відділенні банку – ви можете погасити борг в касі будь-якого банку, який знаходиться поруч з вами;
 • в відділенні Cashpoint – список міст, в яких вони працюють, можна знайти на сайті МФО;
 • в терміналах самообслуговування.

Прострочення та штрафи

Cashpoint ви можете оформити пролонгацію, якщо ви не встигаєте вчасно погасити позику. Пролонгація доступна на 3, 7 і 15 днів. 

Для оформлення пролонгації потрібно обов'язково прийти до відділення Cashpoint, маючи при собі паспорт та ІПН. Ви на місці платите відсотки за користування кредитом і певну ставку за супровід вашого договору, консультант розраховує для вас нову суму і термін, і перевипускає новий кредитний договір. Ви можете збільшити суму позики при оформленні пролонгації або ж частково погасити, щоб зменшити тіло кредиту.

Також ви можете погасити кредит частково. В даному випадку сума позики зменшиться, як і відсотки, які будуть нараховуватися щодня. 

Cashpoint дає можливість погасити кредит достроково, повністю або частково.

Команда Cashpoint має досить лояльний підхід до клієнтів – завжди йде назустріч, пропонуючи пролонгацію і відстрочку платежу. Якщо клієнт не оплачує і не пролонгує кредит тривалий час – заборгованість передається колекторам.

Відгуки про Cashpoint

Завдяки відгукам вибирати послуги в мікрофінансових організаціях набагато легше. Діліться досвідом співпраці з мікрофінансової організацією Cashpoint в коментарях – так ви допоможете іншим клієнтам оцінити роботу сервісу.