0 800 307 555
Cashpoint
Перевірено Finance.ua 25.07.2024

Кредит у Cashpoint

Оформлення на сторінці недоступне

Інші кредити

від 0,01

в день

3 243,21 21 074,61

реальна річна процентна ставка

до 30 000

на 345-365 дн.

від 0,01

в день

107 1 316

реальна річна процентна ставка

до 29 999

на 3-83 дн.

від 0,01

в день

3 327,55 21 066,47

реальна річна процентна ставка

до 30 000

на 345-365 дн.

Про компанію Cashpoint

Cashpoint - це миттєва фінансова допомога в отриманні короткострокової позики. Компанія належить ТОВ «Бі Ел Джи Мікрофінанс», яке було створено у вересні 2011 року.
Телефон0 800 303 032
Електронна поштаoffice@cashpoint.ua
Юридична адреса01135, м. Київ, вул. Жилянська, 101, 6 поверх, офіс 601
Графік роботиСьогодні працює з 09:00 до 18:00
ЛіцензіяСвідоцтво ІК №81 від 01.09.2011

Як отримати кредит Cashpoint

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Cashpoint

Илья про кредит від Cashpoint

13 серпня 2021 р.

Я недоволен! Я потратил 2 дня на оформление кредита, пока я ждал у девочек на отделении программа не работала, не могли отредактировать, в итоге потрачено кучу времени, рекомендую обратится куда угодно где есть банк ид или дия пидпис, 5 мин и деньги на карте, не придётся куда-то ехать, уже давно признали это электронной подписью, но видимо не все.

Александр про кредит від Cashpoint

6 листопада 2019 р.

Брал кредит на путевку, жена очень хотела в египет, нашла горящий тур, а денег не хватало. Знакомые посоветовали эту компанию. Остался всем доволен.

Кредит в Cashpoint: відгуки, кредитний калькулятор, актуальні процентні ставки

Компанія Cashpoint надає послуги кредитування по всій території України. Сервіс почав свою роботу ще в 2011 році, і з тих пір активно розвивається, відкриває нові офіси в різних містах  і покращує якість надання послуг. 

Відгуки про роботу Cashpoint з боку клієнтів позитивні, про нас говорять, як про надійну мікрофінансову організацію, тому багато людей регулярно беруть кредити в Cashpoint. 

Переваги співпраці з Cashpoint

Cashpoint – це миттєва фінансова допомога в отриманні короткострокової позики і один з лідерів українського ринку мікрокредитування.

Головна перевага Cashpoint в тому, що тут просто оформити кредит:

 • без довідки про доходи;
 • з фіксованою процентною ставкою.

Оформивши заявку на сайті, ви можете отримати повну і грамотну консультацію фахівців з продуктів і умов кредитування Cashpoint ще до отримання позики. Відсоткова плата стягується тільки за дні користування кредитними коштами – без переплат і прихованих ставок. 

Хто може взяти кредит в Cashpoint

Cashpoint надає свої послуги клієнтам, які:

 • є громадянами України;
 • мають банківську карту одного з українських банків;
 • старше вісімнадцяти років
 • не старше семидесяти років;
 • можуть надати контакти людини для підтвердження особи позичальника. 

Cashpoint також видає кредити:

Як взяти кредит в Cashpoint: покрокова інструкція

Якщо ви частково погасили заборгованість, то подальше нарахування відсотків буде на ту суму, яка залишилася до виплати. Оповіщення по заявці відбувається за дзвінком оператора, СМС-повідомленням, а також розсилкою по електронній пошті. 

Щоб оформити заявку на сайті компанії Cashpoint, необхідно:

 1. на кредитному калькуляторі необхідно вказати бажану суму кредиту, а також вибрати тривалість кредитування. Тут же необхідно буде вказати свої ПІБ, номер телефону, адресу електронної пошти та ідентифікаційний номер. Після цього натисніть кнопку «Отримати».
 2. перед вами з'явиться спеціальне поле, в якому потрібно вказати комбінацію цифр, що прийшла на вказаний номер телефону.
 3. тепер починається процедура заповнення заявки на отримання кредиту. Тут необхідно, слідуючи інструкціям і підказкам, вказати всю інформацію про себе, своє місце роботи, включаючи телефон роботодавця.
 4. співробітники можуть зв'язатися з вами, а також зателефонувати вашим родичам і знайомим, чиї номери ви вкажете в анкеті, для уточнення наданої вами інформації.

Чому можуть відмовити у видачі кредиту

Причини для відмови можуть бути як з боку клієнта, так і МФО. Якщо МФО відмовило в позиці, необхідно перевірити:

 • чи правильно заповнена інформація. Помилка або пропущений символ може стати причиною того, що  клієнта не зможуть ідентифікувати;
 • чи дійсна банківська карта, чи є на ній мінімальна сума для видачі кредиту;
 • також МФО може відмовити в кредиті, якщо клієнт вже оформив позику в інший мікрофінансової організації, але ще його не повернув.

Якщо Cashpoint відмовив вам у позиці – ви можете скористатися послугами іншої мікрофінансової організації. Порівняти вигідні пропозиції можна в рейтингу мікрофінансових організацій, складеному співробітниками Finance.ua.

Як погасити кредит в Cashpoint

Погасити борг за позикою можна кількома способами:

 • через онлайн-банкінг – для цього потрібно буде скористатися банківською картою;
 • у відділенні банку – ви можете погасити борг в касі будь-якого банку, який знаходиться поруч з вами;
 • в відділенні Cashpoint – список міст, в яких вони працюють, можна знайти на сайті МФО;
 • в терміналах самообслуговування.

Прострочення та штрафи

У Cashpoint ви можете оформити пролонгацію, якщо не встигаєте вчасно погасити позику.

Для оформлення пролонгації потрібно обов'язково прийти до відділення Cashpoint, маючи при собі паспорт та ІПН. Ви на місці платите відсотки за користування кредитом і певну ставку за супровід вашого договору, консультант розраховує для вас нову суму і термін, і перевипускає кредитний договір. Ви можете збільшити суму позики при оформленні пролонгації або ж частково погасити, щоб зменшити тіло кредиту.

Також ви можете погасити кредит частково. В даному випадку сума позики зменшиться, як і відсотки, які будуть нараховуватися щодня. 

Cashpoint дає можливість погасити кредит достроково, повністю або частково.

Команда Cashpoint має досить лояльний підхід до клієнтів – завжди йде назустріч, пропонуючи пролонгацію і відстрочку платежу. Якщо клієнт не оплачує і не пролонгує кредит тривалий час – заборгованість передається колекторам.

Відгуки про Cashpoint

Завдяки відгукам вибирати послуги в мікрофінансових організаціях набагато легше. Діліться досвідом співпраці з мікрофінансової організацією Cashpoint в коментарях – так ви допоможете іншим клієнтам оцінити роботу сервісу.

Finance.uaКредитиКредит в Cashpoint