0 800 307 555
Cashpoint
Перевірено Finance.ua 30.06.2022

Кредит у Cashpoint

Тимчасово недоступний

Інші кредити

stars
4,5

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-30 дн.

stars
4,8

від 1,9%

в день

до 7 000 ₴

на 1-30 дн.

Про компанію Cashpoint

Cashpoint - це миттєва фінансова допомога в отриманні короткострокової позики та безперечний лідер українського ринку мікрокредитування. Мережа Cashpoint налічує біл...
Офіційний сайт
Телефон0800303032
Електронна поштаoffice@cashpoint.ua
Юридична адреса01135, м. Київ, вул. Жилянська, 101, 6 поверх, офіс 601
Графік роботиСьогодні працює з 09:00 до 18:00
ЛіцензіяСвідоцтво ІК №81 від 01.09.2011

Як отримати кредит Cashpoint

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Відгуки про кредит Cashpoint

Денис 

14 грудня 2018 р.

Удобно. Бстро поступили на счет. Взял на семь дней день, погасил даже досрочно. Повезло, что отделений довольно много. Оплатил все через приват24. В будущем планирую воспользоваться еще. Выручили. Спасибо, респект

Александр 

6 листопада 2019 р.

Брал кредит на путевку, жена очень хотела в египет, нашла горящий тур, а денег не хватало. Знакомые посоветовали эту компанию. Остался всем доволен.

Мелана 

14 грудня 2018 р.

Не разобравшись в условиях взяла кредит на 7 дней, не знаю.. как кому, но переплатила столько :( Лучше бы изучила предложение, не спеша. Подруги сказали, что сейчас многие дают деньги под 0,01%, а тут в итоге почти 2,5-3%. Дороговато. Больше не хочу.

Кредит в Cashpoint: відгуки, кредитний калькулятор, актуальні процентні ставки

Компанія Cashpoint надає послуги кредитування по всій території України. Сервіс почав свою роботу ще в 2011 році, і з тих пір активно розвивається, відкриває нові офіси в різних містах  і покращує якість надання послуг. 

Відгуки про роботу Cashpoint з боку клієнтів позитивні, про нас говорять, як про надійну мікрофінансову організацію, тому багато людей регулярно беруть кредити в Cashpoint. Тут можна отримати позику на 15 днів, мінімальна сума кредиту – 1000 гривень, максимальна – 6000 гривень.

 1. Переваги співпраці з Cashpoint
 2. Хто може взяти кредит в Cashpoint
 3. Як взяти кредит в Cashpoint: покрокова інструкція
 4. Чому можуть відмовити у видачі кредиту
 5. Як погасити кредит в Cashpoint
 6. Прострочення та штрафи
 7. Відгуки про Cashpoint

Переваги співпраці з Cashpoint

Cashpoint – це миттєва фінансова допомога в отриманні короткострокової позики і один з лідерів українського ринку мікрокредитування. Мережа Cashpoint налічує понад 370 відділень по всій території України та пропонує своїм клієнтам можливість отримання позики до 6000 гривень з терміном погашення до 15 днів. 

Головна перевага Cashpoint в тому, що тут просто оформити кредит:

 • без довідки про доходи;
 • за допомогою ІПН і паспорту;
 • з фіксованою процентною ставкою;
 • за 20 хвилин.

Оформивши заявку на сайті, ви можете отримати повну і грамотну консультацію фахівців з продуктів і умов кредитування Cashpoint ще до отримання позики. Відсоткова плата стягується тільки за дні користування кредитними коштами – без переплат і прихованих ставок. 

Хто може взяти кредит в Cashpoint

Cashpoint надає свої послуги клієнтам, які:

 • є громадянами України;
 • мають банківську карту одного з українських банків;
 • старше вісімнадцяти років
 • не старше семидесяти років;
 • можуть надати контакти людини для підтвердження особи позичальника. 

Cashpoint також видає кредити:

Як взяти кредит в Cashpoint: покрокова інструкція

Щоденна процентна ставка в Cashpoint становить 0,001% від загальної суми позики. Якщо ви частково погасили заборгованість, то подальше нарахування відсотків буде на ту суму, яка залишилася до виплати. Оповіщення по заявці відбувається за дзвінком оператора, СМС-повідомленням, а також розсилкою по електронній пошті.

Ви можете отримати 6000 гривень на термін 15 днів.

Щоб оформити заявку на сайті компанії Cashpoint, необхідно:

 1. на кредитному калькуляторі необхідно вказати бажану суму кредиту, а також вибрати тривалість кредитування – 15 днів. Тут же необхідно буде вказати свої ПІБ, номер телефону, адресу електронної пошти та ідентифікаційний номер. Після цього натисніть кнопку «Отримати».
 2. перед вами з'явиться спеціальне поле, в якому потрібно вказати комбінацію цифр, що прийшла на вказаний номер телефону.
 3. тепер починається процедура заповнення заявки на отримання кредиту. Тут необхідно, слідуючи інструкціям і підказкам, вказати всю інформацію про себе, своє місце роботи, включаючи телефон роботодавця.
 4. співробітники можуть зв'язатися з вами, а також зателефонувати вашим родичам і знайомим, чиї номери ви вкажете в анкеті, для уточнення наданої вами інформації.

Чому можуть відмовити у видачі кредиту

Причини для відмови можуть бути як з боку клієнта, так і МФО. Якщо МФО відмовило в позиці, необхідно перевірити:

 • чи правильно заповнена інформація. Помилка або пропущений символ може стати причиною того, що  клієнта не зможуть ідентифікувати;
 • чи дійсна банківська карта, чи є на ній мінімальна сума для видачі кредиту;
 • також МФО може відмовити в кредиті, якщо клієнт вже оформив позику в інший мікрофінансової організації, але ще його не повернув.

Якщо Cashpoint відмовив вам у позиці – ви можете скористатися послугами іншої мікрофінансової організації. Порівняти вигідні пропозиції можна в рейтингу мікрофінансових організацій, складеному співробітниками Finance.ua.

Як погасити кредит в Cashpoint

Погасити борг за позикою можна кількома способами:

 • через онлайн-банкінг – для цього потрібно буде скористатися банківською картою;
 • у відділенні банку – ви можете погасити борг в касі будь-якого банку, який знаходиться поруч з вами;
 • в відділенні Cashpoint – список міст, в яких вони працюють, можна знайти на сайті МФО;
 • в терміналах самообслуговування.

Прострочення та штрафи

У Cashpoint ви можете оформити пролонгацію, якщо не встигаєте вчасно погасити позику. Пролонгація доступна на 3, 7 і 15 днів. 

Для оформлення пролонгації потрібно обов'язково прийти до відділення Cashpoint, маючи при собі паспорт та ІПН. Ви на місці платите відсотки за користування кредитом і певну ставку за супровід вашого договору, консультант розраховує для вас нову суму і термін, і перевипускає кредитний договір. Ви можете збільшити суму позики при оформленні пролонгації або ж частково погасити, щоб зменшити тіло кредиту.

Також ви можете погасити кредит частково. В даному випадку сума позики зменшиться, як і відсотки, які будуть нараховуватися щодня. 

Cashpoint дає можливість погасити кредит достроково, повністю або частково.

Команда Cashpoint має досить лояльний підхід до клієнтів – завжди йде назустріч, пропонуючи пролонгацію і відстрочку платежу. Якщо клієнт не оплачує і не пролонгує кредит тривалий час – заборгованість передається колекторам.

Відгуки про Cashpoint

Завдяки відгукам вибирати послуги в мікрофінансових організаціях набагато легше. Діліться досвідом співпраці з мікрофінансової організацією Cashpoint в коментарях – так ви допоможете іншим клієнтам оцінити роботу сервісу.

Автопідбір кредиту

Заповніть коротку анкету і наша система підбере вам кредити з високою ймовірністю видачі

Finance.uaКредитиКредит в Cashpoint