0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Позичайко

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Позичайко

Позичайко - онлайн-платформа для фізичних осіб, яка дозволяє в одному місці об'єднати потреби клієнтів, які бажають отримати кредит або надати позику на платній основі і на конкретний термін, не витрачаючи час на відвідування фінансових установ.

Офіційний сайтhttps://pozychayko.com/
Телефон+38(093)902-29-69
Электронна поштаinfo@pozychayko.com
Юридична адреса04080, м. Київ, вул. Чорноморська, 1
Графік работиСьогодні не працює

Відгуки про кредит Позичайко

Слава
20.02.2020
Всегда буду обращаться за займом в Позичайко, конечно чем реже, тем лучше, но никто не застрахован от внеплановых трат. Пятница. Вечер. Обратился в пять разных компаний, которые себя позиционировали как круглосуточные и «всем выдающие», но там пришел отказ. Сумма была небольшая, 3000 гривен. В Позичайко пришло подтверждение. За 15 минут нужные деньги пришли мне на карту, оперативно решил свою проблему. Если бы не Позичайко, не знаю что и делать бы пришлось. Благодарю.