0 800 307 555
CashYou
Перевірено Finance.ua 27.09.2023

Кредит у CashYou

Тимчасово недоступний

Інші кредити

stars
4,3

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
3,9

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-365 дн.

stars
3,6

від 0,01%

в день

до 15 000 ₴

на 345-365 дн.

Про компанію CashYou

CashYou – онлайн-сервіс кредитування, який вже не працює. Юридична назва: ТОВ «Кешью» (код ЄДРПОУ 40885016). Компанія була заснована у 2017 році та діяла на підставі...
Телефон0800212300
Електронна поштаinfo@cashyou.ua
Юридична адреса03039, м. Київ, пров. Руслана Лужевського, 14, корп. 7, оф. 32
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №916 від 06.07.2017

Як отримати кредит CashYou

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про CashYou

Мікрофінансова організація CashYou: відгуки, процентні ставки, акції

 1. Мікрофінансова організація CashYou: відгуки, процентні ставки, акції
 2. П'ять причин обрати Кешью займ
 3. Умови отримання cash you кредиту
 4. Як отримати кредит на карту
 5. 5 способів повернути мікрокредит
 6. Нюанси кредитування
 7. Відгуки

Серед мікрофінансових організацій України CashYou зарекомендувала себе надійним і стабільним партнером. Компанія працює на абсолютно прозорих умовах і проводить клієнтоорієнтовану політику, спрямовану на довгострокові відносини з клієнтами.

У списку головних пріоритетів кредитної компанії на першому місці знаходяться інтереси клієнтів і якість сервісу. Вибираючи мікрокредітной організацію CashYou з продуманим до дрібниць сервісом і вигідними пропозиціями, кожна людина може отримати мікрокредит на простих, зручних і вигідних умовах.

П'ять причин обрати Кешью займ

Кредитний сервіс нового типу, створений ТОВ «Кешью» для здійснення мікрокредитування в режимі онлайн, пропонує зручний оперативний формат обслуговування. Кожен повнолітній дієздатний житель України може розраховувати на кредит, особливо при наявності стабільної роботи, хорошої репутації в Бюро кредитних історій. Заявку на онлайн займ можна подати цілодобово, в режимі 24/7, а отримати таку необхідну підтримку на діючу карту, під час роботи сервісу.

Конкурентні переваги CashYou:

 • доступність і висока гарантія схвалення;
 • оперативний онлайн кредит без зайвих формальностей.

Недоліки сервісу характерні для всієї системи мікрокредитування:

 • вищі в порівнянні з заставними кредитами процентні ставки;
 • обмежений термін користування позиченими грішми.

Умови отримання cash you кредиту

Зручний дистанційний сервіс пропонує оформити cash you займ, не виходячи з власного будинку.

Умови отримання кредиту відображені в таблиці.

Час схвалення заявки 5 хвилин
Час оформлення мікрокредиту 15 хвилин
Додаткові умови Паспорт, особистий ідентифікаційний код, карта банку України
Вік претендентів 18-65 років
Відсоток схвалення високий
 

Кредитні продукти компанії мають великий попит завдяки прозорості пропозицій, простому алгоритму дій і привабливим кредитам онлайн на карту України. Заявку можна оформити в зручний час в будь-якій точці країни, в комфортних умовах перед екраном ноутбука або монітора. 

Стаж роботи, розмір зарплати не має значення, довідка про доходи не вимагається, наявність кредиту в інших організаціях теж не перешкода. Потрібен лише доступ в інтернет з будь-якого пристрою, карта банку на ваше ім'я, мінімальний набір документів –  паспорт, ІПН.

Як отримати кредит на карту

Алгоритм отримання мікропозик на карту гранично простий і зрозумілий:

 1. На головній сторінці в розділі «кредитний калькулятор» вибирається термін і потрібна сума.
 2. Заповнюється анкета з персональними даними.
 3. Через короткий час з вами зв'яжеться менеджер для перевірки і уточнення інформації.
 4. Після верифікації банківської карти, обробки анкети приймається рішення по кредиту.
 5. Перед підписанням договір ретельно вивчається, після згоди клієнта шляхом електронного підпису гроші в лічені хвилини надходять на карту.

З метою економії часу, кандидати можуть залишити заявку на сайті онлайн. Для початку роботи знадобиться авторизація на сервісі і створення власної персональної сторінки. 

З цієї хвилини на порталі cash you вхід в особистий кабінет займе не більше пари секунд, після чого можна проводити будь-які дії – коригувати персональні дані, оформити заявку або погасити кредит, змінити умови за допомогою бонусів. Тут міститься ваша кредитна історія і повна інформація за поточним мікрокредитів.

Оформлення заявки починається з заповнення стандартної форми із зазначенням персональних даних. До заявки необхідно прикріпити віртуальну копію паспорта (скан або цифрове фото), ІПН хорошої якості для впевненого зчитування даних.

Нова мікропозика оформлюється тільки після погашення попередньої, і доступна навіть при наявності прострочення. Повторний кредит можна отримати буквально за пару хвилин. Активно користуючись бонусною системою, можна самостійно в особистому кабінеті збільшити суму позики. При виникненні проблем всі питання можна вирішити під час роботи гарячої лінії.

5 способів повернути мікрокредит

Для повернення позикових коштів сервіс передбачає найбільш популярні варіанти:

 • Банківська карта, прив'язана до вашого профілю, або інша активна карта – для оплати потрібно вибрати одну з карт в спеціальному розділі в особистому кабінеті, вказати в поле потрібну суму і натиснути на кнопку оплати.
 • Платіжний термінал, який працює цілодобово, дозволяє здійснити оплату в будь-який зручний час готівковими коштами – для перекладу потрібні реквізити і точна сума.
 • Банківський переказ в будь-якому відділенні чинного банку України, з обов'язковим зазначенням своїх даних для ідентифікації.
 • Переклади у відділеннях Приватбанку – найшвидші і прості за формою, потрібно тільки вказати код компанії і номер кредитного договору.
 • Бонуси, які накопичуються на бонусному рахунку в особистому кабінеті.

Нюанси кредитування

Клієнтоорієнтований сервіс пропонує лояльні умови постійним позичальникам. Так, щоб не переплачувати за простроченим кредитом, клієнт може скористатися послугою продовження, яка продовжує користування кредитом без сплати пені і не псує кредитну історію.  

У разі невиплати боргу до дати, зазначеної в договорі, вже на наступний день система автоматично нараховує підвищені відсотки за кожен день прострочення, аж до моменту погашення або оформлення пролонгації. Саме тому, в разі тимчасових фінансових труднощів і неможливості вчасно погасити свій борг, рекомендується вдатися до послуги пролонгації.

Відмова в кредиті можливий в наступних ситуаціях:

 • відсутність громадянства України;
 • невідповідність віковим обмеженням;
 • відсутність активної банківської карти українського банку;
 • наявність простроченої заборгованості;
 • надання неправдивих персональних даних;
 • заявки з поганою кредитною історією.

Відгуки

Лояльні принципи і підходи в роботі з клієнтами з урахуванням паритету сторін дозволяють компанії зберігати високий рейтинг в сегменті споживчого кредитування. Прочитати про сервіс cashyou відгуки і додати свої можна на Finance.ua.

Finance.uaКредитиКредит в CashYou