0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Simple Money

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Simple Money

Компанія Simple Money пропонує клієнтам простий і швидкий спосіб реалізувати свої ідеї – оформити кредит. Ми з радістю станемо Вашим незмінним помічником, консультантом, однодумцем, готовим прийти на допомогу. Адже на співпрацю Simple Money можна розраховувати у важливих життєвих рішеннях! Слоган роботи нашого колективу: «Simple Money – більше грошей для Ваших ідей!»

Офіційний сайтhttps://smoney.com.ua/
Телефон0800501558
Электронна поштаsmoney@smoney.com.ua
Юридична адреса04119, м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, оф. 807
Графік работиСьогодні працює з 09:00 до 18:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК №680 від 24.12.2015

Відгуки про кредит Simple Money

Алина
17.02.2020
Сделала вчера реструктуризацию. Всё гладко, прозрачные условия, никаких доплат сверх того, что изначально прописано – больше не было. Будем сотрудничать и дальше.