Моментальний кредит онлайн

Тільки актуальні пропозиції по моментальним кредитами на карту. Цілодобово, без довідок і відмов, миттєвий розгляд заявки. Сервіс підбору кращих умов по кредитах онлайн.
Оновлено 02.04.2020
Введіть необхідну суму грн
від 1 до 48
Завантажуємо пропозиції
Немає результатів
Змініть суму та/або термін, або
Відгуки про кредити на Finance.ua

Як отримати миттєвий кредит онлайн в 2019 році вигідно

 1. Основні умови моментальних кредитів
 2. Вимоги до потенційних позичальників і список документів
 3. Етапи отримання моментального кредиту онлайн позичальниками
 4. Як погашати боргові зобов'язання
 5. Переваги отримання кредиту на карту моментально

Отримання позики в банках України – складний процес, що вимагає витрат часу. Клієнтам потрібно зібрати документи, підтвердити особисту платоспроможність, мати позитивну кредитну історію. Простіше оформити моментальний кредит онлайн в МФО, надають послуги навіть студентам, пенсіонерам та громадянам без офіційного працевлаштування. На сайті finance.ua зібрані кращі кредитні програми організацій, що надають гроші в борг без відмови за спрощеною схемою.

Основні умови моментальних кредитів

Мінімальна ставка по позиці0% в день
Максимальна ставка по позиці2% в день
Сума кредитудо 50 000 грн
Вік позичальникавід 18 років

Вимоги до потенційних позичальників і список документів

Оформити кредит на карту моментально можуть громадяни України віком від 18 років з постійною реєстрацією в країні. Є компанії, які співпрацюють з пенсіонерами у віці до 70-75 років. Прив'язки до регіону проживання немає. Інші умови – наявність мобільного телефону і картки, випущеної будь-яким українським банком. При підписанні договору використовуються паспорт і ІПН, а в якості другого документа співробітники МФО можуть зажадати водійські права або закордонний паспорт.

Етапи отримання моментального кредиту онлайн позичальниками

Оформляючи моментальний кредит на карту в Україні, потрібно спочатку пройти реєстрацію на сайті кредитора. В анкеті рекомендується вказувати тільки вірну інформацію, оскільки в іншому випадку в наданні позики буде відмовлено. Видача коштів проходить в п'ять етапів:

 1. Вибирається сума і термін. Щоб звести до переплату до мінімуму, для розрахунку цих параметрів можна використовувати кредитний калькулятор.
 2. Заповнюються інші графи онлайн-заявки (відомості про доходи, паспортні дані, номер стільникового телефону, адреса e-mail).
 3. Позичальники отримують СМС про схвалення заявки. Як правило, про рішення повідомляється через 15-20 хвилин.
 4. Підписується електронний договір, до якого додаються копії документів.
 5. Гроші перераховуються на картку будь-якого українського банку.

На відміну від видачі коштів готівкою, може знадобитися прив'язки карти. Для цього досить перевести з неї на рахунок кредитора 1-15 гривень. Після оформлення угоди кошти спрямовуються назад.

Як погашати боргові зобов'язання

Чтобы не испортить кредитную историю, долговое обязательство нужно погасить в установленные сроки. При получении займа на 30 дней вся сумма возвращается заемщику единым платежом, на более продолжительный срок – делится по месяцам. Условия указаны в кредитном договоре. Можно выбрать программу с возможностью досрочного погашения без начисления штрафов. В этом случае сумма переплаты уменьшится. Долг возвращается несколькими способами:

 • с помощью системы Приват 24;
 • расчет наличными в офисе;
 • оплата с карты в личном кабинете;
 • банковский перевод.

Переваги отримання кредиту на карту моментально

Головні переваги – зручність і швидкість оформлення угоди. Потенційні позичальники виберуть кредитну програму, заповнять анкету і отримають позику, не виходячи з дому. Заявку можна відправити в будь-який час доби. Перевірка виконується за допомогою скринінгової системи, тому кошти переводяться на картку негайно. Інші плюси:

 • не потрібно збирати пакет документів;
 • не доведеться шукати співпозичальників або поручителів;
 • немає необхідності вносити заставу;
 • кошти будуть переведені на картку через 30-60 хвилин.

Пошук підходящої кредитної програми спрощений завдяки фільтрам. Добірка пропозицій формується в автоматичному порядку з урахуванням заданих параметрів (суми, терміну, відсотки). Залишається порівняти їх між собою і вибрати найбільш підходящий варіант.