0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у CashMe

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Відгуки про кредит CashMe

Даниил
03.02.2020
везде отказывали, а в кешми выдали за 5 минут. не ожидал

Кредит на карту в CashMe: огляд мікрофінансової організації

Мікрофінансова організація CashMe працює на території України вже майже десять років, і за цей час вона встигла завоювати довіру громадян країни і допомогти багатьом людям, які потребували термінової фінансової допомоги. 

Відгуки про роботу компанії говорять про те, що тут уважно ставляться до кожного клієнта, намагаються увійти в становище, і надати посильну допомогу всім, хто звертається до компанії. Кредит на банківську карту CashMe отримали вже багато громадян України, а частина з них звертаються до фінансової компанії регулярно і давно стали постійними клієнтами.

 1. Переваги та особливості КешМі
 2. Хто може взяти кредит в Cashme
 3. Як оформити кредит в Cashme: покрокова інструкція
 4. Як сплатити борг
 5. Прострочення та його наслідки
 6. Відгуки

Переваги та особливості КешМі

Кожна компанія, яка видає мікрокредит онлайн, працює за схожою системою. Головна перевага таких компаній полягає в тому, що вони видають кредити клієнтам в 90% випадків, навіть з поганою кредитною історією і неофіційною зарплатою. Однак за свої послуги, щоб покрити ризики, мікрофінансові організації стягують великі комісії.

CashMe працює без збоїв, є надійною і стабільною компанією, яка готова надати підтримку більшості клієнтів. 

Також в компанії є зручна програма лояльності: з кожним взятим кредитом в компанії підвищується сума, на яку можна взяти кредит. Також постійним клієнтам доступні різноманітні акції та бонуси. Ознайомитися з ними детальніше можна на сайті компанії.

Основними перевагами компанії є:

 • пролонгація кредиту на необмежений період;
 • автоматизований процес кредитування і прийняття рішень – все виконується на основі роботи системи, яка аналізує інформацію про потенційного клієнта, і дані про нього з кредитного бюро;
 • якщо клієнт виплачує кредит достроково, то сплатить відсоток тільки за той період, протягом якого фактично користувався грошима;
 • співпраця компанії з кредитним бюро дозволяє скорегувати недоліки своєї кредитної історії шляхом своєчасної виплати мікропозики;
 • високі шанси на отримання кредиту, навіть якщо у вас погана кредитна історія, не означає, що ви отримаєте відмову;
 • гаряча лінія, а також служба клієнтської підтримки протягом усього дня консультують тих, у кого є питання по кредитуванню в CashMe;
 • приваблива програма лояльності, яка дозволяє після добросовісної виплати кожної позики взяти повторний кредит з більш низькою процентною ставкою.

Для того щоб оформити позику, вам не доведеться виходити з дому або офісу і чекати на рішення кілька днів – вся процедура займатиме не більше п'ятнадцяти хвилин.

Існують і деякі особливості компанії, які слід враховувати при зверненні в CashMe:

 • при оформленні першої позики ви не зможете отримати більш, ніж дві тисячі гривень;
 • процентна ставка по кредиту вище, ніж в банківських організаціях, але це природно при оформленні фінансової термінової допомоги.

Хто може взяти кредит в Cashme

Мікрофінансова організація Cashme надає мікропозики:

 • громадянам України, які можуть надати паспорт та ідентифікаційний номер платника податків;
 • громадянам з дійсною банківською картою;
 • клієнтам у віці не менше 18 і не більше 70-ти років.

Також мікропозику у даній компанії можуть отримати:

 • клієнти із зіпсованою кредитною історією;
 • клієнти без офіційного працевлаштування.

Перед тим як взяти кредит в даній організації, рекомендуємо вивчити правила оформлення позики і порівняти умови з поточними пропозиціями на ринку. Це можна зробити в рейтингу мікрофінансових організацій, який склав Finance.ua. В основному мікрофінансові організації в Україні працюють за однаковим принципом, проте акції пропозицію і програми лояльності для нових клієнтів допоможуть вам заощадити кошти. 

Як оформити кредит в Cashme: покрокова інструкція

Щоб отримати онлайн кредит від Cashme, потрібно виконати кілька простих дій:

1. вибрати термін і суму кредиту на головній сторінці сайту. Це можна зробити, використавши кредитний калькулятор;

2. пройти простий процес реєстрації;

3. дочекатися рішення компанії;
4. отримати кредит онлайн на карту.

Як сплатити борг

Погасити кредит в даній мікрофінансової організації можна кількома способами:

 • оплата картою. Для цього потрібно зайти в особистому кабінеті в розділ «Поточний кредит» і перерахувати гроші в рахунок погашення кредиту;
 • через платіжний термінал;
 • банківським переказом. Для цього потрібно вказати реквізити компанії в відділенні банку. Їх можна знайти на сайті Cashme.

Прострочення та його наслідки

Якщо клієнт не сплатив борг до зазначеної в договорі дати, йому буде нараховуватися пеня з першого дня прострочення.  Якщо ці заходи не подіють на клієнта, і він не виплатить свою заборгованість, компанія залишає за собою право передати цей кредит колекторській фірмі, або звернутися до суду для вилучення боргу.

Відгуки

Оцінити всі реальні переваги та недоліки мікрофінансових організацій допомагають відгуки. Розкажіть про свій досвід співпраці з CashMe в коментарях – так ви допоможете іншим оцінити роботу компанії, а МФО знатиме, з якими проблемами боротися надалі.