0 800 307 555
0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Кредитні картки без довідки про доходи

Спочатку популярні
Оновлено 30.11.2023

Ми підібрали 6 карток для вас

Кредитна картка «Універсальна Gold»
ПриватБанк
3.91
Ліцензія НБУ №22
Доставка картки
до 200 000
Кредитний ліміт
до 55 днів
Пільговий період
40,8%
Річна % ставка
Срібний призер FinAwards 2023 «Найкращий мобільний банк»
До гривневої Gold – Gold у доларах США та євро – безкоштовно
Персональне обслуговування в Gold клубі за 20 грн на місяць
Можливість користуватися як власними грошима, так і кредитними коштами в будь-якій точці світу
Реальна річна процентна ставка - 51,76%
Істотні характеристики послугиПопередження про можливі наслідки
Детальніше про картку

Відгуки наших клієнтів

Іван 

23 листопада 2023 р.

Нерекомендую

Оксана 

5 листопада 2023 р.

Незрозуміло як оформити кредитку дуже немає ніякої інформаціі

6 листопада 2023 р.

Вітаю! Оформлення кредитної картки вже з кредитним лімітом зараз доступна лише за персональною пропозицією від банку діючим клієнтам. Перевірити, чи доступно вам можна у застосунку. Залишаю посилання на статтю: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/360021095119 Якщо ви діюча клієнтка банку, але пропозиції у застосунку Sense SuperApp, немає, то у майбутньому банк можете переглянути ваші дані та надати пропозицію. Додатково ви можете написати нам у чат підтримки, де ми зможемо вам підказати щодо пропозиції та її наявності. Чат підтримки у застосунку Sense SuperApp: https://hi.sensebank.com.ua/newchatsupport Наш бот у Telegram: https://t.me/sensebankbot (запустіть бота та напишіть ваше питання) Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐

Эмиль 

4 листопада 2023 р.

Карту получил, но ни реквизитов не посмотришь, ни кредитного лимита. Уже месяц не могут допилить приложение, четыре обращения в поддержку не помогли. Как пользоваться непонятно.. партнеров мало. Из интересного только Фокстрот на 3 мес., но почему то только офлайн. Проще и выгоднее пользоваться оплатой частями кредитками Моно, Привата, Абанка.

Кредитні картки в Україні без довідки про доходи

В час високих технологій практично всі сфери життя переходять в інтернет простір. У багатьох цивілізованих країнах світу сьогодні не прийнято носити з собою готівку. У США і більшості прогресивних країн Євросоюзу взагалі не прийнято мати при собі готівку, навіть в пабі розраховуються кредитками.

Види кредитних карт

Основні види кредиток, які сьогодні можна оформити в нашій країні: Maestro, Visa, Mastercard. Найпростіші в оформленні та обслуговуванні карти Mastercard. Даний банківський продукт найбільш конкурентоспроможний на сучасному ринку, тому по ньому пропонується кращі умови кредитування.

Переваги використання

Перед тим як скористатися послугами банку, необхідно вивчити його плюси і мінуси. Особливо це стосується пропозицій по позиці, незалежно від того, що це – споживчий кредит або що щось інше. Кредитка без довідки про доходи має два основних мінуса: вищі %, невеликі суми максимального кредиту. Мінуси обумовлені специфікою видачі кредиток і відсутністю необхідності підтвердження платоспроможності позичальника.

Однак кредитка без довідки про доходи має набагато більше переваг, ніж недоліків:

Для того щоб оформити кредитну карту без довідки про доходи досить мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Хто може оформити кредитку без декларації про доходи

Звернутися в банк може кожен: приватний підприємець, студент, пенсіонер, мама в декреті і навіть безробітний. Головна умова – вік від 18 років. У банку не зажадають декларації про доходи або довідці з місця роботи. При схваленні заявки фахівець по кредитах перевіряє кредитну історію позичальника, в якій містяться дані по закритих і наявних позиках, наявності прострочень і т.д. Дані про недобросовісних позичальників містяться в Єдиному реєстрі боржників України. Тому, якщо ім'я заявника є в даному списку, банк може відхилити заявку. Але можливість отримати кредитку з поганою кредитною історією є у деяких банків.

Якщо у клієнта хороша кредитна історія, шансів, що кредитна карта без довідки про доходи в Україні буде видана, набагато більше. 

Люди часто шукають

Finance.uaБанківські карткиКредитні картки без довідки про доходи
Збільшити шанси отримання карткиЗаповніть заявку, яку ми відправимо відразу в кілька банків
Підбір кредиту на Finance.uaПропозиції від банків з високою ймовірністю схвалення️
Перейти в каталог
Finance.uaБанківські карткиКредитні картки без довідки про доходи