0 800 307 555
0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Кредитні картки з поганою кредитною історією

Спочатку популярні
Оновлено 17.07.2024

Ми підібрали 13 карток для вас

Кредитна картка «Універсальна Gold»
ПриватБанк
3.69
Ліцензія НБУ №22
Доставка картки
до 200 000
Кредитний ліміт
до 55 днів
Пільговий період
40,8%
Річна % ставка
51,76%
Реальна річна % ставка
Срібний призер FinAwards 2024 «Найкращий мобільний банк»
До гривневої Gold – Gold у доларах США та євро – безкоштовно
Персональне обслуговування в Gold клубі за 20 грн на місяць
Можливість користуватися як власними грошима, так і кредитними коштами в будь-якій точці світу
Істотні характеристики послугиПопередження про можливі наслідки
Детальніше про картку
Кредитна картка «ВсеМожу Online»
ПУМБ
3.63
Ліцензія НБУ №8
Кешбек до 5%
до 200 000
Кредитний ліміт
до 62 днів
Пільговий період
35,88%
Річна % ставка
42,36%
Реальна річна % ставка
Відеоогляд картки
Переможець FinAwards 2024 та 2023 «Найкраща кредитна картка»
Пільговий період до 62 днів на покупки карткою і комуналку в ПУМБ online
Щомісячний платіж - всього 2,99% від використаної суми кредиту
Істотні характеристики послугиПопередження про можливі наслідки
Детальніше про картку
Кредитна картка «Сaméléon»
Сенс Банк
3.44
Ліцензія НБУ №61
Кешбек до 6%
Доставка картки
до 30 000
Кредитний ліміт
до 365 днів
Пільговий період
37%
Річна % ставка
7,31%
Реальна річна % ставка
Срібний призер FinAwards 2024 у номінації «Накраща преміальна карта»
Бронзовий призер FinAwards 2024 «Найкращий мобільний банк»
Срібний призер FinAwards 2023 «Найкраща програма лояльності»
До 6% кешбеку на всі розрахунки з Cash'U CLUB
Додатковий кешбек 0,5% за всі покупки через Apple Pay/Google Pay
Цифровий банк Sense SuperApp
Нескінченний пільговий період
Істотні характеристики послугиПопередження про можливі наслідки
Детальніше про картку
Кредитна картка «Very Card»
Таскомбанк
3.14
Ліцензія НБУ №84
Кешбек до 3%
до 100 000
Кредитний ліміт
до 62 днів
Пільговий період
65%
Річна % ставка
0,00001 — 123,11%
Реальна річна % ставка
Детальніше про картку

Відгуки наших клієнтів

Наталія 

11 липня 2024 р.

Доброго дня.Хотіла б замовити картку

12 липня 2024 р.

Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Якщо Ви вже маєте рахуночок у Райфі та бажаєте замовити до нього карту, прохання написати в «Чат» Райффайзен Онлайн чи MyRaif. Є можливість випустити фізичну карту (іменної термін виготовлення до 10-ти робочих днів та неіменної – випуск одразу за візитом) у зручне відділення Банку або з легкістю доставимо Новою Поштою. Також, пропонуємо віртуальну карту, яка після замовлення вже через годинку буде відображатися у застосунку. У разі відсутності рахунків відкриття можливе дистанційно, при наявності у застосунку «Дія» ID -карти або закордонного біометричного та «Дія. Підпис», для цього достатньо завантажити застосунок MyRaif. Рахуночок відкривається у гривні з безкоштовною віртуальною картою (на вибір звичайна карта Visa/АТБ/Fishka) у тарифі «Райфкарта» ( без плати за обслуговування). Цей спосіб можливий і на сайті Банку за посиланням: https://raiffeisen.ua/uk/aem/pryvatnym-osobam/vidkryty-rakhunok.html З повагою та турботою, фахівець Ксенія.

Едуард 

4 липня 2024 р.

Хочу замовити карту

5 липня 2024 р.

Пане Едуарде, дякуємо за ваше запитання. Давайте розглянемо кілька варіантів його вирішення. Якщо ви не клієнт нашого банку і лише плануєте стати ним, то оформити картку ви можете всього за кілька хвилин у Sense SuperApp. Для цього введіть ваші дані та оберіть продукт "Круті дебетові пакети". Після чого натисніть "Обрати" та ознайомтеся з умовами пакетів послуг. Додаю вам покрокову інструкцію: https://sense.top/47CVvm5 У випадку, якщо ви вже клієнт нашого банку, і вам потрібна нова картка, то для перевипуску ви можете звернутись до підтримки будь-яким зручним для вас способом : чат, відеочат або гаряча лінія банку. Служба підтримки із радістю допоможе вам. Також ви можете самостійно в застосунку зробити перевипуск картки, після чого з'явиться нова віртуальна картка, до якої можна замовити пластик на Нову Пошту чи отримати у найближчому відділенні. Залишу вам детальну інструкцію як зробити перевипуск в Sense SuperApp https://sense.top/3QPzuue та замовити пластик на пошту https://sense.top/3P65wko Сподіваюсь, що ви отримали відповідь на ваше запитання 😊 З повагою, Андрій

Яна 

26 червня 2024 р.

Бажаю здоров'я 🇺🇦 скажіть будьласка де оформити, чи скачати додаток!?

27 червня 2024 р.

Добрий день! Вдячні за зацікавленість. Завантажити мобільний додаток «Райффайзен Онлайн» для фізичних осіб можливо у App Store, Google Play чи AppGallery. Достатньо ввести в пошуку Raiffeisen Online Ukraine. Також, рекомендуємо завантажити наш новий додаток MyRaif з крутими можливостями: відкриття рахунку з віртуальною картою, переказ на карту іншого Банку - без комісій, виплата переказу MoneyGram, підписання переказів цифровим підписом, активація картки АТБ/Fishka/Instant, поповнення мобільного телефону – без комісій, оформлення автоцивілки. Новий додаток буде і надалі ще наповнюватися новими функціями, далі буде. З повагою та турботою, фахівець Ксенія.

Оформити кредитну картку з поганою кредитною історією

В останні роки добробут українців похитнувся, а тому популярність кредитів поступово зростає. Середньостатистична зарплата не дозволяє людям купувати путівки на курорти, відкривати свій бізнес і навіть радувати рідних цінними подарунками. Саме тому українці щомісяця оформляють кредитні карти, за рахунок яких і викручуються з найнеприємніших ситуацій. 

Втім, часи змінюються, і в наш час отримати кредитну карту з поганою кредитною історією може кожен бажаючий. Головне – знайти підходящу комерційну установу і справити на його співробітників позитивне враження. Ще одним варіантом вирішення питання є використання сервісу спеціалізованих сайтів, які допомагають людям знайти найкращі фінансові пропозиції від найбільш авторитетних банків нашої країни

Які вимоги висуваються до кандидатів на отримання кредитної картки?

При наявності прострочених заборгованостей отримати кредитну карту не так вже й просто. Але, при правильному підході, з виконанням такого завдання складнощів не виникне. Єдиний аспект, який буде залежати від наявних боргів – розмір встановленого банком ліміту. Наприклад, для одних категорій клієнтів доступна сума може скласти 10 тисяч гривень, для інших – удвічі більше. 

Остаточне рішення в кожному конкретному випадку приймають співробітники комерційних установ, які проводять аналіз благонадійності клієнтів на підставі наданих ними даних. Разом з тим, при оформленні кредитки з поганою кредитною історією, більшість банків висувають по відношенню до позичальників конкретні вимоги. Серед них:

  • наявність офіційної чи неофіційної роботи або іншого джерела отримання щомісячного доходу;

  • відсутність критичних заборгованостей в декількох українських або зарубіжних банках;
  • наявність прописки на території України або конкретного населеного пункту в межах країни.

Також вітаються всілякі гарантії. При їх наявності кредитний ліміт майже напевно буде вище стандартного. Також примітно, що певні структури видають пластикові карти навіть без дотримання вищезазначених умов, і на такі пропозиції варто звернути особливу увагу.

Одним словом, якщо вам потрібна кредитна карта з поганою кредитною історією, то зверніть увагу на даний розділ. У нас представлені кращі пропозиції від українських банків, частина з яких вам напевно сподобається. Вивчіть варіанти, виберіть кращий з них, а потім оформіть кредитну карту, не відходячи від комп'ютера.

Люди часто шукають

Finance.uaБанківські карткиКредитні картки з поганою кредитною історією
Збільшити шанси отримання карткиЗаповніть заявку, яку ми відправимо відразу в кілька банків
Підбір кредиту на Finance.uaПропозиції від банків з високою ймовірністю схвалення️
Перейти в каталог
Finance.uaБанківські карткиКредитні картки з поганою кредитною історією