Швидкі позики онлайн

Всі актуальні пропозиції швидким позиками на карту. Цілодобово, без довідок і поручителів. Допоможемо отримати кредит онлайн моментально на кращих умовах.
Оновлено 24.01.2020
Введіть необхідну суму грн
від 1 до 48
Завантажуємо пропозиції
Немає результатів
Змініть суму та/або термін, або
Відгуки про кредити на Finance.ua

Швидка позика: легкий підбір, миттєве оформлення

  1. Умови швидкої позики на карту
  2. Хто може взяти швидку позику
  3. Що потрібно для оформлення

В інтернеті мільйони пропозицій товарів і послуг, в тому числі від фінансових організацій. Щоб скористатися перекладом швидкого позики на карту, не потрібно збирати безліч документів і працювати офіційно. Оформлення займе не більше півгодини, що дозволить вирішити нагальні питання, чи не телефонуючи родичів з проханням дати в борг.

Умови швидкої позики на карту

Средній термін кредитудо 30 днів
Сума позикивід 500 грн
Час надання відповіді по заявцівід 5 хвилин
Мінімальний вік позичальника18 років

Хто може взяти швидку позику

Скористатися фінансовою допомогою може практично будь-який повнолітній житель України: наявність судимості, відсутність офіційної зайнятості і вік не мають значення. Щоб залишити заявку і отримати гроші, потрібно відповідати наступним вимогам:

  • громадянин старше 18 років;
  • житель України, який має громадянство та реєстрацію в країні;
  • клієнт, який не має заборгованості в МФО, в яку він звертається (наявність прострочення в іншому банку не є причиною відмови).

Що потрібно для оформлення

Для гарантованого отримання швидкого позики на карту без відмови знадобиться паспорт, номер карти, телефону та адресу електронної пошти. Оформлення відбувається в кілька нескладних етапів:

  1. Знайдіть вигідну позику за допомогою зручної системи пошуку і сортування на сайті. Це не займе більше 5-ти хвилин.
  2. Залиште заявку в кілька організацій або надішліть запити в усі МФО. Швидше скористатися функцією сайту для відправки кількох запитів – не потрібно буде кілька разів заповнювати форму заявки.
  3. Дочекайтеся схвалення і виберіть кращу пропозицію. Організації розглядають анкети не більше півгодини.
  4. Отримайте гроші на карту. Перерахування відбувається відразу.

На сайті представлені перевірені організації з діючою ліцензією, які сумлінно виконують свої зобов'язання і стежать за іміджем. Скориставшись пошуком, можна підібрати швидкий позику онлайн, перебуваючи в будь-якій точці світу або не покидаючи свого будинку.