0 800 307 555
Credit2U
Перевірено Finance.ua 28.09.2023

Кредит у Credit2U

Онлайн оформлення недоступне

Інші кредити

stars
4,3

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
3,9

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-365 дн.

stars
3,6

від 0,01%

в день

до 15 000 ₴

на 345-365 дн.

Про компанію Credit2U

Credit2U - фінансова компанія, засновна у 2016 році, яка спеціалізується на кредитуванні фізичних і юридичних осіб, надаючи кредити клієнтам через мережу своїх відді...
Телефон0 800 609 494
Електронна поштаcoordinator@credit2u.com.ua
Юридична адреса04205, г. Киев, ул. Тимошенко Маршала, д. 29-Б
Графік роботиСьогодні працює з 09:00 до 18:00
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №ФК №В0000041 від 23.09.2020

Як отримати кредит Credit2U

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Credit2U

Дмитро Казимирович 

30 червня 2023 р.

відсотки просто шалені. в інших канторах можна оформити кредит набагато дешевше

14 липня 2023 р.

Доброго дня. Просимо вибачення, що умови кредиту не виправдали Ваших очікувань. Наша компанія працює в правовому полі та згідно з законами України. Рішення щодо погодження кредиту приймає скорингова система на основі різних факторів Вашої фінансової стабільності. Кредитний скоринг — це метод класифікації позичальників на групи для оцінки їх кредитоспроможності та рівня кредитного ризику на основі кредитної історії та соціально-демографічних характеристик. Сума порахована на калькуляторі є приблизною. Кінцеве рішення за заявкою приймає система. Саме тому сума кредиту, строк та відсоткова ставка може відрізнятись у заявці та кредитному договорі. Підкреслимо, що клієнтом компанії ви стаєте тільки після того, як ознайомитесь з кредитним договором та підпишете його.

Юлия 

19 червня 2023 р.

Не получилось закрыть но получилось покдлючить пролонгацию, условия изначально не были мне понятны пришлось звонить в поддержку. Там уже все обьяснили, оформление было через приложение. Спасибо за оперативность и помощь!

28 серпня 2023 р.

Юлія, дякуємо, що поділились своєю думкою та враженнями від користування нашим сервісом!

Пустовіт Юлія 

15 червня 2023 р.

цікава компанія))) покристуюсь давненько, а тут ось прийшла смс що в мене на рахунку 340 грн кешбеку, хоча раніше не бачила таких смс, думала що розвод, коли ні, прийшлось скачати додаток, зайшла перевірила, получилось вивести на картку, то що можу сказати? Те що це досить приємно, зараз гроші на дорозі не лежать і зайві не будуть)

28 серпня 2023 р.

Юлія, щиро дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що ми виправдали Ваші очікування!

Кредит в Credit2U: відгуки, особливості роботи, правила оформлення заявки

Credit2U – це сучасна фінансова організація, яка працює на ринку споживчого кредитування України. Спеціалізується на наданні швидкого кредитування. Компанія надає кредити онлайн на придбання товарів і кредити готівкою, які можна отримати в банках-партнерах. 

Хто може отримати кредит в Credit2U

Взяти кредит в Credit2U можуть клієнти, які досягли 21 року. Більше шансів на схвалення кредиту отримають позичальники з постійним джерелом доходу:

  • клієнти з офіційним і неофіційним працевлаштуванням;
  • приватні підприємці;
  • самозайняті особи;
  • пенсіонери.

Умови кредитування в МФО Credit2U: які документи потрібні, які є обмеження по часу і сумам

Тут можна отримати кредит на суму істотнішу, ніж в інших МФО.

Термін дії договору теж набагато більше. Тривалість пояснює великі ліміти: брати кредити на маленькі суми в даній компанії не вигідно.

Розмір відсоткової ставки залежить від суми і терміну позики.

Після того, як ви виберете комфортну суму і термін кредитування, вам запропонують заповнити заявку на отримання кредиту. 

Як оформити заявку на кредит в Credit2U: покрокова інструкція

Для оформлення заявки знадобиться паспорт і ІПН (ідентифікаційний номер платника податків).

Сума кредитних коштів може перераховуватися на картковий / поточний рахунок або на розрахунковий рахунок інтернет-магазину в день підписання кредитного договору або на наступний робочий день.

Cash2u – це кредитування, призначене для будь-яких витрат. Щоб отримати позику за цією програмою, необхідно:

  1. заповнити заявку на сайті;
  2. підписати кредитний договір, який доставлять за вказаною в анкеті адресою протягом дня;
  3. після того, як договір буде підписано, гроші автоматично зараховуються на зазначену в анкеті банківську карту.

Що робити, якщо відмовили в кредиті

Якщо ви отримали відмову в кредиті, рекомендуємо звернутися в МФО ще раз через деякий час. Якщо ви не можете чекати, рекомендуємо пошукати схожі пропозиції в інших МФО. Зробити вибір ви можете у каталозі мікрофінансових організацій на Finance.ua. 

Як сплатити кредит в Credit2U

Виплати по кредиту в Credit2U відбуваються щомісяця. Компанія рекомендує перераховувати гроші за 5 днів до крайнього терміну: так оплата точно встигне прийти вчасно. Якщо утворюється прострочення хоча б на один день, клієнту нараховують штрафні пені.

Ви можете провести оплату кредиту через сайт Credit2U без комісій. Також ви можете зробити платіж в касі будь-якого банку або через термінал EASYPAY. Важливо при цьому роздруковувати квитанції і зберігати їх.

До чого можуть призвести заборгованості

За прострочений платіж клієнт повинен заплатити компанії відсоток від несвоєчасно сплаченої суми кредиту (суми чергового платежу) та / або відсотків за кожен день прострочення. 

При цьому нарахована сума пені не може перевищувати подвійну облікову ставку Національного банку України, що діяла в період, за який сплачується пеня і не може досягати більш ніж 15% від суми простроченого платежу, а сукупна сума пені не може перевищувати половину загальної суми кредиту.

Відгуки

Якщо ви вже співпрацювали з компанією і вам є що розповісти – поділіться досвідом з іншими користувачами Finance.ua. Розкажіть в коментарях, наскільки привітні чи оператори служби підтримки, чи дотримується компанія умови договору і наскільки оперативно обробляє заявки.

Finance.uaКредитиКредит у Credit2U