0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Credit2U

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Відгуки про кредит Credit2U

Ніна Волкова
16.12.2019
Дуже задоволена цією МФО! Мабуть єдина адекватна контора без прихованих комісій та інших сюрпризів.
Елена Яременко
08.03.2020
Аферисты. Взяла кредит. Позвонила на горячую линию чтобы узнать сумму до полного погашения. Озвучили!!! Подтверждение есть в записанном разговоре. Оплатила эту сумму. На второй день позвонила опять на горячую линию. Где мне сказали что кредит не закрыт и ещё надо доплатить!!! Почему суммы не хватает мне так никто не объяснил. Оказывается им якобы не пришла вся сумма. Как ??! Если делался платеж одной суммой в кассе банка для чего есть подтверждение кассовый чек банка. Помимо этого через Вайбер мне начали хамить и рассказывать что это оплата за месяц а не полное погашение кредита. Не связывайтесь с мошенниками.

Кредит в Credit2U: відгуки, особливості роботи, правила оформлення заявки

Credit2U – це сучасна фінансова організація, яка працює на ринку споживчого кредитування України. Спеціалізується на наданні швидкого кредитування. Компанія надає кредити онлайн на придбання товарів і кредити готівкою, які можна отримати в банках-партнерах. 

Ліцензії

Ліцензія видана на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах aінансового кредиту, за розпорядженням Нацкомфінпослуг від 26.01.2017 року №163 «Про переоформлення деяким фінансовим установам дійсних ліцензій, у зв'язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню».

Хто може отримати кредит в Credit2U

Взяти кредит в Credit2U можуть клієнти, які досягли 21 року. Більше шансів на схвалення кредиту отримають позичальники з постійним джерелом доходу:

 • клієнти з офіційним і неофіційним працевлаштуванням;
 • приватні підприємці;
 • самозайняті особи;
 • пенсіонери.

Умови кредитування в МФО Credit2U: які документи потрібні, які є обмеження по часу і сумами

Тут можна отримати кредит на істотнішу суму, ніж в інших МФО: кредитний ліміт стартує від 5 тис. грн і закінчується на 75 тис. Грн. 

Термін дії договору теж набагато більше: можна оформити позику на 12, 24 і 36 місяців. Така тривалість пояснює великі ліміти: брати кредити на маленькі суми в даній компанії не вигідно.

Розмір відсоткової ставки залежить від суми і терміну позики і може становити від 0,2% в день. 

Приклад розрахунку процентної ставки: 

Якщо ви візьмете кредит на 5 тис. грн, оформивши його на 12 місяців, то щомісячний платіж становитиме 776,23 грн. Всього до оплати має бути 9 314,76 грн.

Підрахувати підсумкову суму самостійно ви можете на сайті компанії за допомогою кредитного калькулятора. 

Так виглядає кредитний калькулятор на сайті Credit2U

Після того, як ви виберете комфортну суму і термін кредитування, вам запропонують заповнити заявку на отримання кредиту. 

Як оформити заявку на кредит в Credit2U: покрокова інструкція

Для оформлення заявки знадобиться паспорт і ІПН (ідентифікаційний номер платника податків).

Специфіка оформлення заявки на кредит залежить від програми кредитування. Їх в компанії дві: COMFORT2U і CASH2U.

Програма COMFORT2U – це онлайн кредит, призначений виключно для покупок в інтернеті. Щоб отримати його, необхідно зробити наступні дії:

 1. вибрати необхідний товар або послугу на сайті інтернет-магазину;
 2. заповнити заявку на сайті Credit2U або на сайті інтернет-магазину, якщо він є партнером компанії;
 3. підписати кредитний договір, який ми доставимо за зручним для вас адресою;
 4. отримати товар в інтернет-магазині.
Так виглядає поле для заявки на кредит в Credit2U

Сума кредитних коштів може перераховуватися на картковий / поточний рахунок або на розрахунковий рахунок інтернет-магазину в день підписання кредитного договору або на наступний робочий день, якщо кредитний договір був підписаний після 16:30.

CASH2U – це кредитування, призначене для будь-яких витрат. Щоб отримати позику за цією програмою, необхідно:

 1. заповнити заявку на сайті;
 2. підписати кредитний договір, який доставлять за вказаною в анкеті адресою протягом дня;
 3. після того, як договір буде підписано, гроші автоматично зараховуються на зазначену в анкеті банківську карту.

Також ви можете отримати кредит в будь-якому банку, який є партнером Credit2U. 

Банки-партнери Credit2U

Що робити, якщо відмовили в кредиті

Якщо ви отримали відмову в кредиті, рекомендуємо звернутися в МФО ще раз через деякий час. Якщо ви не можете чекати, рекомендуємо пошукати схожі пропозиції в інших МФО. Зробити вибір ви можете у каталозі мікрофінансових організацій на Finance.ua. 

Як сплатити кредит в Credit2U

Виплати по кредиту в Credit2U відбуваються щомісяця. Компанія рекомендує перераховувати гроші за 5 днів до крайнього терміну: так оплата точно встигне прийти вчасно. Якщо утворюється прострочення хоча б на один день, клієнту нараховують штрафні пені.

Ви можете провести оплату кредиту через сайт Credit2U без комісій. Також ви можете зробити платіж в касі будь-якого банку або через термінал EASYPAY. Важливо при цьому роздруковувати квитанції і зберігати їх.

До чого можуть призвести заборгованості

За прострочений платіж клієнт повинен заплатити компанії пеню в розмірі 1% від несвоєчасно сплаченої суми кредиту (суми черговий платежу) та / або відсотків за кожен день прострочення. 

При цьому нарахована сума пені не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла в період, за який сплачується пеня і не може досягати більш як 15% від суми простроченого платежу, а сукупна сума пені не може перевищувати половини загальної суми кредиту.

Відгуки

Якщо ви вже співпрацювали з компанією і вам є що розповісти – поділіться досвідом з іншими користувачами Finance.ua. Розкажіть в коментарях, наскільки привітні чи оператори служби підтримки, чи дотримується компанія умови договору і наскільки оперативно обробляє заявки.