0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у CashUp

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію CashUp

CashUp - це зручний сервіс, який надає можливість отримати кредит онлайн на банківську карту всього за кілька хвилин 24 години на добу і 7 днів на тиждень, без вихідних і свят. Наша філософія: прозорі справи, швидкість виконання завдання, лояльність до клієнтів. Ми даємо вам право самостійно вибрати день погашення кредиту.

Офіційний сайтhttps://cashup.com.ua/uk
Телефон+380442275270
Юридична адреса04116, м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10
Графік работиСьогодні працює з 10:00 до 19:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК №1141 від 18.12.2018

Відгуки про кредит CashUp

Ванда С.
10.04.2020
раньше брала в отделении. сейчас перешла на кредит онлайн. 10 мин и деньги на карте
Artem
05.01.2020
спасибо выручили

Позики в CashUp: докладна інструкція по використанню сервісу, умови кредиту, відгуки про МФО

 1. Умови отримання кредиту в СashUp
 2. Плюси і мінуси кредитування в МФО Cashup
 3. Як взяти кредит в МФО Кешап
 4. Як повернути кредит в СashUp
 5. Програми лояльності в МФО
 6. Що робити якщо Кешап відмовив вам у кредиті?
 7. Пролонгація позики в CashUp
 8. Наслідки прострочення в Кеш Ап
 9. Відгуки про CashUP

Ситуації, коли людині терміново потрібні гроші, з'являються із завидною регулярністю. Причин для цього багато, але ефективне рішення проблеми одне – кредит на карту без бюрократії, тяганини, перевірок. Мікрофінансових організація Сashup пропонує швидко усунути фінансову кризу і оформити мікрокредит на будь-які споживчі цілі. Послуга надається в режимі онлайн за спрощеною процедурою з наданням паспорта громадянина і коду.

Умови отримання кредиту в СashUp

Сума кредитуваннядо 10 000 грн
Термін кредитуваннядо 30 днів (новачкам)/до 3-х місяців при повторному зверненні
Відсоткова ставка при першому кредитувід 0,4% до 1.7 % в день
Пролонгація позикикількість продовжень не обмежена
Термін розгляду заявки5-10 хвилин
Вимога заставивідсутня
Видача безробітним, студентам і пенсіонерампередбачена, на загальних умовах
Географія кредитуваннявся Україна (крім Крима и зони АТО)

Плюси і мінуси кредитування в МФО Cashup

Кількість пропозицій, що надходять від мікрофінансових компаній в Україні, що динамічно збільшується. Кредитне обслуговування успішно розвивається в онлайні і допомагає швидко вирішувати термінові фінансові проблеми. У зв'язку з цим споживач потребує отримання об'єктивної і перевіреної інформації про діяльність МФО.

До числа переваг, що відрізняють співробітництво з кредитним помічником в особі МФО Сashup, можна віднести:

 • швидкі гроші в борг без довідки про доходи;
 • стабільний відсоток протягом усього кредитного періоду (ставка не змінюється);
 • гнучкі умови для постійних клієнтів;
 • дію програм лояльності;
 • можливість пролонгації без додаткових комісійних зборів;
 • відкритий договір співпраці: зрозумілі і прості умови кредитування;
 • мікрокредити видаються клієнтам з поганою кредитною історією в банках і інших МФО;
 • зрозумілий і простий сервіс, можливість використання зручного додатки для динамічного контролю стану рахунку;
 • наявність професійної технічної підтримки, доступної по гарячій лінії.

Незважаючи на всі переваги, слід враховувати і наявність нюансів, здатних ускладнити партнерство.

 1. Дані на офсайті не завжди оперативно оновлюються: необхідно додатково порівнювати і перевіряти достовірність інформації, представленої на офіційному сайті і в договорі кредитування. Іноді зустрічаються суперечності і розбіжності.
 2. Передбачено обмеження ліміту і терміну кредитування при первинному оформленні позики. Це робиться з метою скоротити фінансові ризики і ймовірність неповернення.
 3. Високі ставки, що вимагають уважного розрахунку розміру витрат при тривалому використанні грошей.

Як взяти кредит в МФО Кешап

Через сервіс Кешап можна легко і швидко оформити онлайн позику на карту України без затримок і з мінімальним ризиком відмови. Відправити запит пропонується цілодобово, без орієнтиру на час роботи ресурсу. Порядок дій позичальника простий і зрозумілий. Від нього вимагається:

1. Використовуючи кредитний калькулятор, задати параметри очікуваного кредиту: вибрати суму і термін погашення. При напрацюванні рейтингу і статусу доступний ліміт і період кредитування будуть збільшуватися.

2. Перейти до бланку анкети, яка перевіряється системою. Доступ до анкети відкривається після реєстрації, яка проводиться за стандартною схемою або прискореним способом через канал ідентифікації. Всі дані, які запитує кредитор, слід вносити точно і акуратно, без пропусків і помилок.

3. Вказати реквізити банківської картки, яка також проходить перевірку та ідентифікацію. Засоби передаються клієнту тільки на його особисту картку.

4. Дочекатися проведення автоматичної перевірки даних, що займає близько 5-10 хвилин. Повідомлення про рішення проходить на електронну пошту і телефон.

5. Ознайомитися з умовами кредитного договору і підтвердити готовність взяти кредит онлайн на запропонованих умовах. Для підтвердження використовується цифровий ідентифікатор, номер якого надсилається смс.

6. Отримати переказ грошей. Технічно це займає кілька хвилин. Після зарахування коштів стають доступними для використання.

Як повернути кредит в СashUp

Щоб погасити мінікредит, оформлений в МФО Сash up, позичальникові досить вибрати відповідний для себе спосіб розрахунку.

1. Через особистий кабінет після авторизації на сайті. Це найбільш зручний варіант, так як на технічній сторінці клієнту доступна вся поточна фінансова інформації: розмір боргу, розмір платежу, процентні нарахування, терміни погашення, наявність заборгованості. Розрахунок можна проводити як власної, так і чужої картою (дані вносяться у відповідний розділ).

2. Банківським переказом через касу будь-якого банку України. Для проведення платежу слід вказати реквізити отримувача, а також власні дані (ПІБ, номер паспорта, код), щоб платіж прийшов за призначенням.

3. Через платіжний термінал. МФО внесена до переліку активно діючих підприємств, а платіжні реквізити для проведення розрахунку легко уточнити через додаток в смартфоні або через службу підтримки по телефону.

Слід враховувати, що зарахування грошей на розрахунковий рахунок може зайняти якийсь час (до 3-х робочих днів), що спровокує виникнення технічної прострочення. Саме тому внески слід робити не в останній день дії договору, а трохи заздалегідь.

Програми лояльності в МФО

На ресурсі діє програма лояльності «Запроси друга». Участь в ній активується при оформленні першої мікропозики на карту. Воно дозволяє накопичувати бонусні бали, які нараховуються за кожен новий кредит, оформлений «другом» по реферального посиланням.

Програма забезпечує вигоду кожній стороні. Кожен бал = 1 гривні. Коштів накопичуються на рахунку в особистому кабінеті і при необхідності вони можуть бути виведені на карту користувача. Для реферала, запрошеного в МФО, плюс полягає в можливості отримати перший кредит з мінімальною ставкою в 1%.

Вітається тривала співпраця і регулярне використання кредитних послуг сервісу. Такий підхід дозволяє поліпшувати умови кредитування. У міру успішного і поворотного використання фінансових продуктів, покращується рейтинг позичальника, знижуються ризики неповернення. Саме тому постійним клієнтам гроші видаються на більш тривалий термін (до 3-х місяців) і під знижений відсоток.

Компанія регулярно проводить акції та розіграші, що дозволяють отримати додаткову знижку по промокодом. Цифрові комбінації пропонуються чинним клієнтам в якості заохочення і регулярно відправляються розсилкою на пошту або мобільний номер. Новачки можуть отримати код через додатки, які розповсюджують купони на знижки.

Що робити якщо Кешап відмовив вам у кредиті?

Відмова в кредиті рідкісне явище, яке провокує:

 • негативний досвід партнерства з позичальником;
 • наявність непогашеного боргу (новий кредит не видається до погашення прострочення);
 • помилки і неточності при заповненні кредитної заявки, які приймаються системою як подача неправдивих даних;
 • невідповідність вимогам: за віком, прибутковості, громадянства;
 • карта не пройшла перевірку внаслідок нульового балансу, так як при проведенні верифікації потрібно резервна сума.

МФО не повідомляє клієнта про причини, що спровокували відхилення запиту. Але якщо позичальник самостійно знаходить проблему, виправляє неточності і помилки, погашає борг, то через 7 робочих днів йому дається право повторно подати запит на отримання позики.

Пролонгація позики в CashUp

У МФО діє система пролонгації позики, скористатися якою позичальник має право при появі труднощів зі своєчасним погашенням всього боргу. Система автоматично продовжує кредитний період після внесення на рахунок суми процентних платежів. Якщо ж клієнт вибирає термін продовження на свій розсуд, то йому необхідно погасити комісійний збір:

 • пролонгація на 7 днів -15 гривень;
 • на 15 днів – 30 гривень;
 • на 3 місяці – 120 гривень.

Застава або довідка про доходи у клієнта не запитуються. Активація послуги відбувається онлайн.

Наслідки прострочення в Кеш Ап

Якщо у позичальника виникають фінансові труднощі, і немає можливості своєчасно погасити заборгованість, то кредитор йде йому на зустріч і пропонує простий спосіб врегулювання проблеми. На момент настання розрахункового періоду йому слід погасити тільки процентні нарахування. Система проведе автоматичний перерахунок і активує послугу пролонгації позики на повторний термін. Ніяких санкцій і негативних наслідків для позичальника не буде, кредитний рейтинг і репутація на ресурсі також не постраждають.

Якщо ж клієнт відмовляється від виконання зобов'язань і ухиляється від розрахунку за договором, то спочатку починає формуватися пеня (1.7% в день). Надалі кредитор активує процедуру примусового стягнення, в тому числі в судовому порядку.

Відгуки про CashUP

Розділ відгуки допомагає підвищити функціональність ресурсу, робить його більш доступним і зрозумілим для користувачів. Через нього легко можна поділитися досвідом, а також почерпнути корисну і потрібну інформацію. Витрати часу на написання відгуку мінімальні, але його наявність може допомогти іншим клієнтам зорієнтуватися в особливостях роботи МФО і специфіці кредитного обслуговування на ресурсі.