0 800 307 555
CashUp
Перевірено Finance.ua 23.03.2023

Кредит у CashUp

Тимчасово недоступний

Інші кредити

stars
4,6

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-140 дн.

stars
4,5

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
4,2

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 345-365 дн.

Про компанію CashUp

CashUp - це зручний сервіс, який надає можливість отримати кредит онлайн на банківську карту всього за кілька хвилин 24 години на добу і 7 днів на тиждень, без вихід...
Телефон+38 066 832 64 53
Юридична адреса04116, м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10
Графік роботиСьогодні працює з 10:00 до 19:00
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №1141 від 18.12.2018

Як отримати кредит CashUp

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Відгуки про кредит CashUp

Artem 

5 січня 2020 р.

спасибо выручили

Юлия А. 

23 грудня 2018 р.

Не хватало средств на покупку стиральной машины, решила воспользоваться услугами микрофинансовой компании. Была уверена, что смогу выплатить кредит в срок, а получилось рассчитаться даже раньше. Порадовало, что процентную ставку насчитали не по первоначальному сроку, а по факту, учли, что вернула деньги раньше.

Виктория Александровна 

23 грудня 2018 р.

Компания работает совершенно без контроля – что хотят то и делают. Подала я заявку на получение тысячи гривень на пять дней, в итоге мне выдали восемьсот на две недели. Можно было хотя бы спросить нужно ли мне это!!!Так нет же – смотрю в личном кабинете – ваш кредит одобрен, вам выдано 800 гривен на 14 дней. Простите зачем мне это нужно????

Позики в CashUp: докладна інструкція по використанню сервісу, умови кредиту, відгуки про МФО

 1. Умови отримання кредиту в СashUp
 2. Плюси і мінуси кредитування в МФО Cashup
 3. Як взяти кредит в МФО Кешап
 4. Як повернути кредит в СashUp
 5. Що робити, якщо Кешап відмовив вам у кредиті?
 6. Пролонгація позики в CashUp
 7. Наслідки прострочення в Кеш Ап
 8. Відгуки про CashUP

Ситуації, коли людині терміново потрібні гроші, з'являються із завидною регулярністю. Причин для цього багато, але ефективне рішення проблеми одне – кредит на карту без бюрократії, тяганини, перевірок. Мікрофінансових організація Сashup пропонує швидко усунути фінансову кризу і оформити мікрокредит на будь-які споживчі цілі. Послуга надається в режимі онлайн за спрощеною процедурою з наданням паспорта громадянина і коду.

Умови отримання кредиту в СashUp

Пролонгація позики кількість продовжень не обмежена
Термін розгляду заявки 5-10 хвилин
Вимога застави відсутня
Видача безробітним, студентам і пенсіонерам передбачена на загальних умовах
Географія кредитування вся Україна (крім Крима та зони АТО)

Плюси і мінуси кредитування в МФО Cashup

Кількість пропозицій, що надходять від мікрофінансових компаній в Україні, динамічно збільшується. Кредитне обслуговування успішно розвивається в онлайні і допомагає швидко вирішувати термінові фінансові проблеми. У зв'язку з цим, споживач потребує отримання об'єктивної перевіреної інформації про діяльність МФО.

До числа переваг, що відрізняють співробітництво з кредитним помічником в особі МФО Сashup, можна віднести:

Незважаючи на всі переваги, слід враховувати і наявність нюансів, здатних ускладнити партнерство:

 • Передбачено обмеження ліміту і терміну кредитування при первинному оформленні позики. Це робиться з метою скоротити фінансові ризики і ймовірність неповернення.
 • Високі ставки, що вимагають уважного розрахунку розміру витрат при тривалому використанні грошей.

Як взяти кредит в МФО Кешап

Через сервіс Кешап можна легко і швидко оформити онлайн позику на карту в Україні без затримок і з мінімальним ризиком відмови. Відправити запит пропонується цілодобово, без орієнтиру на час роботи ресурсу. Порядок дій позичальника простий і зрозумілий. Від нього вимагається:

1. Використовуючи кредитний калькулятор, задати параметри очікуваного кредиту: вибрати суму і термін погашення. При напрацюванні рейтингу і статусу доступний ліміт і період кредитування будуть збільшуватися.

2. Перейти до бланку анкети, яка перевіряється системою. Доступ до анкети відкривається після реєстрації, яка проводиться за стандартною схемою або прискореним способом через канал ідентифікації. Всі дані, які запитує кредитор, слід вносити точно і акуратно, без пропусків і помилок.

3. Вказати реквізити банківської картки, яка також проходить перевірку та ідентифікацію. Кошти передаються клієнту тільки на його особисту картку.

4. Дочекатися проведення автоматичної перевірки даних, що займає близько 5-10 хвилин. Повідомлення про рішення проходить на електронну пошту і телефон.

5. Ознайомитися з умовами кредитного договору і підтвердити готовність взяти кредит онлайн на запропонованих умовах. Для підтвердження використовується цифровий ідентифікатор, номер якого надсилається смс.

6. Отримати гроші. Технічно це займає декілька хвилин. Після зарахування коштів, вони стають доступними для використання.

Як повернути кредит в СashUp

Щоб погасити мінікредит, оформлений в МФО Сash up, позичальникові досить вибрати відповідний для себе спосіб розрахунку.

1. Через особистий кабінет після авторизації на сайті. Це найбільш зручний варіант, так як на технічній сторінці клієнту доступна вся поточна фінансова інформація: розмір боргу, розмір платежу, процентні нарахування, терміни погашення, наявність заборгованості. Розрахунок можна проводити як власною, так і чужою картою (дані вносяться у відповідний розділ).

2. Банківським переказом через касу будь-якого банку України. Для проведення платежу слід вказати реквізити отримувача, а також власні дані (ПІБ, номер паспорта, код), щоб платіж пройшов за призначенням.

3. Через платіжний термінал. МФО внесена до переліку активно діючих підприємств, а платіжні реквізити для проведення розрахунку легко уточнити через додаток в смартфоні або через службу підтримки по телефону.

Слід враховувати, що зарахування грошей на розрахунковий рахунок може зайняти якийсь час (до 3-х робочих днів), що спровокує виникнення технічної прострочення. Саме тому внески слід робити не в останній день дії договору, а трохи заздалегідь.

Що робити, якщо Кешап відмовив вам у кредиті?

Відмова в кредиті рідкісне явище, її провокують:

 • негативний досвід партнерства з позичальником;
 • наявність непогашеного боргу (новий кредит не видається до погашення прострочення);
 • помилки і неточності при заповненні кредитної заявки, які сприймаються системою як подача неправдивих даних;
 • невідповідність вимогам: за віком, доходом, громадянством;
 • карта не пройшла перевірку внаслідок нульового балансу, так як при проведенні верифікації потрібна резервна сума.

МФО не повідомляє клієнта про причини, що спровокували відхилення запиту. Але якщо позичальник самостійно знаходить проблему, виправляє неточності і помилки, погашає борг, то через 7 робочих днів йому дається право повторно подати запит на отримання позики.

Пролонгація позики в CashUp

У МФО діє система пролонгації позики, скористатися якою позичальник має право при появі труднощів зі своєчасним погашенням всього боргу. Система автоматично продовжує кредитний період після внесення на рахунок суми процентних платежів.

Застава або довідка про доходи у клієнта не запитуються. Активація послуги відбувається онлайн.

Наслідки прострочення в Кеш Ап

Якщо у позичальника виникають фінансові труднощі, і немає можливості своєчасно погасити заборгованість, то кредитор йде йому на зустріч і пропонує простий спосіб врегулювання проблеми. На момент настання розрахункового періоду йому слід погасити тільки процентні нарахування. Система проведе автоматичний перерахунок і активує послугу пролонгації позики на повторний термін. Ніяких санкцій і негативних наслідків для позичальника не буде, кредитний рейтинг і репутація на ресурсі також не постраждають.

Якщо ж клієнт відмовляється від виконання зобов'язань і ухиляється від розрахунку за договором, то спочатку починає формуватися пеня. Надалі кредитор активує процедуру примусового стягнення, в тому числі в судовому порядку.

Відгуки про CashUP

Розділ відгуків допомагає підвищити функціональність ресурсу, робить його більш доступним і зрозумілим для користувачів. Через нього легко можна поділитися досвідом, а також почерпнути корисну і потрібну інформацію. Витрати часу на написання відгуку мінімальні, але його наявність може допомогти іншим клієнтам зорієнтуватися в особливостях роботи МФО та специфіці кредитного обслуговування на ресурсі.

Автопідбір кредиту

Заповніть коротку анкету і наша система підбере вам кредити з високою ймовірністю видачі

Finance.uaКредитиКредит CashUp