Банк Південний
23 відгуків
Виберіть категорії, які вас цікавлять:
Мало того що розірвали відносини без пояснення причини майже через два місяці після надання документів, так ще й комісію забирають 30% від залишку!!!! Ще й кажуть, що перерахування буде через 2-3 неділі. Якщо у вас зʼявилась думка користуватися цим банком-передумайте сто разів і наперед знайте, що у вас заберуть ваші 30% коштів!
Це не банк а кол центр !!!! Ві переказуєте кошти він вас блокує!!! Розриває договір и удерживает 30% комиссии !!!! Ні в якому рази не связывайтесь с этим банком !!!!
АТ «Банк Південний» свідомо порушує законодавство, утримуючи кошти з рахунку, на який надходять виключно соціальні та пенсійні виплати.Ще у 2021 році приватний виконавець Хлєбніков наклав арешт на рахунок за виконавчим написом приватного нотаріуса Остапенко. Після подання всіх підтверджень, що рахунок використовується лише для отримання соціальних коштів, арешт було знято.Однак у 2023 році той самий виконавець повторно наклав арешт по тій самій постанові, що вже втратила чинність.Банк «Південний» повторно прийняв цю незаконну постанову і блокує рахунок до сьогодні — з грудня 2023 р. по жовтень 2025 р.Пізніше державний виконавець Гойда закрив виконавче провадження, але банк не зняв арешт, порушивши вимогич. 4 ст. 59 та ст. 52 Закону України «Про виконавче провадження», які зобов’язують установу повернути постанову без виконання щодо рахунків із цільовими соціальними виплатами.До того ж банк надає свідомо неточні довідки, де зазначено, що на рахунок «надходять різного роду кошти», — хоча з 2022 року там фіксуються лише пенсійні та соціальні надходження, що підтверджується офіційними банківськими виписками.Такі дії мають ознаки умисного порушення прав соціально вразливої особи, невиконання банком вимог закону та участі у неправомірних виконавчих діях.Прошу Національний банк України та Міністерство юстиції провести перевірку дій АТ «Банк Південний», оскільки банк уже понад півтора року незаконно утримує соціальні коштиЛюди мають знати: навіть якщо ваш рахунок призначений для пенсій чи соціальної допомоги, цей банк може повторно арештувати його без законних підстав і тримати гроші під арештом роками.
Одеса, відділення на Адміральскому проспекті, Зневажливе ставлення до клієнта з дітьми, працівники поводять себе безтактно, хамлять у очі. Крім цього, додаток поганий, нічого в ньому не зробити. Банк застряг у 2010 році. Не рекомендую
При обращении в банк для получения денежных вкладов погибшей сестры у которой остался малолетний ребенок.Банком было отказано в устной форме.Ссылаясь на то что нужно еще какое то решение суда что я являюсь опекуном, но решения суда в данной ситуаций не может быть так как ребенок сирота и судиться просто не с кем за опеку над ним. Ответа на вопросы от горячей линий нет, какое должно быть решение суда не понятно.
Ужасный банк, полное отсутствие заботы/уважение к клиенту. Наплевательское отношение.Никому больше рекомендовать не стоит это ......С 29 апреля заблокировали карту, обновляют данные по сегодняшний день, на минутку 12 мая, вы серьёзно???
Задержка в выплате заработной платы! Работодатель переводит на банк а эти ***** никак не нажрутся ! Ложат ее себе на процент и зарплату выпрашивает с 1 числа по 10 !
А в мене виконавча забула послати в банк Південний що постанова закрита ще три роки тому я вже два дні дзвоню і ніхто мені не може дати відповідь чому моя постанова яка витягнута з дії офіційного признаного документу не являється для них документом офіційним і вони не можуть зняти арешт з моїх грошей аж тільки виконавча прийшли їм таку саму Постанову на Рівному місці два дні мені виносять МОЗ Я не знаю то до юристів на гарячій лінії сидить Чого ти там сидиш як ти ні черта не знаєш І чому за два дні не можна розблокувати мій рахунок то я за то три роки воював
При розірванні відносин за ініціативою банку Південний досі здирає з клієнта 30% комісії без верхньої межі по сумі. Агов, схаменіться!
Ви коли публікуєте свої тарифи, додатково видавайте своїм клієнтам лупу. Це ж нереально щось прочитати. Годину шукала необхідну інформацію, збільшувала екран на максимум, так осліпнути ж можна((( В результаті все одно не знайшла потрібної інфи.
