0 800 307 555
0 800 307 555

Грант

Голова правління
Мартиросов Володимир Іванович

Голова правління банку «Грант» з вересня 1999 року. Досвід роботи в банківській сфері – понад 20 років.

З 1995 – працює в банку «Грант», пройшов шлях від начальника юридичного відділу банку до заступника голови правління.

Освіта: вища, в 1973 році закінчив Саратовський юридичний інститут ім. Курського, за спеціальністю правознавство.

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 61001, Харкiвська область, Харків, вул. Данилевского, 19
  • Код банку (МФО)351607
  • Ліцензія НБУ6, 03.11.2011
  • Emailbank@grant.kharkov.ua
  • ЄДРПОУ14070197
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк

Акціонерне Товариство "Східно-Український банк "Грант" створений 26 липня 1991 року відповідно до законодавства України як закрите акціонерне товариство. Банк перереєстрований Національним банком України 29 жовтня 1991 під номером 62. Другого липня 1996 року "Грант" отримує нову ліцензію НБУ №6, на підставі якої здійснює всі види банківських операцій у національній та іноземних валютах.На зборах акціонерів 25 вересня 2009 року було прийнято рішення про реорганізацію банку «Грант» із закритого в публічне акціонерне товариство. Банк отримав свою нинішню повну назву.

Банк «Грант» є одним із засновників Української та Кримської міжбанківських валютних бірж, членом Незалежної асоціації банків України, Харківського банківського союзу, фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Банк є учасником в міжнародній системі SWIFT, підключений до REUTERS, є кліринговим банком в системі «Анелік» в Україні.

Банк «Грант» має одну філію та 18 відділень.

Постійно розширюється спектр послуг, які надаються клієнтам банку.

До послуг клієнтів найсучасніші банківські технології: системи дистанційного банківського обслуговування «Клієнт-банк» і «SMS-сервіс», зарплатні проекти з використанням смарт-карт, пластикові картки Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) і міжнародних платіжних систем, оперативна і найдешевша міжнародна система грошових переказів «Анелік». Новою послугою є здійснення операцій з банківськими металами на валютному ринку України.

Володіючи висококласними фахівцями, новітнім програмним і апаратним забезпеченням банк здійснює розрахунки своїх клієнтів з їх вітчизняними та зарубіжними партнерами в мінімальні терміни.

Довгострокові цілі банку незмінні - мінімізація ризиків, зростання власного капіталу, збереження і зміцнення фінансової стійкості, подальше розширення клієнтської бази та розвиток роздрібного бізнесу.
Офіційна інформація.