0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Медична страховка в Японію

5 хвилин і знижка 50 грн на поїздку в Uklon у вас на email

Напрямок

Туристична страховка до Японії

Однією з основних причин для покупки туристичної страховки є покриття витрат на медичне обслуговування, якщо ви занедужаєте під час перебування в Японії. Найкраща причина мати туристичну страховку, що діє, під час подорожі — це те, що ви точно зможете отримати допомогу, пред'явивши поліс.

 

 

Як оформити страховку для поїздки до Японії

Перед покупкою важливо ознайомитися з документами страховки, яку ви розглядаєте (особливо з перевагами та винятками). Це особливо важливо для мандрівників до Японії, які планують займатися активними видами спорту чи іншими екстремальними заняттями. Також перед покупкою переконайтеся, що:

  • дати, тривалість поїздки та пункт призначення вказані правильно.
  • вказано правильну кількість мандрівників та їх вік.
  • чи достатні ваші ліміти покриття.
  • всі особисті дані мандрівників вірні.

Finance.ua співпрацює лише з перевіреними страховими компаніями, які пропонують вигідні пакети страхування.

Особливості страхового полісу

Обов'язково оформіть поліс, який покриває не тільки медичне обслуговування, але й втрату багажу, скасування квитків в готелі та на літак, а також пошкодження або крадіжку спорядження (хоча крадіжки в Японії дуже рідкісні, але іноді трапляються). План повинен покривати всі потенційні медичні витрати, включаючи швидку допомогу, стаціонарне та амбулаторне лікування, госпіталізацію та евакуацію назад до вашої країни.

Якщо ви плануєте кататися на лижах, мотоциклі, займатися скелелазінням, альпінізмом, дайвінгом тощо під час перебування в Японії, переконайтеся, що страховка не виключає покриття нещасних випадків, що сталися під час цих заходів.

Переваги страховки для подорожі до Японії

Для багатьох мандрівників поїздка до Японії не є коротким перельотом, тому ви можете уявити, наскільки дискомфортною може бути навіть невелика затримка. Тому рекомендується придбати страховку для поїздки в Японію. Захист ваших грошей, здоров'я та майна від непередбачуваних обставин – чудовий спосіб звести до мінімуму клопіт та отримати максимум задоволення.

Незважаючи на те, що запізнення на рейс, втрата багажу та інші проблеми можуть стати на заваді вашій поїздці, однією з найкращих причин для отримання туристичної страховки є можливість отримати компенсацію за незручності.

Що покриває страховий поліс

Насамперед вам знадобиться базове покриття невідкладної медичної допомоги. Ця страховка зазвичай включає:

  1. Медичні витрати – шукайте план, що покриває витрати внаслідок нещасного випадку чи несподіваного захворювання.
  2. Екстрена медична евакуація – покриття екстреного повітряного та наземного транспортування з лікарні або установи, яка погано обладнана для лікування, до найближчої лікарні, яка може надати необхідну допомогу.
  3. Лікарняна палата та харчування – покриття лікарняної палати та послуг з догляду.
  4. Місцева швидка допомога – компенсація витрат на транспорт швидкої допомоги у зв'язку з травмою чи захворюванням, що призвело до стаціонарної госпіталізації.

Подбайте також про додаткове покриття, яке включає інтенсивну терапію.

Вартість страховки для поїздки до Японії

Ціна на страховку для поїздки до Японії залежатиме від даних кожного клієнта. Вік, кількість мандрівників, тривалість поїздки та тип покриття – все це впливає на вартість планів, але є деякі додаткові фактори. Наприклад, деякі мандрівники можуть застрахувати вартість подорожі. Ціна також залежить від страхової, оскільки кожна компанія матиме різні варіанти покриття.

Дії за страхового випадку

Під час поїздки тримайте роздруковану версію полісу. У разі непередбачених обставин зверніться за номером, зазначеним у документах. Оператори викличуть швидку допомогу або направлять вас за потрібною адресою при настанні страхового випадку. Головне — дотримуватися вказівок асистансу та зберігати всі чеки з виписками для подальшої компенсації.

Люди часто шукають

Інші види страхування:

Популярні сторінки:

Популярні країни для подорожей: