0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Туристична страховка в Домінікану

5 хвилин і знижка 50 грн на поїздку в Uklon у вас на email

Напрямок

Медична страховка у Домінікану

Туристична страховка для поїздки у Домінікану надасть вам фінансову підтримку та покриє обставини, пов'язані з непередбаченими випадками, оплатою медичних послуг або при скасуванні поїздки. Цей вид страхування важливий для всіх туристів, які планують відвідати Домінікану.

Багато любителів подорожей стурбовані через можливі травми чи захворювання під час подорожі. Туристична страховка допоможе у вирішенні цих ситуацій. На додачу до проблем, пов'язаних зі здоров'ям, відвідувачі Домінікани іноді турбуються про непередбачені збої в дорозі, а також про незручності, які можуть виникнути під час польоту до місця призначення. Затримка або втрата багажу, механічні проблеми, непередбачені погодні умови та інші події можуть зірвати подорож. Комплексна страховка стане гарним варіантом для покриття безлічі різних сценаріїв, але ці плани різняться залежно від постачальника та включених покриттів.

Особливості медичного страхування в Домінікані

Тест на COVID не є обов'язковим для тих, хто відвідує Домінікану. В аеропорту проводиться тепловізійний скринінг, а в готелі необхідно заповнити та надіслати анкету. У громадських місцях, таких як аеропорт та лобі готелю, обов'язково носити маску. Правило може змінитися перед вашою поїздкою, тому не забудьте ознайомитися з останніми рекомендаціями перед від'їздом.

Краще заздалегідь підготуватися до непередбачених ситуацій і знизити ризики, ніж хвилюватися, коли проблема застане вас зненацька. Домінікана має державну систему охорони здоров'я. Рівень лікування в державних лікарнях нижчий за стандартний, але послуги коштують дорожче, ніж в Україні. Туристична страховка дозволить вам покрити витрати.

Як оформити туристичну страховку до Домінікани

Оформлення страховки онлайн займає зовсім трохи вашого часу. Щоб придбати туристичний поліс для поїздки в Домінікану, вкажіть такі дані:

  • пункт призначення;
  • термін перебування у країні;
  • чи плануєте ви займатися активними видами спорту;
  • вік та кількість туристів.

Сплатити послугу можна прямо на сайті за допомогою банківської картки.

Що покриває туристичний поліс

Існує багато варіантів туристичної страховки у Домінікану, і вибір плану може бути важким процесом. Щоб спростити завдання, вивчіть основні елементи покриття:

  1. Витрати на невідкладну медичну допомогу. Турист може зіткнутися з COVID-19, отримати перелом чи харчове отруєння під час подорожі. Наявність туристичної страховки з покриттям невідкладної медичної допомоги означає, що всі витрати на карантин, лікування та ліки, що відпускаються за рецептом, будуть покриті. Вам не доведеться сплачувати дорогі медичні рахунки самостійно.
  2. Евакуація та репатріація. Якщо ви отримали серйозну травму у віддаленому районі та вас необхідно доставити до найближчої лікарні, або ви серйозно захворіли та потребуєте транспортування у вашу країну для лікування, страховка відшкодує вам вартість транспортних витрат.
  3. Скасування поїздки, переривання та затримка – подорож не завжди йде за планом. Ви можете бути змушені скасувати або відкласти поїздку через погоду, раптову хворобу родича або виконання обов'язків присяжного засідателя. Покриття скасування, переривання та затримки поїздки дозволяє відшкодувати всі ваші передплачені дорожні витрати.
  4. Втрата багажу. Навіть якщо ваша сумка буде втрачена, вкрадена або затримана, вам все одно знадобиться зубна щітка та одяг. Страховка покриє витрати на предмети першої необхідності та, у разі втрати багажу, відшкодує витрати на застраховані речі.

Ознайомтеся з лімітами та обмеженнями полісу перед оформленням.

Медицина у Домінікані

Медичні послуги у Домінікані доступні за ціною, але в деяких областях послуги можуть бути дуже дорогими. Хоча охорона здоров'я покращується, у деяких областях, таких як лазерна хірургія, країна значно випереджає своїх сусідів та приваблює значну кількість туристів. Стоматологічні послуги також вважаються дуже вигідними з хорошим обслуговуванням за розумними цінами.

Служба охорони здоров'я є дворівневою, при цьому безкоштовне медичне обслуговування, яке спонсорується державою, доступне для всіх. У державних клініках часто не вистачає обладнання, персоналу та ліків. Пацієнтам часто доводиться приносити своє власне приладдя (разом з постільною білизною).

Вартість страховки

Вартість туристичної страховки для поїздки у Домінікану залежить від обраних вами варіантів покриття, а також від пункту призначення. Залежно від вартості поїздки, базове покриття може становити 3-4%, а преміальне покриття може досягати 10-12%. Все залежить від вибраних вами лімітів покриття, а також від того, чи ви хочете отримати більш високий рівень безпеки після від'їзду.

Ціна також може змінюватись в залежності від кількості та віку туристів, а також актуального курсу валют.

Дії при настанні страхового випадку

Найкраще, що ви можете зробити для поїздки в Домінікану — взяти свій туристичний поліс із собою. Ви можете зберігати документи у смартфоні або в роздрукованому вигляді, щоб під час настання проблеми номери гарячих ліній були під рукою. Крім того, у туристичній страховці вказано страхові випадки, які вона покриває. У разі непередбаченої ситуації зверніться до асистансу. Співробітники направлять вас за необхідною адресою, опишуть алгоритм дій або викликають швидку допомогу.