0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Туристичне страхування на Кубу

5 хвилин та страховий поліс у вас на email

Напрямок
Щоб користуватися онлайн-полісом страхування, вам необхідно зателефонувати у асистанс страхової компанії та назвати номер вашого полісу. На кордоні покажіть електронний поліс зі смартфону або будь-якого іншого гаджету, або надайте поліс у друкованому вигляді
Чому люди обирають туристичне страхування на Finance.ua?
Поліс дешевше, ніж у страховій
Поліс дешевше, ніж у страховій
Тому що ми ділимося з вами своїм прибутком, який отримуємо від страхових компаній. Для нас важливо зробити страхові продукти доступнішими для людей.
Допомагаємо з вибором
Допомагаємо з вибором
Страхових компаній в Україні є багато. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором - ми допоможемо знайти ту, що підходить саме вам.
Швидке онлайн оформлення
Швидке онлайн оформлення
Не потрібно їздити до страхової компанії, щоб отримати поліс. Отримайте його на e-mail за 5 хвилин.

Страхування для поїздки на Кубу

Куба — це країна, з якою в України діє візовий режим. Тобто, для її відвідування українцям обов’язково потрібно оформити візу.

Для оформлення кубинської візи українцеві необхідно зібрати наступний пакет документів:

  • закордонний паспорт;
  • заповнена анкета подачі на візу;
  • документ, який підтверджує мету поїздки (туристичний ваучер, запрошення тощо);
  • поліс медичного страхування;
  • підтверджене бронювання/купівля авіаквитка в обидві сторони;
  • фото, 2 шт. 

Туристичне медичне страхування є обов’язковою умовою для відвідування Куби. На сайті Finance.ua ви можете підібрати для себе вигідне страхування, яке покриє всі ваші потреби та не буде коштувати «всі гроші світу». Окрім цього, наші партнери пропонують додаткові бонуси та знижки, які зроблять ваш досвід оформлення страхування ще приємнішим.

Нижче ми розкажемо, які види страхування бувають, як вам вибрати одне із них відштовхуючись від своїх потреб та як оформити поліс на нашому сайті.

Які види туристичного страхування бувають і як це впливає на ціну

Загалом всі види страхування можна умовно поділити на три підкатегорії: базове, стандартне та преміальне. Базове туристичне страхування може покривати лікування та діагностику несерйозних хвороб та незначних травм, а також не включатиме додаткові послуги зі страхування майна мандрівника.

В цілому, в базовий пакет можуть входити лікування та діагностика коронавірусу, виклик екстреної швидкої допомоги, а також такий поліс покриватиме недорогі ліки першої необхідності. Стандартний пакет страхування містить більш розширений набір послуг: наприклад, до лікування та діагностики ГРВІ, коронавірусу, харчового отруєння тощо ще може додаватися екстрена стоматологічна допомога, а також покриття втрати багажу. 

В преміальні пакети страхування зазвичай входить максимально широкий спектр покриття ризиків, які тільки можуть статися за кордоном: лікування загострення хронічних хвороб, компенсація вартості квитків через затримку або скасування рейсу, лікування у стаціонарі лікарні за кордоном тощо.

Загалом ми радимо обирати стандартні пакети страхування, оскільки вони покривають оптимальну кількість ризиків та мають помірну ціну.

Однак крім кількості та якості послуг на ціну туристичного полісу також впливатимуть наступні фактори:

  • франшиза. Це певна сума, яку туристу необхідно буде покрити із власної кишені. Вона може бути 20%, 30%, 75% відсотків окремо на кожну послугу, або ж може бути нульовою. Страхові компанії, з якими співпрацює Finance.ua, зазвичай пропонують нульову франшизу, щоб клієнти не турбувалися про оплату ліків за кордоном взагалі;
  • термін дії туристичного полісу. Чим довше має діяти страхування тим воно, очевидно, буде дорожчим. Однак також страхові компанії пропонують страхування на рік за особливими умовами;
  • країна, для якої буде оформлено туристичне страхування: наприклад, поліс для поїздки у США коштуватиме дорожче, ніж поліс для поїздки у країни Шенгенської зони.

Розрахувати вартість туристичного страхування для себе та своїх близьких ви можете за допомогою зручного калькулятора на сайті Finance.ua. 

Внесіть всі необхідні дані, та наш агрегатор покаже вам найвигідніші пропозиції від наших партнерів. Оберіть один з них, що подобається найбільше, та оформіть туристичне страхування за декілька кліків.

Як скористатися туристичним страхуванням за кордоном

Є два варіанти того, як ви можете використати медичний поліс за кордоном. У першому випадку ви маєте зателефонувати або написати до представників асистансу, чий номер буде вказано на сайті вашої страхової компанії або у вашому договорі: розкажіть про випадок, який стався та чекайте наступних вказівок.

У другому випадку ви можете самі оплатити всі необхідні послуги та ліки, та запросити відшкодування у страхової компанії. Вам буде надіслана компенсація протягом терміну, вказаному у вашому договорі.

Часті запитання
Як відбувається процес оплати за страховий поліс при оформленні за допомогою менеджера Finance.ua?
Якщо поліс оформляється менеджером Finance.ua, оплата за такий поліс здійснюється клієнтом на захищенному сервісі portmone.com. Пряме посилання на оплату формує менеджер Finance.ua, посилання завжди починається так: https:/pay.finance.ua/унікальний номер. При оплаті на portmone.com ваші данні захищені та не передаються третім особам.
Чи покриває туристичне страхування COVID?
Так. Більшість страхових компаній, з якими співпрацює Finance.ua, покриває діагностику і лікування коронавірусу.
Чи покриває страховка затримку рейсу/втрату багажу?
Розширені пакети страхування покривають затримку рейсу і втрату багажу. По приїзду в Україну вам необхідно буде звернутися в страхову компанію за компенсацією.
Чи обов'язкова наявність страховки для виїзду за кордон?
Так. Наявність страхового поліса для виїзду за кордон обов'язкова. Без нього вас не пустять в іншу країну.
Коли туристична страховка обов'язкова?
Відповідно до Закону України "Про Туризм”, туристична страховка обов'язкова за кожного виїзду за кордон.
Як вибрати туристичну страховку?
При виборі туристичної страховки спирайтеся на три фактори: країну, в яку ви їдете, тип відпочинку (активний, пасивний, поїздки по роботі і тд) і кількість послуг, на які ви розраховуєте. Наприклад, страховка в США буде однією з найдорожчих. Страхування активного відпочинку покриває більше ризиків і коштує дорожче страховки для поїздки на море. Якщо ви хочете, щоб страхова покривала такі ризики, як втрата багажу і скасування рейсу, вартість також буде збільшуватися.
Чи можна оформити поліс, якщо вже знаходишся за кордоном?
Є компанії, які дозволяють оформити страховку вже подорожуючим. Оберіть страхову компанію і уточніть у її менеджера, чи надають в компанії таку послугу.
Що не покриває страховий поліс?
Покриття поліса залежить від пакета, який ви придбали. Розширені VIP-пакети покривають практично всі витрати на лікування, а також додаткові послуги на зразок страхування втрати багажу і затримки рейсу. Базові пакети покривають недороге лікування несерйозних травм і хвороб. Радимо уточнити цю інформацію у менеджера Finance.ua або представника страхової компанії, з якою ви уклали договір.
Чим відрізняється електронний і паперовий страховий поліс?
У використанні — нічим. Вам необхідно буде або пред'явити номер електронного страхового полісу, який вам відправлять на пошту, або надати паперовий варіант.
Що потрібно для оформлення страховки?
Для оформлення страховки необхідно надати страховій серію і номер закордонного паспорта, а також ІПН.
Чи потрібна страховка для в'їзду в Європу по безвізу?
Так, як і в будь-яку іншу країну.
Чи можна страхувати дітей?
Так. У такому випадку страхувальником буде дорослий, а застрахованим — дитина.
Що таке франшиза?
Франшиза — це сума, яку турист при настанні страхового випадку повинен покрити самостійно. Якщо страхова компанія вказує, що у вашій страховки франшиза 10%, значить, 10% від суми лікування повинні будете сплатити ви. У нашому каталозі більшість страховок мають нульову франшизу — це означає, що платити вам нічого не доведеться. Сума франшизи буде вказана в вашому договорі зі страховою компанією.
Люди часто шукають

Інші види страхування:

Популярні сторінки:

Популярні країни для подорожей: