0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Страхування для поїздки в Білорусь

Всього 5 хвилин і медичний страховий поліс з покриттям COVID-19 у вас на email

Напрямок
Чому люди обирають туристичне страхування на Finance.ua?
Поліс дешевше, ніж у страховій
Поліс дешевше, ніж у страховій
Тому що ми ділимося з вами своїм прибутком, який отримуємо від страхових компаній. Для нас важливо зробити страхові продукти доступнішими для людей.
Допомагаємо з вибором
Допомагаємо з вибором
Страхових компаній в Україні є багато. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором - ми допоможемо знайти ту, що підходить саме вам.
Швидке онлайн оформлення
Швидке онлайн оформлення
Не потрібно їздити до страхової компанії, щоб отримати поліс. Отримайте його на e-mail за 5 хвилин.
Щоб користуватися онлайн-полісом страхування, вам необхідно зателефонувати у асистанс страхової компанії та назвати номер вашого полісу. На кордоні покажіть електронний поліс зі смартфону або будь-якого іншого гаджету, або надайте поліс у друкованому вигляді

Чи потрібна страховка для поїздки до Білорусі

Досвідчені туристи знають, як підготуватись до відпустки за кордоном, які речі з документами потрібні для подорожі. Але багато хто забуває про такий важливий документ як страховка. Візи у переліку необхідної документації немає — громадянин України може перебувати на території Білорусі до 30 днів без реєстрації, але незалежно від тривалості перебування фахівці рекомендують оформити страховку заздалегідь.

Поліс стане «подушкою безпеки» при настанні фінансових труднощів у непередбачених ситуаціях. Страховка для поїздки до Білорусі покриває витрати на медицину, юридичну допомогу та купівлю речей за критичної ситуації. Кількість компенсації із страхових випадків залежить від обраного пакету послуг.

Варто врахувати, що для подорожей до Білорусі необхідне медичне страхування на суму не нижче 10 000 євро. При в'їзді в країну потрібно мати при собі надрукований варіант страховки, адже наявність страхування перевіряється міграційною службою. За відсутності страхового полісу туристу буде рекомендовано придбати поліс місцевої компанії, офіси яких є у аеропорту.

Як оформити медичну страховку до Білорусі

Важливий нюанс, про який варто пам'ятати під час реєстрації поліса, — страховка починає працювати лише після перетину кордону України. Це означає, що придбати поліс перебуваючи за кордоном не можна.

Щоб оформити страховку онлайн вам потрібно:

 • вибрати країну перебування;
 • при необхідності додати опцію для активного відпочинку;
 • вибрати термін та суму страховки;
 • додати туристів у поліс;
 • заповнити персональні дані;
 • вибрати опції для пакета страхування;
 • сплатити послуги банківським переказом.

Поліс можна оформити на необхідну кількість днів, від 2х до 365. Від цього залежить й вартість договору. Страховка до Білорусі може оформлятися на 5 осіб одночасно. Підсумкова вартість розраховується на всіх українців.

Переваги страхового полісу для українців

Оформляючи страховку для поїздки до Білорусі, турист заощаджує величезну суму, яку потрібно було б виплатити зі своєї кишені у разі непередбаченої ситуації. За кордоном медичні та юридичні послуги дорожчі, ніж в Україні, тому лікування чи відновлення документів може бути не по кишені звичайному українцю. Вартість полісу для поїздки до Білорусі при оформленні онлайн розраховується протягом декількох хвилин, що значно економить час. Подорожуючи, ви робите свою поїздку безпечною та надійною.

Покриття страховки для поїздки до Білорусі

Страховка до Білорусі призначена для екстреного надання медичних послуг. Планове лікування не входить до договору. Це означає, що поліс не компенсує оздоровчого, реабілітаційного або планового лікування. При оформленні страхові випадки обговорюються індивідуально з кожним клієнтом. Турист може підібрати для себе певне покриття:

 • Мінімум. Пакет додається до базової страховки. «Мінімум» працює у разі транспортування дітей, членів сім'ї в країну, а також: оплату готелю в період виписки з лікарні до моменту від'їзду, відправлення екстрених повідомлень та дзвінків.
 • Медіум. До основного полісу додається надсилання речей на іншу адресу, перекладач для медичних послуг, юрист при настанні страхового випадку.
 • Максимум. Всі вищеописані покриття додаються до оплати втрачених медикаментів для лікування хронічних захворювань, компенсація за відміну або затримку рейсу.

У випадках із захворюванням на паразитарні інфекції, грибкові патології, сонячні опіки та хвороби, що передаються статевим шляхом — поліс не працює.

Скільки коштує страховка для виїзду у Білорусь

Вартість страховки до Білорусі формується з урахуванням кількох факторів:

 • тривалість подорожі;
 • вік застрахованого клієнта;
 • територія страхування;
 • список страхових випадків;
 • наявність та розмір франшизи.

Мінімальна сума страхового поліса, що дозволяє виїжджати за межі України, становить 30 тисяч євро. Варто врахувати, що ціни можуть змінюватись в залежності від курсу валют на момент оформлення поліса. Також вартість залежить від тривалості поїздки, кількості туристів та віку.

Що робити при страховому випадку

Коли настає страховий випадок за кордоном, потрібно повідомити страхову фірму. Зазвичай контакти компанії вказані на документах. Спілкуючись із співробітником, потрібно прочитати інформацію з полісу (термін дії, номер), вказати свої дані.

Описавши проблему, представник страхової розповість алгоритм дій у разі настання страхового випадку.

Виплати згідно з полісом можуть відшкодувати після повернення в Україну.

Часті запитання
Як відбувається процес оплати за страховий поліс при оформленні за допомогою менеджера Finance.ua?
Якщо поліс оформляється менеджером Finance.ua, оплата за такий поліс здійснюється клієнтом на захищенному сервісі portmone.com. Пряме посилання на оплату формує менеджер Finance.ua, посилання завжди починається так: https:/pay.finance.ua/унікальний номер. При оплаті на portmone.com ваші данні захищені та не передаються третім особам.
Чи покриває туристичне страхування COVID?
Так. Більшість страхових компаній, з якими співпрацює Finance.ua, покриває діагностику і лікування коронавірусу.
Чи покриває страховка затримку рейсу/втрату багажу?
Розширені пакети страхування покривають затримку рейсу і втрату багажу. По приїзду в Україну вам необхідно буде звернутися в страхову компанію за компенсацією.
Чи обов'язкова наявність страховки для виїзду за кордон?
Так. Наявність страхового поліса для виїзду за кордон обов'язкова. Без нього вас не пустять в іншу країну.
Коли туристична страховка обов'язкова?
Відповідно до Закону України "Про Туризм”, туристична страховка обов'язкова за кожного виїзду за кордон.
Як вибрати туристичну страховку?
При виборі туристичної страховки спирайтеся на три фактори: країну, в яку ви їдете, тип відпочинку (активний, пасивний, поїздки по роботі і тд) і кількість послуг, на які ви розраховуєте. Наприклад, страховка в США буде однією з найдорожчих. Страхування активного відпочинку покриває більше ризиків і коштує дорожче страховки для поїздки на море. Якщо ви хочете, щоб страхова покривала такі ризики, як втрата багажу і скасування рейсу, вартість також буде збільшуватися.
Чи можна оформити поліс, якщо вже знаходишся за кордоном?
Є компанії, які дозволяють оформити страховку вже подорожуючим. Оберіть страхову компанію і уточніть у її менеджера, чи надають в компанії таку послугу.
Що не покриває страховий поліс?
Покриття поліса залежить від пакета, який ви придбали. Розширені VIP-пакети покривають практично всі витрати на лікування, а також додаткові послуги на зразок страхування втрати багажу і затримки рейсу. Базові пакети покривають недороге лікування несерйозних травм і хвороб. Радимо уточнити цю інформацію у менеджера Finance.ua або представника страхової компанії, з якою ви уклали договір.
Чим відрізняється електронний і паперовий страховий поліс?
У використанні — нічим. Вам необхідно буде або пред'явити номер електронного страхового полісу, який вам відправлять на пошту, або надати паперовий варіант.
Що потрібно для оформлення страховки?
Для оформлення страховки необхідно надати страховій серію і номер закордонного паспорта, а також ІПН.
Чи потрібна страховка для в'їзду в Європу по безвізу?
Так, як і в будь-яку іншу країну.
Чи можна страхувати дітей?
Так. У такому випадку страхувальником буде дорослий, а застрахованим — дитина.
Що таке франшиза?
Франшиза — це сума, яку турист при настанні страхового випадку повинен покрити самостійно. Якщо страхова компанія вказує, що у вашій страховки франшиза 10%, значить, 10% від суми лікування повинні будете сплатити ви. У нашому каталозі більшість страховок мають нульову франшизу — це означає, що платити вам нічого не доведеться. Сума франшизи буде вказана в вашому договорі зі страховою компанією.
Юридична інформація про страхові компанії
ARX
Юридична адреса
04070, Київ, вул. Іллінська, 8
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20474912
Контактна інформація
+38 (044) 391-11-22
PZU
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Дегтярівська, 62
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20782312
Контактна інформація
0 800 503115 , +38 (044) 238-62-38, +38 (044) 581-04-00
Uniqa
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Олени Теліги, 6, корпус 4
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20033533
Контактна інформація
+38 (044) 225-60-00 , +38 (097) 170-03-73, +38 (066) 170-03-73, +38 (093) 170-03-73
VUSO
Юридична адреса
03150, Київ, вул. Казимира Малевича, 31
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
31650052
Контактна інформація
0 800 503-773
ERV - Європейське туристичне страхування
Юридична адреса
04071, Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
34692526
Контактна інформація
+38 (044) 299-78-87
Альфа Страхування
Юридична адреса
01011, Київ, вул. Рибальська, 22, БЦ «Башта №5»
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
30968986
Контактна інформація
0 800 309-999 , +38 (044) 499-99-99
Оберіг
Юридична адреса
03040, Київ, вул. Васильківська, 14 (бізнес-центр STEND)
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
39433769
Контактна інформація
0 800 218-201, +38 (044) 221-44-21
Universalna
Юридична адреса
01133, Київ, бул. Лесі Українки, 9
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20113829
Контактна інформація
0 800 500-381, +38 (044) 281-61-50

Питання експертам