0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Туристичне страхування в Австралію

5 хвилин і страховий поліс у вас на email

Напрямок
Чому люди обирають туристичне страхування на Finance.ua?
Поліс дешевше, ніж у страховій
Поліс дешевше, ніж у страховій
Тому що ми ділимося з вами своїм прибутком, який отримуємо від страхових компаній. Для нас важливо зробити страхові продукти доступнішими для людей.
Допомагаємо з вибором
Допомагаємо з вибором
Страхових компаній в Україні є багато. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором - ми допоможемо знайти ту, що підходить саме вам.
Швидке онлайн оформлення
Швидке онлайн оформлення
Не потрібно їздити до страхової компанії, щоб отримати поліс. Отримайте його на e-mail за 5 хвилин.
Щоб користуватися онлайн-полісом страхування, вам необхідно зателефонувати у асистанс страхової компанії та назвати номер вашого полісу. На кордоні покажіть електронний поліс зі смартфону або будь-якого іншого гаджету, або надайте поліс у друкованому вигляді

Що покриває страховка для поїздки до Австралії

Відвідування Австралії – мета подорожі для всіх, хто бажає побачити світ. Австралійський уряд вітає відвідувачів із 90-денною візою, пропонуючи достатньо часу, щоб побачити країну. Проте дива та пригоди Австралії пов'язані з певним ризиком при подорожі туди.

Ви зобов’язані мати туристичну страховку для відвідування Австралії, але це рекомендується. Медичне обслуговування може бути дорогим для туристів. Відвідування лікаря чи стоматолога може коштувати сотні доларів. А перебування в лікарнях в екстрених випадках або через хворобу обходиться у дуже великі суми. Страховий поліс – це фінансова подушка та гарант вашої безпеки за кордоном.

Прочитайте умови туристичної страховки, перш ніж сплатити її. Спробуйте порівняти страхове покриття з вашими планами та потребами на час поїздки до Австралії. Наприклад, якщо ви займаєтеся екстремальними видами спорту, переконайтеся, що відповідна страховка включена в поліс. Якщо у вас є захворювання, що раніше існували, переконайтеся, що вони будуть покриватися страховкою.

Особливості медичного страхування

Незважаючи на те, що до переліку обов'язкової документації для оформлення візи до Австралії не входить медичний страховий поліс, його наявність вплине на рішення щодо перетину кордону.

З листопада 2021 року мандрівники до Австралії мають бути вакциновані проти COVID-19. Вам також необхідно підтвердити щеплення COVID-19 після перельоту на пункті контролю. Залежно від умов пандемії, вам може стати в нагоді ПЛР-тест, який показує, що у вас негативний результат на COVID-19. 

Перш ніж планувати подорож, ознайомтеся з умовами відвідування Австралії. Ситуація з Covid-19 може змінюватись щотижня.

Як оформити страховку в Австралію

Для покупки медичного полісу вам знадобиться така інформація:

  • дати поїздки та пункт призначення;
  • кількість та вік туристів;
  • тривалість подорожі;
  • список покриттів, які ви хочете додати до страховки.

Вкажіть дані в розділі страхування на Finance.ua і підберіть потрібну пропозицію від страхової фірми. Сплатити поліс можна онлайн за допомогою будь-якої банківської картки.

Що покриває поліс

Страховий поліс для подорожі до Австралії може включати покриття:

  • Медичні витрати. Якщо ви захворіли, отримали травму або потребуєте лікування стану здоров'я, яке покривається медичною страховкою на час подорожі, план відшкодує витрати в межах лімітів.
  • Скасування, затримка та переривання подорожі. Життя непередбачуване, і під час планування відпустки вашої мрії може статися щось несподіване. Наприклад, якщо за п'ять днів до поїздки в Австралію з вами чи вашим родичем щось станеться, ви захочете скасувати подорож. Туристична страховка може відшкодувати вам 100% передплачених і невідшкодованих витрат на поїздку, які ви втратите через те, що ви не зможете відправитись в тур.
  • Втрата багажу. Якщо ваш багаж втрачено, вкрадено або пошкоджено, страховка може відшкодувати витрати на заміну предметів у межах обмежень полісу. Це означає, що вам не доведеться витрачати гроші на покупку нового одягу для подорожей або оновлювати документи за власний рахунок.
  • Евакуація та репатріація. Туристична страхова компанія може організувати евакуацію до найближчого медичного закладу для лікування. При настанні нещасного випадку страхова покриває витрати на репатріацію.

Вартість страховки варіюється в залежності від розміру полісу (кількості та видів додаткових покриттів), дат поїздки, кількості та віку туристів.

Дії у разі страхового випадку

Якщо з вами трапилася непередбачена ситуація, зв'яжіться з асистансом. Вам допоможуть інформаційно чи викликають швидку допомогу. Співробітник опише алгоритм дій та направить на потрібну адресу залежно від ситуації. Тому так важливо завжди носити страховку із собою – на документах вказані номери гарячих ліній.

Люди часто шукають

Інші види страхування:

Популярні сторінки:

Популярні країни для подорожей: