0 800 307 555
Оновлено 28.09.23
Примітка рекламодавця

Зелена карта на 1 рік

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

Оформлюйте зелену картку від 500 грн та сплачуйте її частинами з monobank 👇
 • Зелена карта від СГ ТАС

  СГ ТАС
  stars
  8594ціна
  на 1рік
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  2865 ₴/мес.
  Хто вибирає страхову компанію СГ ТАС?
  Лідер ринку України з автострахування Зелена картка! Цю компанію обирають наші клієнти, які люблять мати справу з № 1 на ринку в кожній сфері свого життя та страхування безумовно.
  Дар'я Горбач

  Страховий експерт

  👍 Nikita Dobrynin, Oksaa_m, Valeria Yurchenko та s.kovalchukkk рекомендують купувати Зелену Картку від СГ ТАС
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  2-ге місце за кількістю оформленних ЗК за 2022 р.
  Висока фінансова стійкість
  Ліцензія
  АГ № 569183 від 06.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Зелена картка на рік: в чому особливості

Зелена картка – це міжнародний поліс страхування, який підтверджує те, що власник автомобіля має страхування відповідальності цивільного автоперевезення. Цей документ вимагається при в'їзді на територію країн, які є членами міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка». Таких країн 46. Зокрема, зелена картка діє у більшості країн Європейського Союзу, а також у країнах, які не є членами ЄС, таких як Україна, Туреччина, Хорватія, Ізраїль та інші.

Якщо у водія немає зеленої карти при перетині кордону, то йому можуть відмовити у в'їзді на територію країни. Також за відсутність зеленої карти в деяких країнах передбачені штрафи. Наприклад, у Чехії штраф може складати до 5 000 євро, в Польщі – до 2 200 євро, в Угорщині – до 300 євро.

Як працює зелена картка?

Зелена картка працює за принципом міжнародної угоди між страховою компанією власника автомобіля та страховими компаніями країн, через які може пройти автомобіль.

Якщо водій потрапляє в ДТП за кордоном, то страхова компанія, яка видала зелену картку, відповідає за збитки, завдані третім особам, згідно з умовами, зазначеними у договорі страхування. Розмір страхових виплат залежить від країни, до якої ви їдете.

Зелена картка забезпечує власникам автомобілів захист від фінансової відповідальності у разі, якщо вони завдали шкоди іншим водіям або власності у країнах, які стали членами міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена карта». Зелена картка є важливим документом при перетині кордону та подорожі на автомобілі за межі країни проживання.

Кому потрібна зелена карта на рік?

Зелену картку можна оформити на різний період, в залежності від вашого перебування за кордоном: від 15-ти днів і до одного року. Купити зелену картку на рік варто, якщо ви плануєте перебувати за кордоном більше ніж 6 місяців.

Як оформити зелену картку?

Ви можете оформити зелену картку онлайн на сайті Finance.ua. Вам необхідно обрати одну зі страхових компаній, яка сподобалася вам найбільше, та натиснути на кнопку «Оформити».

Далі вам необхідно буде надати дані документів для оформлення зеленки та оплатити її. За декілька хвилин поліс буде у вас на електронній пошті.

Важливо: отримавши поліс на пошту, треба роздрукувати його та мати екземпляр у паперовому форматі.

Відгуки наших клієнтів

Марія

10 листопада 2022 р.

Оформлювала грін карту в Польщу, на кордоні не питали, як зараз не знаю. Проблем при оформленні не було, все пройшло ок, отримала поліс на імейл.

Наталія Анатоліївна

12 листопада 2022 р.

Дуже уважний сервіс. Картку до кінця не замовила, тому що змінилися особисті обставини, але менеджер відразу перетелефонувала для надання консультації

Вікторія Люті

25 вересня 2023 р.

Якщо страхування, то тільки +380 (99) 458 ## ## Тамара! Це профі! Компетентність і респект до клієнта! Більше я так не зустрічала!!!!

banner image
ОФОРМЛЮЙТЕ СТРАХУВАННЯ ТА ОТРИМУЙТЕ ПОДАРУНКИ НА 2000 ГРН ПО ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ
Детальніше