0 800 307 555
0 800 307 555
Всі страхові компанії
Уніка

Уніка

3,97
(11)

Відгуки про Уніка

Маргарита 

18 березня 2024

До цього користувалася усг, думала це така просто середня страховка. А тепер в мене уніка. Тепер сумую за усг. Бо уніка це просто жахлива. Не відзвонюються. В чаті оператори не вічливі, нічого не можуть пояснити. По яким конкретно пунктам відмова покриття. Ні тобі доброго дня ні допобачення навіть. Відмова від таких елементарних аналізів прописаних лікарем на констудьтації як загальний аналіз крові. До сих пір врозумілої відповіді не отримала від них чому так. Просто дно ця уніка

Руслан 

04 березня 2024

3 роки платив за страховку, але як справді й серйозно захворів, надав усі документи і одразу отримав відмову.Рекомендую 10 разів подумати перш ніж користуватися послугами компанії.

Наталя 

06 лютого 2024

Страхова - жахливий жах. За шість років користування страховими - це найгірша. Вся система налаштована так, щоб здерти з клієнта гроші і не відшкодувати послуги. Плюс, постійні факапи в обслуговуванні - медикаменти видають де попало, хоча спочатку уточнюють конкретну аптеку, в якій зручно, слухавку можуть не брати по 20 хвилин, але зате як треба щось їм уточнити - то будуть трезвонити денно і ношно, поки всю душу з вас не витрясуть. Проходіть осторонь, не тратьте час, нерви та гроші.

Віталій 

18 січня 2024

просто жах, відшкодування ледь вистачило на бензин щоб доїхати до СТО. ціни на каско підняли за два роки втричі !!!! а виплати знизили разів в десять. шахраї на страхова компанія

Ірина 

13 січня 2024

Я з компанією Уніка була з 2018 року і рекомендувала всім друзям. А зараз сервіс по врегулюванні ДТП важко оцінити! В мене було два випадки один за одним 31.10.2023 і 06.11.2023 і лише 30.11.2023 за моїми великими проханнями нарешті оплатили. Мені не пояснювали нічого, лише що рахують, погоджують… В мене була планова поїздка закордон в грудні, яку прийшлось відмінити через неможливість зремонтувати авто, як планувалось, і це мало для мене фінансові втрати. Проте через затягування у виплаті я і сьогодні ще неможу скористатись своїм авто, що також несе мої фінансові втрати. Уніка обіцяла виплачувати до 10 днів!

Михайло 

21 грудня 2023

Не задоволений компаніею, отримав травму закритий перелом фаланги 5 го пальця зі зміщенням уламків, на телефон страхового агента чомусь даеться тільки міський Киеву з мобільного дозвонитися не можливо. Шахраї, відмова не обгрунтована, в відмові вказано загальне обгрунтування. Шахрайська контора.!!!!

Андрій 

13 грудня 2023

Страхувався декілька років но останній рік це просто жах, щоб щось отримати від них, то потрібно просто виривати, консультанти некомпетентні (переключають лише з лінії на лінію), логістика просто нульова, власних помилок визнавати не хочуть, компенсувати кошти не хочуть чіпляються до всього, якщо хочете зберегти нерви та здоров'я однозначно не уніка.

Марина 

04 грудня 2023

Дуже не задоволена роботою вашої компанії з випадками, коли лікування за межами договорів. Отримала некоректну консультацію на гарячій лінії щодо необхідного переліку документів для відшкодування. Направлення на обстеження не озвучили як обов'язковий для компенсації документ. Всі запропоновані обстеження пройшла в рамках одного візиту, а лише після надання документів на компенсацію, дізналась, що мала записатись на прийом та отримати попередній діагноз та направлення, потім записатись на інший прийом і отримати заключний діагноз. Чому відділу відшкодувань здається, що краще компенсувати два візити до лікаря та КТ, ніж один візит до лікаря та КТ? Переписка в чат боті звелась до шаблонних відповідей та абсолютного небажання вникнути в причини виникнення ситуації.

Олексій 

20 листопада 2023

Шахрайська компанія! До війни оформив страховку захіст на кожен день через Приват банк. З початку війни 24,02 2022 року отримав відкрити переломи обох кісток зап'ястя, та перелом ребер. Після звільнення території від рашистів звернувся до Приват банку за строховкой. Але як пояснив банк що це не є випадковістю а це форс мажорні обставини. Подавав документи на розгляд але відповіді не отримав, Страхова компанія досі знімає кошти за страховку. В наслідок цього каліцтва став інвалідом. Це шахрайська контора котра викачує кошти з грамодян України.

Загородній 

06 листопада 2023

Застрахував цивільну відповідальність .Був винуватцем В ДТП. Шкода склала 84 тис грн. Компанія виплатила постраждалій стороні 10 тис . грн. На мій лист на адресу керівництва відповіді не було . Краще не звязуватись

Дані перевірені Finance.ua 23.04.2024
ГоловнаСтрахові компаніїУнікаВідгуки про Уніка