0 800 307 555
MegaGroshi
Перевірено Finance.ua 30.09.2022

Кредит в MegaGroshi

Тимчасово недоступний

Інші кредити

stars
4,6

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 1-140 дн.

stars
4,5

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-30 дн.

stars
4,2

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 5-20 дн.

Про компанію MegaGroshi

MegaGroshi – це сервіс мікрокредитування, який надає швидкі та зручні фінансові послуги громадянам України. Mega - це ступінь якості обслуговування до якої прагне ко...
Офіційний сайт
Телефон(0800) 301-212
Електронна поштаinfo@megagroshi.com.ua
Юридична адреса01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 119А, оф. 31
Графік роботиНе працює
ЛіцензіяСвідоцтво ФК № 965 від 07.12.2017

Як отримати кредит MegaGroshi

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Відгуки про кредит MegaGroshi

Костянтин 

4 березня 2019 р.

Мені затримали зарплатню, а терміново потрібні були гроші на вакцинацію дитини.звернувся сюди і не пошкодував.оформив кредит на тиждень і відсоток получився не великий.зате моїй дитині зробили вчасно привівку .остався задоволений

Сергей 

12 березня 2020 р.

"MEGAБыстро... Оформление кредита занимает всего 7 минут" 3 часа уже жду ответа. Запросил небольшую суму на такой же срок. Не первый раз пытаюсь взять и с каждым разов всё дольше и дольше....

Надежда 

4 березня 2019 р.

На сайте написано, что пенсионерам дают кредит, мне 60 лет,решила обратиться,а мне почему то в кредите отказали.Пенсия у меня приличная, аферами не занимаюсь, просто хотелось внуку на годик хороший подарок сделать.Очень разочарована, а самое главное пишут одно, а на деле получается другое

Кредит в Мега Гроші: інструкція як взяти позику, інформація про сервіс, відгуки користувачів

 1. Умови кредиту в Мега Гроші
 2. Переваги та недоліки оформлення мікропозики в Мега Гроші
 3. Як взяти кредит в Мега Гроші
 4. Як повернути кредит в Мега Гроші
 5. Програми лояльності для клієнтів МФО
 6. Що робити, якщо в Мега Гроші відмовили у кредиті?
 7. Пролонгація позики в Мега Гроші
 8. Прострочення в Мега Гроші і його наслідки
 9. Відгуки про Мега Гроші

Вихід зі скрутного матеріального становища забезпечує кредит від мікрофінансової організації Мега Гроші. Кредитний сервіс обслуговує клієнтів-громадян України через інтернет, що дозволяє їм економити час на оформленні позики та отриманні в розпорядження коштів.

Умови кредиту в Мега Гроші

Сума кредита від 500 до 14950 грн.
Термін кредиту від 7 до 27 днів 
Відсоткова ставка при першому кридиті 0,01% до 1.8 % в день
Пролонгація позики так
Час розгряду заявки близько 5 хвилин у робочий час
Вікові обмеження 18–70 років
Видача безробітним, студентам і пенсіонерам передбачена на загальних підставах
Географія кредитування вся Україна (крім Криму та зони АТО)

Переваги та недоліки оформлення мікропозики в Мега Гроші

До числа переваг співпраці з МФО відносяться:

 1. Зручний сервіс дистанційного обслуговування: немає необхідності виходити з дому ні для оформлення договору, ні для отримання грошей;
 2. Можливість виправити зіпсовану раніше кредитну історію шляхом накопичення позитивного кредитного рейтингу;
 3. Доступ до сервісу можливий з будь-якого електронного пристрою, підключеного до інтернету;
 4. Система бонусної підтримки для нових і постійних клієнтів;
 5. Прийом заявок на онлайн позику цілодобово;
 6. Можливість швидко отримати необхідну суму на споживчі потреби навіть з поганою кредитною історією;
 7. Відсутність вимог застави чи іншого забезпечення кредитних ризиків;
 8. Безпека даних і захищеність фінансових операцій;
 9. Клієнтоорієнтована політика, допомога при появі матеріальних проблем: наявність послуги пролонгації і реструктуризації боргу;
 10. Вибір способу отримання та погашення мікрокредиту.

До числа мінусів співпраці з МФО Мега Гроші відносяться:

 1. Висока процентна ставка, що нараховується за кожну добу використання грошей;
 2. Можливі затримки зарахування кредиту на картку.

Як взяти кредит в Мега Гроші

Щоб взяти гроші в борг через сайт МФО Мега Гроші, необхідно витратити всього лише трохи особистого часу. Запит подається через офіційний сайт кредитної компанії. Щоб отримати його схвалення важливо діяти акуратно і послідовно. При первинному зверненні необхідно:

1. Провести попередній розрахунок доступного ліміту і терміну кредитування, порівнюючи очікування з подальшим рівнем фінансового навантаження.

2. Перейти до форми реєстрації та оформлення заявки. Заповнити анкету без помилок і пропусків, надавши до розгляду тільки особисту інформацію.

3. Зареєструвати банківську картку. Кредитор передає онлайн кредит на картку України, яка проходить попередню перевірку, а також на придатність до проведення операцій в інтернеті.

4. Передати в обробку анкетні дані і заявку. Процедура займає кілька хвилин. Відомості, зазначені в анкеті, перевіряються через базу даних. Система оцінює позичальника і визначає для нього відповідні умови кредитування. Повідомлення про рішення надходить на адресу електронної пошти і смс-повідомленням.

Якщо заявка отримує позитивне рішення, позичальник відправляється перевіряти кредитний договір. З ним слід ознайомитися і підписати. Для підпису використовується цифровий ідентифікатор (комбінація відправляється по смс).

Повторне оформлення онлайн кредиту відбувається ще швидше і простіше. Досить здійснити вхід в особистий кабінет і відразу ж перейти до заповнення запиту. Він проходить стандартну перевірку, після чого клієнт отримує повідомлення про доступну суму і умови кредитування. Згода оформляється за описаною схемою.

Як повернути кредит в Мега Гроші

Кредитна компанія пропонує своїм позичальникам кілька зручних способів проведення розрахунку за зобов'язаннями. Клієнт має можливість:

 1. Погасити борг в режимі онлайн, використовуючи банківську картку: через особистий кабінет на сайті МФО після авторизації, через інтернет-банкінг або сайт проведення онлайн-платежів Easy-pay;
 2. Провести оплату через термінал із застосуванням банківської картки;
 3. Виконати переказ грошей через касу банку.

Завдання позичальника – своєчасно визначитися зі способом внесення платежу і підготувати всю суму до погашення на розрахункову дату. Для запобігання технічних прострочень і затримок зарахування грошей, повернення слід оформляти за день-два до завершення терміну дії договору.

Програми лояльності для клієнтів МФО

Маркетингова політика компанії орієнтована на залучення клієнтів. Грамотно продумані програми лояльності допомагають позичальникам Мегагроші економити.

 1. Новачки, яким терміново потрібні гроші на нетривалий термін, можуть скористатися оформленням першої мікропозики на картку за пільговою ставкою в 0.01% в день
 2. Повторний кредит клієнт може отримати зі знижкою в 50% – ставка кредитування становитиме 0.9% в день при сумі позики від 500 до 5000 гривень на термін від 7 до 14 днів. Для використання акційної пропозиції (позики за пільговою ставкою) в форму заявки слід внести промокод, дія якого визначається умовами акції.

Для отримання відповідей на питання, що цікавлять, в тому числі щодо дії програм лояльності, раціонально використовувати гарячу лінію або сервіс онлайн підтримки на сайті МФО. Кредитні менеджери оперативно нададуть відповіді і забезпечать роз'яснення ситуації.

Що робити, якщо в Мега Гроші відмовили у кредиті?

Обгрунтована відмова в наданні кредитної підтримки може бути пов'язана з декількома причинами:

 • Відсутністю громадянства України;
 • Невідповідністю віковим вимогам (позичальнику має виповнитися 18 років);
 • Відсутністю доходу (довідка про доходи не вимагається, але в формі заявки слід вказати розмір зарплати і / або інше джерело отримання доходу);
 • Помилки при складанні заявки;
 • Негативний кредитний рейтинг / наявність непогашеної позики.

Якщо правомірність відмови може бути оскаржена, а помилки виправлені, позичальник може скористатися правом подання повторної заявки. Воно надається після закінчення семиденного періоду після відхилення першої заявки.

Пролонгація позики в Мега Гроші

Якщо з погашенням позики виникають складнощі, вирішити проблему неповернення та інших неприємних наслідків, дозволяє послуга пролонгації. Термін подовження користування грошима становить 7, 15 або 27 днів (на вибір клієнта).

Заявка на пролонгацію подається в режимі онлайн через особистий кабінет. Система проводить автоматичну перевірку даних заявника на предмет обґрунтованості надання йому послуги. Як правило, пролонгація схвалюється позичальникам, які не мають прострочення і боргу (допускається наявність незначної заборгованості по невеликому мікрокредиту).

Прострочення в Мега Гроші і його наслідки

Поява прострочення – наслідок безвідповідального ставлення позичальника до фінансових зобов'язань. Після закінчення терміну дії договору сторін автоматично змінюється базова процентна ставка: вона збільшується до 3% в день від загальної суми боргу.

Якщо перешкодою для повернення боргу стають об'єктивні життєві обставини: хвороба, нещасний випадок, втрата роботи, арешт, смерть годувальника тощо, клієнту дозволяється скористатися послугою реструктуризації боргу. Кредитор йде на зустріч боржнику і підбирає спосіб зниження кредитного тягаря: подовжує термін дії договору (змінює графік платежів) або зменшує розмір внесків. Щоб активувати послугу, важливо своєчасно повідомити про наявність матеріальних проблем.

Злісне ухилення від розрахунку і небажання йти на контакт з метою вибрати оптимальний метод погашення боргу, тягне юридичну відповідальність. У цьому випадку передбачається як примусове стягнення через суд, так і передача справи колекторам.

Відгуки про Мега Гроші

Розділ відгуків на Finance.ua – необхідне та корисне доповнення сервісу. Через нього можна отримати необхідну і детальну інформацію про роботу МФО, специфіку обслуговування, вирішення складнощів. У розділі відгуків можна ділитися особистими враженнями, щоб допомогти зорієнтуватися в нюансах взаємодії з кредитором.

Автопідбір кредиту

Заповніть коротку анкету і наша система підбере вам кредити з високою ймовірністю видачі

Finance.uaКредитиКредит Мега Гроші