0 800 307 555
MegaGroshi
Перевірено Finance.ua 28.09.2023

Кредит в MegaGroshi

Онлайн оформлення недоступне

Інші кредити

stars
4,2

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
3,9

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-365 дн.

stars
3,5

від 0,01%

в день

до 15 000 ₴

на 345-365 дн.

Про компанію MegaGroshi

MegaGroshi – це сервіс мікрокредитування, який надає швидкі та зручні фінансові послуги громадянам України. Mega - це ступінь якості обслуговування до якої прагне ко...
Телефон+380936118676
Електронна поштаinfo@megagroshi.com.ua
Юридична адреса01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 119А, оф. 31
Графік роботиЦілодобово
ЛіцензіяСвідоцтво ФК № 965 від 07.12.2017

Як отримати кредит MegaGroshi

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про MegaGroshi

Світлана Анатоліївна 

30 липня 2023 р.

Якщо порахувати відсотки, які вони беруть з одного кредита, стає зрозуміло як вони так багато заробляють. Авжеж, не всюди вам так швидко видадуть гроші як тут, але краще з такими компаніями не зв'язуватись

8 серпня 2023 р.

Доброго дня. Сума, яка підлягає до сплати за договором, завжди є обґрунтованою, оскільки Кредит Каса працює в рамках законодавства України й виконує всі поточні вимоги. Рішення щодо погодження кредиту приймає скорингова система на основі різних факторів Вашої фінансової стабільності — це метод класифікації позичальників для оцінки їх кредитоспроможності. Саме тому сума кредиту, строк та відсоткова ставка може відрізнятись у заявці та кредитному договорі. Підкреслимо, що клієнтом компанії ви стаєте тільки після того, як ознайомитесь з кредитним договором та підпишете його. Передаємо Ваші контакти до Служби якості для більш детальної перевірки.

Женя 

15 червня 2023 р.

пойдет) много расписывать нет смысла потому что услуга одна - выдача кредитов. % открытый но будьте внимательные при выборе кредита потому что есть несколько вариантов, то есть меньше % но он насчитываеться на весь срок и платить раньше нет смыса, а есть такие что насчитываеться тлько за дни пользования, тут уже зависит на сколько дней вы хотите брать) Лично меня все устраивает)

Юлія 

3 червня 2023 р.

Жахлива компанія !!! Я лише зареєструвалась і не брала кредит , так мені телефонують два рази на день зі своїми кредитними пропозиціями . Ця ситуація триває вже тиждень . Кожного разу я даю відповідь що мене це не цікавить і щоб більше не дзвонили , так не дромогає . Мені вже телефонувала представник і обіцяла що це припиниться , але на наступний же день вони почали спочатку . Ця компанія як шлак , пухлина від якої неможливо позбутися ! Всім своїм знайомим розповім методи вашої роботи ! Нікому категорично не раджу , і спаси вас Бог там навіть зареєструватись !!!

Кредит в Мега Гроші: інструкція як взяти позику, інформація про сервіс, відгуки користувачів

 1. Умови кредиту в Мега Гроші
 2. Переваги та недоліки оформлення мікропозики в Мега Гроші
 3. Як взяти кредит в Мега Гроші
 4. Як повернути кредит в Мега Гроші
 5. Що робити, якщо в Мега Гроші відмовили у кредиті?
 6. Прострочення в Мега Гроші і його наслідки
 7. Відгуки про Мега Гроші

Мега Гроші – сервіс, який надає онлайн мікрокредити українцям, що дозволяє їм заощаджувати час на оформленні позики та отриманні коштів.

Умови кредиту в Мега Гроші

Пролонгація позики так
Час розгряду заявки близько 5 хвилин у робочий час
Вікові обмеження 18–70 років
Видача безробітним, студентам і пенсіонерам передбачена на загальних підставах

Переваги та недоліки оформлення мікропозики в Мега Гроші

До числа переваг співпраці з МФО відносяться:

 1. Зручний сервіс дистанційного обслуговування: немає необхідності виходити з дому ні для оформлення договору, ні для отримання грошей.
 2. Можливість швидко отримати необхідну суму на споживчі потреби навіть з поганою кредитною історією.

До числа мінусів співпраці з МФО Мега Гроші відносяться:

 1. Висока процентна ставка, що нараховується за кожну добу використання грошей;
 2. Можливі затримки зарахування кредиту на картку.

Як взяти кредит в Мега Гроші

Щоб взяти гроші в борг через сайт МФО Мега Гроші, необхідно витратити всього лише трохи особистого часу. Запит подається через офіційний сайт кредитної компанії. Щоб отримати його схвалення важливо діяти акуратно і послідовно. При первинному зверненні необхідно:

1. Провести попередній розрахунок доступного ліміту і терміну кредитування, порівнюючи очікування з подальшим рівнем фінансового навантаження.

2. Перейти до форми реєстрації та оформлення заявки. Заповнити анкету без помилок і пропусків, надавши до розгляду тільки особисту інформацію.

3. Зареєструвати банківську картку. Кредитор передає онлайн кредит на картку України, яка проходить попередню перевірку, а також на придатність до проведення операцій в інтернеті.

4. Передати в обробку анкетні дані і заявку. Процедура займає кілька хвилин. Відомості, зазначені в анкеті, перевіряються через базу даних. Система оцінює позичальника і визначає для нього відповідні умови кредитування. Повідомлення про рішення надходить на адресу електронної пошти і смс-повідомленням.

Якщо заявка отримує позитивне рішення, позичальник відправляється перевіряти кредитний договір. З ним слід ознайомитися і підписати. Для підпису використовується цифровий ідентифікатор (комбінація відправляється по смс).

Повторне оформлення онлайн кредиту відбувається ще швидше і простіше. Досить здійснити вхід в особистий кабінет і відразу ж перейти до заповнення запиту. Він проходить стандартну перевірку, після чого клієнт отримує повідомлення про доступну суму і умови кредитування. Згода оформляється за описаною схемою.

Як повернути кредит в Мега Гроші

Кредитна компанія пропонує своїм позичальникам декілька зручних способів проведення розрахунку за зобов'язаннями. У клієнта є можливість:

 1. Погасити борг онлайн за допомогою банківської картки: через особистий кабінет на сайті МФО після авторизації, через інтернет-банкінг.
 2. Провести оплату через термінал.
 3. Виконати переказ грошей через касу банку.

Завдання позичальника – своєчасно визначитися із способом внесення платежу та підготувати всю суму до погашення на розрахункову дату. Для запобігання технічним простроченням та затримкам зарахування грошей, повернення слід оформляти за день-два до завершення терміну дії договору

Що робити, якщо в Мега Гроші відмовили у кредиті?

Обгрунтована відмова в наданні кредитної підтримки може бути пов'язана з декількома причинами:

 • Відсутністю громадянства України;
 • Невідповідністю віковим вимогам (позичальнику має виповнитися 18 років);
 • Відсутністю доходу (довідка про доходи не вимагається, але в формі заявки слід вказати розмір зарплати і / або інше джерело отримання доходу);
 • Помилки при складанні заявки;
 • Негативний кредитний рейтинг / наявність непогашеної позики.

Якщо правомірність відмови може бути оскаржена, а помилки виправлені, позичальник може скористатися правом подання повторної заявки. Воно надається після закінчення семиденного періоду після відхилення першої заявки.

Прострочення в Мега Гроші і його наслідки

Поява прострочення – наслідок безвідповідального ставлення позичальника до фінансових зобов'язань. Після закінчення терміну дії договору сторін автоматично змінюється базова процентна ставка.

Якщо перешкодою для повернення боргу стають об'єктивні життєві обставини: хвороба, нещасний випадок, втрата роботи, арешт, смерть годувальника тощо, клієнту дозволяється скористатися послугою реструктуризації боргу. Кредитор йде на зустріч боржнику і підбирає спосіб зниження кредитного тягаря: подовжує термін дії договору (змінює графік платежів) або зменшує розмір внесків. Щоб активувати послугу, важливо своєчасно повідомити про наявність матеріальних проблем.

Злісне ухилення від розрахунку і небажання йти на контакт з метою вибрати оптимальний метод погашення боргу, тягне юридичну відповідальність. У цьому випадку передбачається як примусове стягнення через суд, так і передача справи колекторам.

Відгуки про Мега Гроші

Розділ відгуків на Finance.ua – необхідне та корисне доповнення сервісу. Через нього можна отримати необхідну і детальну інформацію про роботу МФО, специфіку обслуговування, вирішення складнощів. У розділі відгуків можна ділитися особистими враженнями, щоб допомогти зорієнтуватися в нюансах взаємодії з кредитором.

Finance.uaКредитиКредит Мега Гроші