0 800 307 555
0 800 307 555

Кредит Дніпро

Голова правління
Малинська Олена Олександрівна

Голова правління банку «Кредит Дніпро» з лютого 2014 року. Досвід в банківській сфері – 18 років, з них 15 років – на керівних посадах в українських банках.

Раніше – голова правління Енергобанку і заступник голови правління Альфа-Банку; фінансовий директор, заступник голови правління ПроКредит Банку.
1998-2001- міжнародний досвід в фінансових компаніях США.

Освіта: закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальностями «менеджмент» (магістр) і «правознавство».

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 01601, Київ, вул. Жилянська, 32
  • Код банку (МФО)305749
  • Ліцензія НБУ70, 22.10.2018
  • Emailinfo@creditdnepr.com
  • ЄДРПОУ14352406
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк

АТ «Банк Кредит Дніпро» - універсальний банк, що надає повний комплекс фінансово-банківських послуг. Він був зареєстрований Національним банком України 7 липня 1993 і перебував біля витоків формування банківської системи України. Відповідно до класифікації НБУ, Банк Кредит Дніпро входить до групи великих банків.

За час свого існування Банк завоював авторитет надійної і стабільної фінансової установи, здатної оперативно реагувати на вимоги часу. Важливим фактором успіху Банку стала стратегія клієнтоорієнтованості, що припускає максимальну орієнтацію на потреби та інтереси клієнтів - фізичних та юридичних осіб.

Клієнтам-фізичним особам Банк пропонує вигідні умови розміщення депозитів з високими процентними ставками і гнучкими умовами поповнення. В асортименті послуг Банку Кредит Дніпро також різні кредитні програми для населення.

Банк реалізує різні програми лояльності, що дозволяють при продовженні термінів дії депозитів отримати більш вигідні умови розміщення, а також пропонує своїм клієнтам різні призові акції. Спеціальні умови обслуговування діють для клієнтів в рамках «зарплатних» проектів.

Банк Кредит Дніпро - надійний партнер у розвитку бізнесу корпоративних клієнтів. Пропонований Банком комплекс послуг покликаний створити стійку фінансову платформу для підприємств з урахуванням специфіки їх діяльності. Багаторічний досвід роботи з найбільшими підприємствами України, глибоке розуміння бізнесу клієнта дозволяють Банку Кредит Дніпро бути одним з лідерів в корпоративному сегменті банківського ринку.

Надійність і стабільність Банку підтверджені рейтингами провідних міжнародних рейтингових агентств. 26 вересня 2013 рейтингове агентство Moody's оновило Банку рейтинг до рівнів Саа1 / NP / E / Під контролем / Ва3.ua у зв'язку з пониженням суверенного рейтингу України і, відповідно, стелі країни для українських банків. 25 липня 2014 «Українське кредитно-рейтингове агентство» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Акціонерного Товариства Банк Кредит Дніпро на рівні «uaА-» з прогнозом «стабільний» і рейтинг депозитів АТ «Банк Кредит Дніпро» на рівні «C» (надійність вище середньої).
Офіційна інформація.