0 800 307 555
banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% на картку за промокодом КЕШБЕК
Оновлено 02.03.24
Примітка рекламодавця

Зелена картка в Латвію

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% на картку за промокодом КЕШБЕК
 • Зелена карта від СГ ТАС

  СГ ТАС
  stars
  1002ціна
  Кешбек 100 ₴
  на 15днів
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  334 ₴/міс.
  Хто вибирає страхову компанію СГ ТАС?
  Лідер ринку України з автострахування Зелена картка! Цю компанію обирають наші клієнти, які люблять мати справу з № 1 на ринку в кожній сфері свого життя та страхування безумовно.
  Дар'я Горбач

  Страховий експерт

  👍 Nikita Dobrynin, Oksaa_m, Valeria Yurchenko та s.kovalchukkk рекомендують купувати Зелену Картку від СГ ТАС
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  2-ге місце за кількістю оформленних ЗК за 2022 р.
  Висока фінансова стійкість
  Ліцензія
  АГ № 569183 від 06.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Зелена картка в Латвію: як оформити, коли користуватися

Латвія — одна із країн-учасників угоди про міжнародне обов’язкове автоцивільне страхування, до якого входить і Україна. Це означає, що якщо ви бажаєте поїхати у цю країну на автомобілі, то маєте обов’язково оформити зелену картку.

Зелена картка — це обов’язковий договір автоцивільного страхування, що діє у країнах, які уклали відповідну угоду. Цих країн близько 40-ка, серед них всі країни Європейського Союзу, деяк країни Африки та Азії. До списку країн, де необхідно мати зелену картку для подорожей автомобілем, також входять і країни Прибалтики, зокрема Литва, Латвія та Естонія.

Оформити зелену картку швидко, вигідно, а головне — без відвідування офіса — можна на фінансовому порталі Finance.ua.

Які документи потрібні для оформлення зеленої картки?

Наразі оформлення зеленої картки проходить за спрощеною процедурою. Вам необхідно буде надати лише паспортні дані страхувальника (особи, на чиє ім’я буде оформлюватися страховка), ІПН (ідентифікаційний номер платника податків), свідотство про реєстрацію авто а також водійське посвідчення особи, на яку буде оформлюватися зелена картка.

Вкажіть всі ці дані під час оформлення зеленої картки. Важливо: обов’язково запевністья, що внесли всі дані коректно, бо у іншому випадку поліс буде недійсним. Перевірити, чи дійсний поліс обов'язкового автомобільного страхування для поїздки за кордон ви можете на сайті Моторного транспортного бюро України (МТСБУ).

Нюанси оформлення зеленої картки у зв’язку з війною

28 лютого Національний банк України повідомив, що на період війни Росії з Україною виїзд українців за кордон дозволено без зеленої картки. Однак, вже на території країни, де ви будете знаходитися, необхідно буде зелену картку все-таки придбати. За кордоном вартість зеленої картки може виявитися більшою, тому все ж рекомендуємо придбати зелену картку в Україні.

Розрахуйте вартість страховки для виїзду за кордон для вашого авто на Finance.ua.

Як оформити зелену картку в Латвію на Finance.ua

Оформити зелену картку на Finance.ua дуже просто:

 • внесіть дані стосовно тривалості вашої поїздки та марки авто у нашому онлайн-калькуляторі, який допоможе вам розрахувати вартість зеленої картки;
 • оберіть та розгляньте варіанти, які вам пропонує наш фінансовий портал;
 • оформіть страхування, не забувши скористатися знижкою;
 • отримайте поліс на вказаний вами email.

Оформити зелену картку на Finance.ua дуже вигідно, адже завдяки співпраці з нашими контрагентами ми можемо пропонувати варіанти набагато дешевше, ніж навіть самі страхові компанії безпосередньо. 

Як скористатися зеленою карткою у разі ДТП

 1. Увімкніть аварійну сигналізацію;

 2. На більшості автобанів ЄС заборонено встановлювати знак аварійної зупинки, тому робіть це тільки переконавшись у легальності даного заходу;
 3. Переконайтеся, що ніхто із учасників ДТП не потребує невідкладної допомоги, за необхідності викликайте швидку допомогу;
 4. Викличте на місце події поліцію або оформіть Європротокол за згодою з потерпілою стороною;
 5. Зробіть фотографії з місця події, щоб потім надіслати їх страховій компанії;
 6. Зафіксуйте дані інших учасників (номери авто, контактні та паспортні дані). Це буде необхідно для надання подальшої компенсації;
 7. Зателефонуйте до вашої страхової компанії та надайте всі необхідні дані для відшкодування нанесених вами збитків.
FAQ
Де придбати Зелену картку у Латвії?
Ви можете придбати зелену картку онлайн в українських страхових компаніях. Рекомендуємо розглянути пропозиції від партнерів на нашому сайті.
Яка сума покриття по Зеленій карткі у Латвії?
На постраждалих людей: € 5 000 000. На постраждале майно: € 1 000 000.
Які штрафи у Латвії за їзду без Зеленої картки?
Один штраф може становити від 30 до 700 євро, в залежності від транспортного засобу.

Відгуки наших клієнтів

Вікторія Люті

25 вересня 2023 р.

Якщо страхування, то тільки +380 (99) 458 ## ## Тамара! Це профі! Компетентність і респект до клієнта! Більше я так не зустрічала!!!!

Виктор Манько

13 лютого 2023 р.

Полис должен быть распечатанный, в телефоне не принимают на границе. По обслуживанию и покупке все ок

Ірина

10 лютого 2023 р.

Була зеленка на пів-року, коли перший раз виїзджала, оформляла тут. Зараз вирішила вивезти дитину знов до польщі на деякий час, тому не експерементувала і знову тут замовила, все швидко, добре що онлайн. Але перед поїздкою роздрукуйте, бо онлайн то наші прикордонники ще приймають, а польські вже ні

Катерина

4 січня 2023 р.

Раніше брала на кордоні завжди, але такі черги були що вирішила зекономити час і купити онлайн. Із приємного і ціна дешевле ніж на кордоні

Вікторія

5 грудня 2022 р.

Виїзджали в Німеччину через Румунію, про всяк випадок роздрукувала поліс просто на папері, показувала на кордоні - все ок, пропустили. За сервіс нічого поганого не скажу - оформлення швидко, проблем не виникло

Павел

24 листопада 2022 р.

Возникли проблемы с оплатой в конце оформления, когда были перебои со светом после обстрелов, но менеджер потом связался и помог дооформить все. Так что все ок.

Наталія Анатоліївна

12 листопада 2022 р.

Дуже уважний сервіс. Картку до кінця не замовила, тому що змінилися особисті обставини, але менеджер відразу перетелефонувала для надання консультації

Марія

10 листопада 2022 р.

Оформлювала грін карту в Польщу, на кордоні не питали, як зараз не знаю. Проблем при оформленні не було, все пройшло ок, отримала поліс на імейл.

Зоряна

24 жовтня 2022 р.

Менеджер Марія дуже допомогла з відповідями на запитання, були сумніви на який термін оформляти зелену картку. В цілому задоволена сервісом.

Валентина

19 жовтня 2022 р.

Як багато хто виїзджала за кордон на авто і потрібна була грін карта. Думала як раніше треба буде забирати десь замовлю, а виявилося вона вже онлайн повністю оформлюється,то я одразу на імейл і отримала готовий поліс. Зручно дуже в наші часи. Сервісом задоволена.

Роман

9 червня 2022 р.

При офрмленні зеленої карти неможливо вибрати м. Вишневе. Відповідно послуга є недоступною для всіх 40 тисяч мешканців цього міста.

Игорь

3 травня 2022 р.

Планировали вывезти жену и детей в Германию на машине и появился вопрос о документах. Как мне объяснили, без страховки Зеленая карта нет возможности пересечь границу на своей машине. Прочитал в чате помощи для выезжающих, что есть возможность оформить онлайн на сайте finance.ua и за пару минут получить страховку. Решил обратиться напрямую к менеджерам и рассказать о ситуации. Менеджер Оксана объяснила, что страховка оформляется только на автомобиль и что при необходимости будет возможность продлить зеленую карту уже в Германии онлайн. Мы оформили заявку и после оплаты через пару минут получил страховку на почту.

Светлана

2 травня 2022 р.

Коллеги посоветовали оформить Зеленую карту, так как на границе уже без неё не выпускают. Нашла в интернете сайт finance.ua, заполнила форму и после оплаты получила страховку через 5 минут.

Павлуцкий Александр

28 квітня 2022 р.

Оформлял страховку на месяц, после оплаты полис мне отправили на почту.

Павло

24 квітня 2022 р.

Купляли на 15 днів зелену картку щоб виїхати до Польщі. Після завершення строку дії полісу — без проблем подовжили страховку онлайн.

Кирилл

18 квітня 2022 р.

Вчера выезжали на машине в Португалию, на границе узнали что нужно покупать страховку зеленая карта. Времени было немного, а стоять в еще одной очереди на границе не очень хотелось. По рекомендации друзей обратились онлайн через сайт finance.ua. Менеджер Дарья узнав о нашей ситуации помогла оформить заявку, и уже через несколько минут страховка была у меня на почте. Спасибо вам большое за оперативность!

Люди часто шукають

Інші види страхування:

Популярні країни для віїзду на авто:

Зелена карта в містах:

Термін дії:

banner image
ОФОРМЛЮЙТЕ СТРАХУВАННЯ ТА ОТРИМУЙТЕ ПОДАРУНКИ НА 2000 ГРН ПО ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ
Детальніше