0 800 307 555
Оновлено 27.09.23
Примітка рекламодавця

Зелена карта в Італію

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

Оформлюйте зелену картку від 500 грн та сплачуйте її частинами з monobank 👇
 • Зелена карта від СГ ТАС

  СГ ТАС
  stars
  1564ціна
  на 1місяц
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  522 ₴/мес.
  Хто вибирає страхову компанію СГ ТАС?
  Лідер ринку України з автострахування Зелена картка! Цю компанію обирають наші клієнти, які люблять мати справу з № 1 на ринку в кожній сфері свого життя та страхування безумовно.
  Дар'я Горбач

  Страховий експерт

  👍 Nikita Dobrynin, Oksaa_m, Valeria Yurchenko та s.kovalchukkk рекомендують купувати Зелену Картку від СГ ТАС
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  2-ге місце за кількістю оформленних ЗК за 2022 р.
  Висока фінансова стійкість
  Ліцензія
  АГ № 569183 від 06.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Зелена карта в Італію: як отримати

Італія входить до переліку країн, які є членами угоди про обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності. Тому, якщо ви плануєте відвідати цю країну на власному авто, вам слід купити зелену картку.

Що таке зелена карта: особливості страхування

Зелена картка — це вид обов’язкового страхування, який оформлюється на автомобіль. Дане страхування відшкодовує збитки постраждалій стороні в результаті дій водія-власника страхування. «Зеленою» картка називається через те, що друкується на специфічному зеленому бланку. Однак з 2022 року було дозволено оформлювати чорно-білий варіант: це необхідно для того, щоб водії могли оформити зелену картку онлайн, та потім без проблем роздрукувати самостійно.

Зелена картка в Італії відшкодовує наступні суми:

 • Персональні травмування — до € 5,000,000;
 • Матеріальні збитки — до € 1 000 000.

За відсутність зеленої картки в Італії передбачено штраф.

Більше про правила в подорожі до Італії ви можете дізнатися на сайті МЗС України.

Особливості доріг в Італії

Італія має розгалужену мережу доріг, включаючи шосе, регіональні дороги та місцеві дороги, яка охоплює понад 487 700 км. Система доріг в Італії загалом добре розвинена та підтримується, з багатьма сучасними шосе та дорогами, які з’єднують великі міста та селища.

Однією з найбільш вражаючих речей про дороги в Італії є якість їх проектування та будівництва. Італійські дороги відомі своїми звивистими поворотами, крутими схилами та тунелями через гори, які забезпечують одні з найбільш вражаючих і мальовничих поїздок у Європі. Багато з цих доріг були побудовані протягом 20-го століття і вимагали масштабних інженерних та будівельних робіт, щоб подолати складний рельєф.

Ще одна унікальна особливість італійських доріг – наявність історичних та культурних пам’яток уздовж шляху. Італія має багату історію та спадщину, і багато її доріг проходять через мальовничі міста, стародавні руїни та прекрасні сільські ландшафти. Самі дороги часто обсаджені красивими деревами, квітами та виноградниками.

Однак італійськими дорогами також може бути складно їздити, особливо в містах, де вузькі вулиці та інтенсивний рух можуть бути проблемою. Крім того, деякі дороги в сільській місцевості можуть бути вузькими та звивистими, що ускладнює навігацію для великих транспортних засобів. На дорозі в Італії важливо бути обережним і обережно керувати автомобілем, особливо в незнайомих місцях.

Як купити зелену карту для поїздки в Італію

Придбати зелену карту онлайн ви можете на Finance.ua. Вкажіть термін поїздки та тип авто, пройдіть невелику верифікацію, оплатіть та отримайте поліс на електронну пошту за декілька хвилин.

Відгуки наших клієнтів

Валентина

19 жовтня 2022 р.

Як багато хто виїзджала за кордон на авто і потрібна була грін карта. Думала як раніше треба буде забирати десь замовлю, а виявилося вона вже онлайн повністю оформлюється,то я одразу на імейл і отримала готовий поліс. Зручно дуже в наші часи. Сервісом задоволена.

Наталія Анатоліївна

12 листопада 2022 р.

Дуже уважний сервіс. Картку до кінця не замовила, тому що змінилися особисті обставини, але менеджер відразу перетелефонувала для надання консультації

Зоряна

24 жовтня 2022 р.

Менеджер Марія дуже допомогла з відповідями на запитання, були сумніви на який термін оформляти зелену картку. В цілому задоволена сервісом.

banner image
ОФОРМЛЮЙТЕ СТРАХУВАННЯ ТА ОТРИМУЙТЕ ПОДАРУНКИ НА 2000 ГРН ПО ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ
Детальніше