0 800 307 555
Оновлено 04.10.23
Примітка рекламодавця

Зелена карта в Рівному

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

Оформлюйте зелену картку від 500 грн та сплачуйте її частинами з monobank 👇
 • Зелена карта від СГ ТАС

  СГ ТАС
  stars
  1511ціна
  на 1місяц
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  504 ₴/мес.
  Хто вибирає страхову компанію СГ ТАС?
  Лідер ринку України з автострахування Зелена картка! Цю компанію обирають наші клієнти, які люблять мати справу з № 1 на ринку в кожній сфері свого життя та страхування безумовно.
  Дар'я Горбач

  Страховий експерт

  👍 Nikita Dobrynin, Oksaa_m, Valeria Yurchenko та s.kovalchukkk рекомендують купувати Зелену Картку від СГ ТАС
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  2-ге місце за кількістю оформленних ЗК за 2022 р.
  Висока фінансова стійкість
  Ліцензія
  АГ № 569183 від 06.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Вигідне оформлення Зеленої картки в Рівному

Страхування автомобіля є обов'язковою процедурою в Рівному і на території всієї України. Поліс ОСЦПВ допоможе винуватцю ДТП виплатити збитки у разі аварії: медичні рахунки потерпілої сторони та шкоду, заподіяну транспортному засобу. ОСЦПВ також допоможе, якщо вас залучають до суду після ДТП. У разі відсутності або прострочення страховки водій отримує штраф та сплачує витрати потерпілій стороні з власної кишені.

Але якщо ви хочете виїхати за кордон, доведеться придбати Зелену картку. Цей міжнародний страховий поліс працює за принципом автоцивілки в Рівному та інших містах України. Щоб оформити електронний поліс за 15 хвилин, Finance.ua запустив сервіс для підбору автострахування. Каталог Зеленої картки – це зручний інструмент для реєстрації страхування транспортного засобу для виїзду закордон у базі МТСБУ.

Що потрібно для оформлення Зеленої картки в Рівному

Залишіть заявку на нашому фінансовому порталі, щоб з вами зв'язалися фахівці для підписання договору. Підготуйте паспорт, права водія, ідентифікаційний код і техпаспорт. Ви можете оплатити поліс онлайн та отримати електронний договір на е-мейл, а потім роздрукувати його.

Скільки коштує Зелена картка в Рівному

Ціна автомобільного страхування встановлюється МТСБУ, тому практично у всіх страхових компаніях сума ідентична. Але на тарифи по Зеленій карткі також може вплинути:

 • країна, до якої прямує водій;
 • транспортний засіб;
 • термін, який водій оформляє поліс.

Варто врахувати, що кожна країна має різні ліміти покриття відповідальності. Купувати Зелену картку на кордоні не рекомендується. По-перше, ви можете потрапити на шахраїв і вас не пустять до іншої країни з фальсифікованим полісом. По-друге, на кордоні вартість страховки може бути значно вищою. Набагато вигідніше оформити необхідні документи насамперед онлайн на Finance.ua.

Що покриває Зелена картка за кордоном

Водії без відповідного покриття розраховуватимуться із постраждалою стороною із власної кишені. У таких ситуаціях рятує Зелена картка:

 • покриття витрат на ремонт;
 • оплата медичних рахунків;
 • ремонт державного майна.

Страховка потрібна у будь-якій країні, незалежно від того, їдете ви за візою або біометричним паспортом.

Часті запитання
Чи можна придбати Зелену картку на кордоні?
Набагато вигідніше придбати поліс заздалегідь в українській страховій компанії онлайн. На кордоні документи можуть коштувати набагато дорожче.
Яка сума покриття по Зеленій карткі?
Кожна країна встановлює індивідуальні ліміти покриття.
Як перевірити справжність Зеленої картки?
Скористайтеся сервісом на сайті Моторно-транспортного страхового бюро України.

Відгуки наших клієнтів

Игорь

3 травня 2022 р.

Планировали вывезти жену и детей в Германию на машине и появился вопрос о документах. Как мне объяснили, без страховки Зеленая карта нет возможности пересечь границу на своей машине. Прочитал в чате помощи для выезжающих, что есть возможность оформить онлайн на сайте finance.ua и за пару минут получить страховку. Решил обратиться напрямую к менеджерам и рассказать о ситуации. Менеджер Оксана объяснила, что страховка оформляется только на автомобиль и что при необходимости будет возможность продлить зеленую карту уже в Германии онлайн. Мы оформили заявку и после оплаты через пару минут получил страховку на почту.

Кирилл

18 квітня 2022 р.

Вчера выезжали на машине в Португалию, на границе узнали что нужно покупать страховку зеленая карта. Времени было немного, а стоять в еще одной очереди на границе не очень хотелось. По рекомендации друзей обратились онлайн через сайт finance.ua. Менеджер Дарья узнав о нашей ситуации помогла оформить заявку, и уже через несколько минут страховка была у меня на почте. Спасибо вам большое за оперативность!

Марія

10 листопада 2022 р.

Оформлювала грін карту в Польщу, на кордоні не питали, як зараз не знаю. Проблем при оформленні не було, все пройшло ок, отримала поліс на імейл.

banner image
ОФОРМЛЮЙТЕ СТРАХУВАННЯ ТА ОТРИМУЙТЕ ПОДАРУНКИ НА 2000 ГРН ПО ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ
Детальніше