0 800 307 555
banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% на картку за промокодом КЕШБЕК
Оновлено 03.03.24
Примітка рекламодавця

Зелена карта в Полтаві

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% на картку за промокодом КЕШБЕК
 • Зелена карта від СГ ТАС

  СГ ТАС
  stars
  1002ціна
  Кешбек 100 ₴
  на 15днів
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  334 ₴/міс.
  Хто вибирає страхову компанію СГ ТАС?
  Лідер ринку України з автострахування Зелена картка! Цю компанію обирають наші клієнти, які люблять мати справу з № 1 на ринку в кожній сфері свого життя та страхування безумовно.
  Дар'я Горбач

  Страховий експерт

  👍 Nikita Dobrynin, Oksaa_m, Valeria Yurchenko та s.kovalchukkk рекомендують купувати Зелену Картку від СГ ТАС
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  2-ге місце за кількістю оформленних ЗК за 2022 р.
  Висока фінансова стійкість
  Ліцензія
  АГ № 569183 від 06.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Зелена картка в Полтаві: як оформити поліс для виїзду за кордон на авто

Автомобільний парк області становить 239,7 тис. автомобілів, з яких близько 90,2 % припадає на легкові. 

За таких умов велика кількість жителів полтави може здійснити подорож на авто за кордон — їхати у поїздку на власному транспорті набагато зручніше, як з міркувань пересування по Україні, так і комфорт та доступ до будь-яких локацій за її межами.

Однак для того щоб перетнути кордон на автомобілі, його власнику потрібно оформити зелену картку. На Finance.ua розкажемо, як це зробити.

Що таке зелена картка: її вартість, можливості

Зелена карта — це поліс обов’язкового автомобільного страхування для поїздки за кордон. Свою назву він отримав від специфічного кольору паперу, на якому друкується страховка. Його дія розповсюджується на всі країни-учасники.

Раніше для виїзду за кордон обов’язково було мати з собою роздрукований варіант картки — при чому, тільки в кольорі. Такий поліс можна було отримати лише відвідавши офіс страхової компанії особисто. Однак з 2022 року українцям дозволили оформлювати поліс онлайн, і роздрукувати у чорно-білому друку. 

Своїми можливостями «зеленка» схожа на автоцивілку: цей поліс покриває збитки, нанесені власником картки постраждалим у дорожньо-транспортній пригоді особам та майну. На самого ж власника дія полісу не розповсюджується.

Ціна полісу залежить від терміну перебування за кордоном і типу автомобіля. 

І хоча вартість поліса за умови придбання в Україні буде однакова для будь-якої країни, сума її покриття відрізнятиметься: кожна країна обирає свої страхові ліміти.

Ви також можете оформити страхування безпосередньо на кордоні країни, до якої в’їжджаєте, але ціни там будуть набагато вищі. 

Найкращий варіант — купити зелену карту онлайн. У цьому допоможе Finance.ua.

Як купити зелену картку онлайн?

Для оформлення зеленої картки на нашому сайті вам потрібно декілька хвилин. заповніть невелику анкету, зв’яжіться з нашим менеджером та оплатіть страхування — і страхування вже у вас на пошті.

Витрачайте мінімум часу та отримуйте максимум вигоди разом із Finance.ua.

Часті запитання
Що таке Зелена картка?
Зелена картка – це страховий поліс, який покриває відповідальність водія за кордоном. Ця страховка працює за принципом автоцивілки в Україні.
Як продовжити Зелену картку за кордоном?
Пролонгація Зеленої картки неможлива. Водій має купити новий поліс у страхової компанії. Щоб зробити це швидко і просто, скористайтесь сервісом для підбору полісів на Finance.ua.
Яка сума покриття по Зеленій карткі?
Сума покриття залежить в залежності від країни, де сталася ДТП.

Відгуки наших клієнтів

Вікторія Люті

25 вересня 2023 р.

Якщо страхування, то тільки +380 (99) 458 ## ## Тамара! Це профі! Компетентність і респект до клієнта! Більше я так не зустрічала!!!!

Виктор Манько

13 лютого 2023 р.

Полис должен быть распечатанный, в телефоне не принимают на границе. По обслуживанию и покупке все ок

Ірина

10 лютого 2023 р.

Була зеленка на пів-року, коли перший раз виїзджала, оформляла тут. Зараз вирішила вивезти дитину знов до польщі на деякий час, тому не експерементувала і знову тут замовила, все швидко, добре що онлайн. Але перед поїздкою роздрукуйте, бо онлайн то наші прикордонники ще приймають, а польські вже ні

Катерина

4 січня 2023 р.

Раніше брала на кордоні завжди, але такі черги були що вирішила зекономити час і купити онлайн. Із приємного і ціна дешевле ніж на кордоні

Вікторія

5 грудня 2022 р.

Виїзджали в Німеччину через Румунію, про всяк випадок роздрукувала поліс просто на папері, показувала на кордоні - все ок, пропустили. За сервіс нічого поганого не скажу - оформлення швидко, проблем не виникло

Павел

24 листопада 2022 р.

Возникли проблемы с оплатой в конце оформления, когда были перебои со светом после обстрелов, но менеджер потом связался и помог дооформить все. Так что все ок.

Наталія Анатоліївна

12 листопада 2022 р.

Дуже уважний сервіс. Картку до кінця не замовила, тому що змінилися особисті обставини, але менеджер відразу перетелефонувала для надання консультації

Марія

10 листопада 2022 р.

Оформлювала грін карту в Польщу, на кордоні не питали, як зараз не знаю. Проблем при оформленні не було, все пройшло ок, отримала поліс на імейл.

Зоряна

24 жовтня 2022 р.

Менеджер Марія дуже допомогла з відповідями на запитання, були сумніви на який термін оформляти зелену картку. В цілому задоволена сервісом.

Валентина

19 жовтня 2022 р.

Як багато хто виїзджала за кордон на авто і потрібна була грін карта. Думала як раніше треба буде забирати десь замовлю, а виявилося вона вже онлайн повністю оформлюється,то я одразу на імейл і отримала готовий поліс. Зручно дуже в наші часи. Сервісом задоволена.

Роман

9 червня 2022 р.

При офрмленні зеленої карти неможливо вибрати м. Вишневе. Відповідно послуга є недоступною для всіх 40 тисяч мешканців цього міста.

Игорь

3 травня 2022 р.

Планировали вывезти жену и детей в Германию на машине и появился вопрос о документах. Как мне объяснили, без страховки Зеленая карта нет возможности пересечь границу на своей машине. Прочитал в чате помощи для выезжающих, что есть возможность оформить онлайн на сайте finance.ua и за пару минут получить страховку. Решил обратиться напрямую к менеджерам и рассказать о ситуации. Менеджер Оксана объяснила, что страховка оформляется только на автомобиль и что при необходимости будет возможность продлить зеленую карту уже в Германии онлайн. Мы оформили заявку и после оплаты через пару минут получил страховку на почту.

Светлана

2 травня 2022 р.

Коллеги посоветовали оформить Зеленую карту, так как на границе уже без неё не выпускают. Нашла в интернете сайт finance.ua, заполнила форму и после оплаты получила страховку через 5 минут.

Павлуцкий Александр

28 квітня 2022 р.

Оформлял страховку на месяц, после оплаты полис мне отправили на почту.

Павло

24 квітня 2022 р.

Купляли на 15 днів зелену картку щоб виїхати до Польщі. Після завершення строку дії полісу — без проблем подовжили страховку онлайн.

Кирилл

18 квітня 2022 р.

Вчера выезжали на машине в Португалию, на границе узнали что нужно покупать страховку зеленая карта. Времени было немного, а стоять в еще одной очереди на границе не очень хотелось. По рекомендации друзей обратились онлайн через сайт finance.ua. Менеджер Дарья узнав о нашей ситуации помогла оформить заявку, и уже через несколько минут страховка была у меня на почте. Спасибо вам большое за оперативность!

Люди часто шукають

Інші види страхування:

Популярні країни для віїзду на авто:

Купити зелену картку в містах:

Термін дії:

banner image
ОФОРМЛЮЙТЕ СТРАХУВАННЯ ТА ОТРИМУЙТЕ ПОДАРУНКИ НА 2000 ГРН ПО ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ
Детальніше