0 800 307 555
banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% на картку за промокодом КЕШБЕК
Оновлено 15.04.24
Примітка рекламодавця

Зелена карта в Миколаєві

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% на картку за промокодом КЕШБЕК
 • Зелена карта від СГ ТАС

  СГ ТАС
  stars
  1120ціна
  Кешбек 112 ₴
  на 15днів
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  374 ₴/міс.
  Хто вибирає страхову компанію СГ ТАС?
  Лідер ринку України з автострахування Зелена картка! Цю компанію обирають наші клієнти, які люблять мати справу з № 1 на ринку в кожній сфері свого життя та страхування безумовно.
  Дар'я Горбач

  Страховий експерт

  👍 Nikita Dobrynin, Oksaa_m, Valeria Yurchenko та s.kovalchukkk рекомендують купувати Зелену Картку від СГ ТАС
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  2-ге місце за кількістю оформленних ЗК за 2022 р.
  Висока фінансова стійкість
  Ліцензія
  АГ № 569183 від 06.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Зелена картка в Миколаєві

Для того, щоб виїхати з Миколаєва за кордон на автомобілі, вам необхідно оформити зелену картку. 

Які особливості цього полісу та як його оформити — читайте на Finance.ua.

Що таке зелена картка: коротко про основне

Зелена картка — це аналог автоцивілки, який працює за кордоном. Даний поліс покриває збитки, завдані здоров’ю та транспортному засобу постраждалих осіб, що отримали шкоду за вини власника зеленої картки.

Зелена картка діє у багатбох країнах, серед них Україна та всі країни Європи. Оформивши «зеленку» в Україні, ви можете користуватися нею у будь-якій із них, поки вона не закінчить свій термін дії. 

Термін дії зеленки ви обираєте самі — можна оформити документ на срок від 15-ти днів до одного року. 

Ціна зеленої карти розраховується індивідуально і залежить від типу транспортного засобу та терміну перебування за кордоном. 

Чим більший об’єм авто та чим довший термін перебування, тим дорожчою буде зелена картка. Натомість, ринкової ціни даного полісу практично немає — усі страхові компанії виставляють однакову вартість автоцивілки.

За відсутність зеленої картки під час перетину кордону іншої країни на власному авто передбачено штраф, який у залежності від країни може сягати до 1 000 євро.

Розмір страхової компенсації також визначається безпосередньо країною, у якій ви перебуваєте, і може сягати від сотень тисяч до мільйона євро.

Як купити зелену картку онлайн?

Ви можете придбати поліс автоцивільного страхування за кордоном тепер в онлайн-форматі, з самостійним роздрукуванням її на папері.

Оформіть зелену картку за декілька кліків:

 1. вкажіть тип транспортного засобу і термін поїздки;
 2. заповніть невелику анкету, де необхідно зазначити номер реєстрації авто та ваші паспортні дані;
 3. сплатіть кошти за поліс;
 4. отримайте зелену картку на email протягом декількох хвилин.

Отримуйте необхідне страхування швидко разом із Finance.ua.

Часті запитання
Що таке Зелена картка?
Зелена картка – міжнародна страховка для водіїв. Поліс покриває автоцивільну відповідальність водія на території іншої країни.
Як продовжити Зелену картку за кордоном?
Якщо ви вже знаходитесь за кордоном, ви можете придбати Зелену картку в українській страховій компанії онлайн.
Чи можна оформити Зелену картку онлайн?
Ви можете купити Зелену картку онлайн на сайті страхової компанії, не виходячи з дому. Щоб підібрати вигідну пропозицію зі страхування, скористайтесь сервісом на Finance.ua.

Відгуки наших клієнтів

Вікторія Люті

25 вересня 2023 р.

Якщо страхування, то тільки +380 (99) 458 ## ## Тамара! Це профі! Компетентність і респект до клієнта! Більше я так не зустрічала!!!!

Виктор Манько

13 лютого 2023 р.

Полис должен быть распечатанный, в телефоне не принимают на границе. По обслуживанию и покупке все ок

Ірина

10 лютого 2023 р.

Була зеленка на пів-року, коли перший раз виїзджала, оформляла тут. Зараз вирішила вивезти дитину знов до польщі на деякий час, тому не експерементувала і знову тут замовила, все швидко, добре що онлайн. Але перед поїздкою роздрукуйте, бо онлайн то наші прикордонники ще приймають, а польські вже ні

Катерина

4 січня 2023 р.

Раніше брала на кордоні завжди, але такі черги були що вирішила зекономити час і купити онлайн. Із приємного і ціна дешевле ніж на кордоні

Вікторія

5 грудня 2022 р.

Виїзджали в Німеччину через Румунію, про всяк випадок роздрукувала поліс просто на папері, показувала на кордоні - все ок, пропустили. За сервіс нічого поганого не скажу - оформлення швидко, проблем не виникло

Павел

24 листопада 2022 р.

Возникли проблемы с оплатой в конце оформления, когда были перебои со светом после обстрелов, но менеджер потом связался и помог дооформить все. Так что все ок.

Наталія Анатоліївна

12 листопада 2022 р.

Дуже уважний сервіс. Картку до кінця не замовила, тому що змінилися особисті обставини, але менеджер відразу перетелефонувала для надання консультації

Марія

10 листопада 2022 р.

Оформлювала грін карту в Польщу, на кордоні не питали, як зараз не знаю. Проблем при оформленні не було, все пройшло ок, отримала поліс на імейл.

Зоряна

24 жовтня 2022 р.

Менеджер Марія дуже допомогла з відповідями на запитання, були сумніви на який термін оформляти зелену картку. В цілому задоволена сервісом.

Валентина

19 жовтня 2022 р.

Як багато хто виїзджала за кордон на авто і потрібна була грін карта. Думала як раніше треба буде забирати десь замовлю, а виявилося вона вже онлайн повністю оформлюється,то я одразу на імейл і отримала готовий поліс. Зручно дуже в наші часи. Сервісом задоволена.

Роман

9 червня 2022 р.

При офрмленні зеленої карти неможливо вибрати м. Вишневе. Відповідно послуга є недоступною для всіх 40 тисяч мешканців цього міста.

Игорь

3 травня 2022 р.

Планировали вывезти жену и детей в Германию на машине и появился вопрос о документах. Как мне объяснили, без страховки Зеленая карта нет возможности пересечь границу на своей машине. Прочитал в чате помощи для выезжающих, что есть возможность оформить онлайн на сайте finance.ua и за пару минут получить страховку. Решил обратиться напрямую к менеджерам и рассказать о ситуации. Менеджер Оксана объяснила, что страховка оформляется только на автомобиль и что при необходимости будет возможность продлить зеленую карту уже в Германии онлайн. Мы оформили заявку и после оплаты через пару минут получил страховку на почту.

Светлана

2 травня 2022 р.

Коллеги посоветовали оформить Зеленую карту, так как на границе уже без неё не выпускают. Нашла в интернете сайт finance.ua, заполнила форму и после оплаты получила страховку через 5 минут.

Павлуцкий Александр

28 квітня 2022 р.

Оформлял страховку на месяц, после оплаты полис мне отправили на почту.

Павло

24 квітня 2022 р.

Купляли на 15 днів зелену картку щоб виїхати до Польщі. Після завершення строку дії полісу — без проблем подовжили страховку онлайн.

Кирилл

18 квітня 2022 р.

Вчера выезжали на машине в Португалию, на границе узнали что нужно покупать страховку зеленая карта. Времени было немного, а стоять в еще одной очереди на границе не очень хотелось. По рекомендации друзей обратились онлайн через сайт finance.ua. Менеджер Дарья узнав о нашей ситуации помогла оформить заявку, и уже через несколько минут страховка была у меня на почте. Спасибо вам большое за оперативность!

Люди часто шукають

Інші види страхування:

Популярні країни для віїзду на авто:

Купити зелену картку в містах:

Термін дії:

banner image
ОФОРМЛЮЙТЕ СТРАХУВАННЯ ТА ОТРИМУЙТЕ ПОДАРУНКИ НА 2000 ГРН ПО ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ
Детальніше