0 800 307 555
Оновлено 04.10.23
Примітка рекламодавця

Зелена карта в Чернігові

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

Оформлюйте зелену картку від 500 грн та сплачуйте її частинами з monobank 👇
 • Зелена карта від СГ ТАС

  СГ ТАС
  stars
  1511ціна
  на 1місяц
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  504 ₴/мес.
  Хто вибирає страхову компанію СГ ТАС?
  Лідер ринку України з автострахування Зелена картка! Цю компанію обирають наші клієнти, які люблять мати справу з № 1 на ринку в кожній сфері свого життя та страхування безумовно.
  Дар'я Горбач

  Страховий експерт

  👍 Nikita Dobrynin, Oksaa_m, Valeria Yurchenko та s.kovalchukkk рекомендують купувати Зелену Картку від СГ ТАС
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  2-ге місце за кількістю оформленних ЗК за 2022 р.
  Висока фінансова стійкість
  Ліцензія
  АГ № 569183 від 06.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Зелена картка в Чернігові

У зв'язку з активними воєнними діями на території України дедалі більше людей почали виїжджати за кордон. Чимало жителів Чернігова виїжджають за кордон на власному транспортному засобі, але не кожен водій пам'ятає про належну страховку.

Міжнародний поліс Зелена картка — це обов'язкова страховка авто для виїзду за кордон. Документ забезпечує фінансовий захист водієві, який став винуватцем ДТП на території іншої країни. На щастя, щоб купити зелену карту у Чернігові, не обов'язково виходити з дому. Оформити поліс тепер можна на нашому фінансовому порталі. 

Що покриває Зелена картка

Зелена картка призначена для конкретного транспортного засобу, і для кожного авто потрібна своя страховка. Так, наприклад, якщо людина має два різні автомобілі, які вона хоче водити за кордоном, то їй знадобляться два поліси, по одному на кожен транспортний засіб. Зелена картка потрібна для того, щоб:

 1. Полегшити переміщення транспортних засобів через міжнародні кордони, надавши підтвердження страхового покриття.
 2. Забезпечити, щоб жертви дорожньо-транспортних пригод за участю транспортних засобів з іноземними реєстраційними номерами не опинилися у невигідному становищі.

Поліс допоможе покрити витрати на збитки, завдані водію та пасажирам, а також транспортному засобу потерпілого. Зелена картка не покриває збитків винуватця аварії

Як оформити Зелену картку у Чернігові

Зелену картку можна придбати у Чернігові на Finance.ua в онлайн режимі, страховка буде вважатися дійсною в електронному форматі, але водночас МТСБУ та Міжнародне страхове бюро рекомендують розрукувати її, щоб уникнути проблем з місцевими вимогами. Поліс потрібно оформляти, якщо ви перетинаєте кордон на автобусі, мотоциклі, автомобілі з причепом або без, а також вантажівці. Для отримання сертифікату у Чернігові варто підготувати документи:

 • паспорт (номер посвідчення водія);
 • ідентифікаційний код;
 • техпаспорт.

Після сплати страховки, електронний документ приходить на пошту та автоматично стає дійсним у базі МТСБУ. Фінансовий портал цінує свою репутацію, тому співпрацює лише з перевіреними страховими компаніями.

Скільки коштує Зелена картка в Чернігові

Вартість полісу напряму залежить від терміну дії страховки, типу транспортного засобу та пункту напряму. Набагато вигідніше придбати Зелену картку в Чернігові онлайн, тому що на кордоні страховка коштуватиме дорожче. Якщо ви виїхали за межі України без Зеленої картки, то доведеться придбати автоцивілку за кордоном, або поліс Зелена картка онлайн. 

Часті запитання
Що таке Зелена картка?
Поліс "Зелена картка" необхідний для поїздок за кордон на власному транспортному засобі. Страховка спрацьовує у разі, якщо ви спричинили ДТП і завдали шкоди чужому майну чи здоров'ю.
Чи можна продовжити Зелену картку вже за кордоном?
Ви можете купити новий поліс у тієї ж страхової компанії, де була оформлена перша страховка. Купити нову зелену картку можна онлайн через Finence.ua.
В якому вигляді буде зелена картка?
Якщо ви купили Зелену картку онлайн, фахівці надішлють вам документ на пошту у форматі PDF. Перед виїздом за кордон поліс слід роздрукувати.

Відгуки наших клієнтів

Вікторія Люті

25 вересня 2023 р.

Якщо страхування, то тільки +380 (99) 458 ## ## Тамара! Це профі! Компетентність і респект до клієнта! Більше я так не зустрічала!!!!

Кирилл

18 квітня 2022 р.

Вчера выезжали на машине в Португалию, на границе узнали что нужно покупать страховку зеленая карта. Времени было немного, а стоять в еще одной очереди на границе не очень хотелось. По рекомендации друзей обратились онлайн через сайт finance.ua. Менеджер Дарья узнав о нашей ситуации помогла оформить заявку, и уже через несколько минут страховка была у меня на почте. Спасибо вам большое за оперативность!

Наталія Анатоліївна

12 листопада 2022 р.

Дуже уважний сервіс. Картку до кінця не замовила, тому що змінилися особисті обставини, але менеджер відразу перетелефонувала для надання консультації

banner image
ОФОРМЛЮЙТЕ СТРАХУВАННЯ ТА ОТРИМУЙТЕ ПОДАРУНКИ НА 2000 ГРН ПО ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ
Детальніше