0 800 307 555
banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% на картку за промокодом КЕШБЕК
Оновлено 01.03.24
Примітка рекламодавця

Зелена картка для поїздки в Азербайджан

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% на картку за промокодом КЕШБЕК
 • Зелена карта від СГ ТАС

  СГ ТАС
  stars
  1002ціна
  Кешбек 100 ₴
  на 15днів
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  334 ₴/міс.
  Хто вибирає страхову компанію СГ ТАС?
  Лідер ринку України з автострахування Зелена картка! Цю компанію обирають наші клієнти, які люблять мати справу з № 1 на ринку в кожній сфері свого життя та страхування безумовно.
  Дар'я Горбач

  Страховий експерт

  👍 Nikita Dobrynin, Oksaa_m, Valeria Yurchenko та s.kovalchukkk рекомендують купувати Зелену Картку від СГ ТАС
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  2-ге місце за кількістю оформленних ЗК за 2022 р.
  Висока фінансова стійкість
  Ліцензія
  АГ № 569183 від 06.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Зелена картка для поїздки в Азербайджан

Перебуваючи в Азербайджані, українці можуть мати справу з дорожніми умовами, які значно відрізняються від тих, що в Україні. 

Небезпеки при керуванні, такі як відкриті люки, сміття, вирви та вибоїни, є звичайним явищем. Водії можуть не зважати на правила дорожнього руху, сигнали, смуги руху, пішоходів тощо. Водії часто рухаються з надзвичайно високою швидкістю, і нещасні випадки трапляються часто. Водіння в Баку прийнято вважати небезпечним. За містом навіть там, де є дороги, умови однакові. Дороги часто перебувають у поганому стані, не освітлені, на них відсутні розмітка, дорожні знаки та попередження. Багато сільських дорог в основному ґрунтові.

На 2023 рік 47 країн, включаючи Азербайджан, запровадили єдину страховку – Зелену картку.

Що таке Зелена картка

Грін-картка — страховка на автомобіль для виїзду за кордон, а точніше в країни СНД та Європи. З таким полісом водіння на території іншої країни буде безпечнішим. Зелена картка в Азербайджані допоможе компенсувати збитки у випадку, якщо ви станете винуватцем ДТП і завдасте збитків третім особам. Страховим випадком вважається аварія:

 • внаслідок якої пошкоджено транспортний засіб іншого водія;
 • через яку було завдано шкоди здоров'ю та життю водія та пасажирів.

Вартість Зеленої картки

Ціна в різних страхових компаніях ідентична. Це пов'язано з тим, що основним фактором, що впливає на вартість Зеленої картки, є курс євро до гривні. Якщо змінюється курс валют, змінюється вартість страховки. Крім того, на ціну може вплинути:

 • країна, в яку ви виїжджаєте;
 • транспортний засіб;
 • термін дії страховки.

Ліміти відповідальності в Азербайджані на:

 • кожного потерпілого – 2765 євро;
 • всіх постраждалих – 27 650 євро;
 • кожен транспортний засіб – 2765 євро;
 • всі транспортні засоби – 2 765 євро.

Ми пропонуємо вам скористатися зручним сервісом Finance.ua для підбору надійної страхової. Налаштуйте фільтри на веб-сайті, і сервіс сформує перелік з відповідних варіантів від провідних компаній на ринку.

FAQ
Як продовжити Зелену картку в Азербайджані?
Ви можете оформити нову зелену картку в українських страхових компаніях онлайн.
Скільки коштує автострахування в Азербайджані?
Ціна на автострахування залежить від кількох факторів, тож розраховується для кожного водія індивідуально.
Який розмір покриття зеленої картки в Азербайджані?
На постраждалих людей: €25 877. На постраждале майно: €2 588.

Відгуки наших клієнтів

Вікторія Люті

25 вересня 2023 р.

Якщо страхування, то тільки +380 (99) 458 ## ## Тамара! Це профі! Компетентність і респект до клієнта! Більше я так не зустрічала!!!!

Виктор Манько

13 лютого 2023 р.

Полис должен быть распечатанный, в телефоне не принимают на границе. По обслуживанию и покупке все ок

Ірина

10 лютого 2023 р.

Була зеленка на пів-року, коли перший раз виїзджала, оформляла тут. Зараз вирішила вивезти дитину знов до польщі на деякий час, тому не експерементувала і знову тут замовила, все швидко, добре що онлайн. Але перед поїздкою роздрукуйте, бо онлайн то наші прикордонники ще приймають, а польські вже ні

Катерина

4 січня 2023 р.

Раніше брала на кордоні завжди, але такі черги були що вирішила зекономити час і купити онлайн. Із приємного і ціна дешевле ніж на кордоні

Вікторія

5 грудня 2022 р.

Виїзджали в Німеччину через Румунію, про всяк випадок роздрукувала поліс просто на папері, показувала на кордоні - все ок, пропустили. За сервіс нічого поганого не скажу - оформлення швидко, проблем не виникло

Павел

24 листопада 2022 р.

Возникли проблемы с оплатой в конце оформления, когда были перебои со светом после обстрелов, но менеджер потом связался и помог дооформить все. Так что все ок.

Наталія Анатоліївна

12 листопада 2022 р.

Дуже уважний сервіс. Картку до кінця не замовила, тому що змінилися особисті обставини, але менеджер відразу перетелефонувала для надання консультації

Марія

10 листопада 2022 р.

Оформлювала грін карту в Польщу, на кордоні не питали, як зараз не знаю. Проблем при оформленні не було, все пройшло ок, отримала поліс на імейл.

Зоряна

24 жовтня 2022 р.

Менеджер Марія дуже допомогла з відповідями на запитання, були сумніви на який термін оформляти зелену картку. В цілому задоволена сервісом.

Валентина

19 жовтня 2022 р.

Як багато хто виїзджала за кордон на авто і потрібна була грін карта. Думала як раніше треба буде забирати десь замовлю, а виявилося вона вже онлайн повністю оформлюється,то я одразу на імейл і отримала готовий поліс. Зручно дуже в наші часи. Сервісом задоволена.

Роман

9 червня 2022 р.

При офрмленні зеленої карти неможливо вибрати м. Вишневе. Відповідно послуга є недоступною для всіх 40 тисяч мешканців цього міста.

Игорь

3 травня 2022 р.

Планировали вывезти жену и детей в Германию на машине и появился вопрос о документах. Как мне объяснили, без страховки Зеленая карта нет возможности пересечь границу на своей машине. Прочитал в чате помощи для выезжающих, что есть возможность оформить онлайн на сайте finance.ua и за пару минут получить страховку. Решил обратиться напрямую к менеджерам и рассказать о ситуации. Менеджер Оксана объяснила, что страховка оформляется только на автомобиль и что при необходимости будет возможность продлить зеленую карту уже в Германии онлайн. Мы оформили заявку и после оплаты через пару минут получил страховку на почту.

Светлана

2 травня 2022 р.

Коллеги посоветовали оформить Зеленую карту, так как на границе уже без неё не выпускают. Нашла в интернете сайт finance.ua, заполнила форму и после оплаты получила страховку через 5 минут.

Павлуцкий Александр

28 квітня 2022 р.

Оформлял страховку на месяц, после оплаты полис мне отправили на почту.

Павло

24 квітня 2022 р.

Купляли на 15 днів зелену картку щоб виїхати до Польщі. Після завершення строку дії полісу — без проблем подовжили страховку онлайн.

Кирилл

18 квітня 2022 р.

Вчера выезжали на машине в Португалию, на границе узнали что нужно покупать страховку зеленая карта. Времени было немного, а стоять в еще одной очереди на границе не очень хотелось. По рекомендации друзей обратились онлайн через сайт finance.ua. Менеджер Дарья узнав о нашей ситуации помогла оформить заявку, и уже через несколько минут страховка была у меня на почте. Спасибо вам большое за оперативность!

banner image
ОФОРМЛЮЙТЕ СТРАХУВАННЯ ТА ОТРИМУЙТЕ ПОДАРУНКИ НА 2000 ГРН ПО ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ
Детальніше