0 800 307 555
0 800 307 555
Всі страхові компанії
PZU Україна

PZU Україна

(10)

Відгуки про PZU Україна

Ірина 

18 травня 2024

Категорично не рекомендую. Занижують виплати, підговорюють виновного у ДТП написати, що машина була пошкоджена до зіткнення. Сервіс жахливий- не знайдеш навіть з ким обговорювати, посилають на листування, звідки тільки відписки. ПІДІТЬ ДО НОРМАЛЬНОЇ СТРАХОВОЇ. ПЗУ КРАЩЕ ОБХОДИТИ СТОРОНОЮ.

Сергій 

06 травня 2024

PZU При оформленні зеленої карти обманюють людей оплату беруть а поліс ненадають. Не рекомендую!!!

Альбина 

19 квітня 2024

Pzu Украина Занижает выплаты по ДТП. Избегайте эту горе компанию стороной. если не хотите потом ездить по судам. А в наше время это очень затратно еще и суды по тревогам не работают. Цените свое время бегите от pzu как от огня

Вячеслав 

19 квітня 2024

Компания которая занижеет страхові виплати. Мяня ударила власница полизса PZU так мне ремонд обошелся в 60.000 грн а єта недокомпания насщитало 38.000. Советую не делать там страховки ибо вам придется из личного кошелька доплачивать пострадавшему. А страховка PZU Украина годится лиш сходить в сортир.

Олег 

03 квітня 2024

Дуже негативне враження. У ДТП винуватець був застрахований в pzu, так роблять все, щоб не виплачувати мені, як потерпілій стороні. Крім того, хамство працівників, на найвищому рівні. Не рекомендую. Дно ринку страхування

Юрій 

02 лютого 2024

Я не являють клієнтом пзу але попав в ДТП з клієнтом цієї компанії він веновний.Номер 37153.Експерт оглянув пошкодження авто все пофотогрував.Чесно кажучи я не очікував компанія ПЗУ перерахувала мені кошти .На запчастини коштів достатньо, а на покраску та встановлення запчастин коштів нема. Крило двері бампер .Але я дякую страховій.Чесно кажучи не вірив.Напевно стану Вашим клієнтом .

Александр 

20 січня 2024

Крайне не рекомендую данную компанию для сотрудничества. Рассматривать страховой случай они будут не один день, от поддержки добиться ничего невозможно. А в случае если сами будете оплачивать лечение, а потом подавать на выплаты, будет за свой счёт высылать им все документы и ждать ещё не одну неделю/месяц когда закончится это ,, сотрудничество,,.

Бк 

14 січня 2024

Компанія дно порівнюючи з конкурентами. За відшкодування 2.000 гривень вимагають «мішок» документів і весь кейс тягнеться місяцями… просто дно!

Зневагадокієнтів 

15 листопада 2023

Були клієнтами PZU Украіна багато років, але компанія забила на нас після першого страхового випадку. Стався банальне ДТП на парковці, я зачепила бампер і боковину іншого авто. Пошкоджений автомобіль був старим і потріпаним. Наш автомобіль був забезпечений полісом ОСЦПВ ПАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна» на 130 тис. Викликали поліцію, оплатили штраф і забули. Через пів року маємо судовий позов від винуватця на 180 тисяч гривень. Страхова занизила оцінку і витрати, оплатила 24 тисячі. А саме головне зробила екпертну оцінку по фото, а не живу-огдяд машини. Потерпілий замовив екпертизу, зробив яку йому вигідно. Порахували знос і все списали на мене, винуватця ДТП. Страхова відморозилася. Вони не являлися на суд. Дзвінки на горячю лінію нічого не давали. Оператори не дають інформаціі, а з іншими працівниками спілкуватися не можна, відговорки- лище повідомимо, передзвонимо, заплатили....Обходьте десятою дорогою цю стахову компанію!!! Якщо стається страховий випадок- робіть оцінку самостіно та тримайте на контролі.

Андрій 

12 вересня 2023

Добровільне медичне страхування це повний провал від PZU. Додзвонитися до оператора для запису нереально. Коли все ж додзвонилися через півдня спроб, уже лікар на прийомі не міг додзвонитись про призначення. Сервіс нульовий.

Дані перевірені Finance.ua 05.06.2024
ГоловнаСтрахові компаніїPZU УкраїнаВідгуки про PZU Україна