0 800 307 555
КредитМаркету
Перевірено Finance.ua 01.12.2023

Кредит у КредитМаркеті

Тимчасово недоступний

Інші кредити

stars
4,2

від 2%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
4,5

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 1-300 дн.

stars
3,2

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 5-360 дн.

Про компанію КредитМаркет

КредитМаркет працював на ринку роздрібних фінансових послуг України у сфері кредитування. В лютому 2022 року компанія подала заяву до НБУ про припинення діяльності п...
Телефон0 800 308 707
Юридична адреса01033, м. Київ, вул. Сім'ї Прахових, 50Б
Графік роботиНе працює
ЛіцензіяСвідоцтво ІК №55 від 19.03.2009

Як отримати кредит КредитМаркету

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про КредитМаркету

Тарас 

14 грудня 2018 р.

Хотел взять кредит наличными,сломался холодильник, срочно понадобаилась замена. Взял 10 тыс.грн, % был довольно не плохой и срок меня устоаивал. Каким было разочерование, когда узнал о наличии страховки и штравоф если будет просрочка. Консультант ничего не объяснил толокм. Не советую связываться, либо если уж берете будьте внимательны.

Позики в КредитМаркет: вхід в особистий кабінет, інструкція як взяти кредит, відгуки користувачів

 1. Причини вибрати КредитМаркет
 2. Кредитна стратегія компанії КредитМаркет
 3. Умови отримання кредиту в КредитМаркет
 4. Особливості кредитування в КредитМаркет
 5. Плюси і мінуси позики в МФО
 6. Як взяти кредит в Кредит Маркет
 7. Як повернути кредит в KreditMarket
 8. Що робити в разі відмови
 9. Відгуки про КредитМаркет

Сучасні кредитні відносини між фінансовими компаніями і клієнтами змінилися – сьогодні в ситуації, коли терміново потрібні гроші, користуються попитом прості і швидкі рішення. Клієнти, які не бажають витрачати час на нескінченне стояння в чергах і підготовку об'ємних папок з документами, вибирають в якості фінансового партнера компанію КредитМаркет з багаторічним досвідом кредитування, продуманим сервісом, вигідними пропозиціями.

Причини вибрати КредитМаркет

Історія фінансової компанії в сфері кредитних послуг почалася в 2012 році, за цей час вона зарекомендувала себе як надійного і стабільного партнера серед найбільших кредиторів України. Під торговою маркою Кreditmarket компанія надає кредити на простих, зручних і вигідних умовах.

Клієнтоорієнтована організація будує довгострокові відносини з клієнтами на основі чесності, прозорості та надійності. У списку пріоритетів компанії перші місця стабільно займають інтереси клієнтів, зручність і постійний розвиток сервісу.
 

Кредитна стратегія компанії КредитМаркет

Перспективи і переваги кредитування в КредитМаркет тісно взаємопов'язані і націлені на довгостроковий характер відносин з клієнтами. Кредитний сервіс нового типу має безперечні конкурентні переваги:

 • доступність;
 • оперативність;
 • зручність.

Унікальність пропозиції в порівнянні з аналогічними компаніями на ринку країни полягає в широкому наборі продуктів відповідно до сучасних запитів на ринку кредитування, високою гарантії схвалення, що робить мікрокредити від kreditmarket доступними всім жителям країни старше 21 років, при дотриманні простих і прозорих умов.

З огляду на актуальні тренди на динамічному кредитному ринку України, компанія надає оптимальні рішення для задоволення потреб різних категорій населення – самотніх людей і сімейних пар, молоді та пенсіонерів, які працюють за наймом і підприємців. Щоб взяти гарантований мікрокредит на будівництво або ремонт будинку, придбання меблів і побутової техніки, навчання або подорожі, лікування або відпочинок, потрібно надати мінімальний пакет документів – паспорт громадянина, код ідентифікації, свідоцтво стабільного доходу.

Основні категорії пропозицій зачіпають найпопулярніші види кредитів:

 • готівкою;
 • на онлайн покупки;
 • на придбання б / у авто.

Умови отримання кредиту в КредитМаркет

На будь-які невідкладні потреби Кредит Маркет пропонує оформити зручний онлайн кредит в особистому кабінеті або отримати готівку в будь-якому з відділень. Принципи та підходи в роботі з клієнтами враховують паритет інтересів сторін, що дозволяє Kreditmarket утримувати лідерські позиції в сегменті цільового споживчого кредитування.

Три основні напрями кредитних продуктів функціонують на різних умовах, що визначають з яких є процентна ставка і гранична сума позики:

 • цільова позика в готівковій формі на найбільш затребувані потреби звичайних заявників, підприємців, автовласників;
 • оперативний кредит на карту з оформленням кредитного договору онлайн і моментальним перерахуванням коштів на банківську карту клієнта;
 • спеціальний автокредит для покупки б / у авто на будь-якому сайті, зі спрощеною процедурою оформлення застави, гнучкими і вигідними умовами, мінімального переліку обов'язкових документів.

Особливості кредитування в КредитМаркет

Затребуваність кредитних продуктів КредитМаркет обумовлена ​​привабливими умовами онлайн позики на карту України, який можна оформити цілодобово з будь-якої точки країни, в дистанційному форматі, в комфортних умовах перед екраном монітора. Для цього потрібен доступ в інтернет, засіб для зворотного зв'язку і діюча банківська карта. Детальні описи кожного виду позики дозволяють зробити оптимальний вибір, а віртуальний калькулятор на сайті допомагає оцінити ризики і реальні можливості повернути позичені гроші.

Оскільки мережа представлена ​​сотнями відділень у всіх великих містах, можна звернутися в будь-який з них за готівкою в межах встановлених лімітів. З метою економії часу, досить просто залишити заявку на сайті, в найкоротший термін фахівець проведе докладну консультацію з актуальних кредитним продуктам і запропонує оптимальний варіант з урахуванням цілей і потреб потенційного позичальника.

Плюси і мінуси позики в МФО

До переваг кредитної організації можна віднести:

 • широку мережу офісів, відділень, пунктів продажу, партнерських організацій – посередників;
 • мінімальний пакет документації.

До мінусів кредитування від КредитМаркет можна віднести:

 • обмеження за віком для деяких категорій позичальників – від 23 років для підприємців, від 25 років для кредитів без додаткових гарантій – застави та поручителів;
 • недоступність кредитних коштів для літніх людей старше 70 років.

Як взяти кредит в Кредит Маркет

Стандартний набір документів для кредитування в компанії необхідний в будь-якому випадку – це паспорт, ІПН, довідка про зарплату або основних доходах підприємця за останні місяці. Для гарантованого позики від kreditmarket на пільгових умовах – без застави, короткостроково на максимальну суму, без поручителів, за прискореною процедурою, для специфічних кредитів необхідні додаткові документи, які перераховані в умовах кожного конкретного продукту і можуть ефективно вплинути на результат і умови кредитування.

Додаткові документи, які можуть знадобитися окремим категоріям претендентів:

 • паспорт і довідка про зарплату, інші доходи поручителя;
 • декларація про доходи за 2 кварталу для підприємців;
 • свідоцтво про реєстрацію спд;
 • пенсійне посвідчення;
 • довідка з пф про розмір пенсії для обліку додаткової суми доходу;
 • техпаспорт і страховка на заставний автомобіль.

З огляду на клієнтоорієнтованість і лояльність компанії, розраховувати на кредит можуть клієнти навіть з поганою кредитною історією, за умови аргументованого пояснення проблем заявника щодо спірних питань. Як варіант, фахівці пропонують скористатися поручительством людини з благополучної платіжної історією.

Найлегший і доступний спосіб оформлення будь-якого виду кредиту від kreditmarket – онлайн займ на сайті компанії в особистому кабінеті. Це передбачає просту процедуру реєстрації, абсолютно безпечно і дуже зручно, для входу в особистий кабінет потрібно пройти первинний етап – авторизацію із зазначенням персональних даних і паролів.

Після уважного знайомства з кредитної лінійкою продуктів, необхідно вибрати оптимальний варіант і скористатися активної кнопкою внизу кожної пропозиції, щоб розрахувати і оформити в дистанційному режимі обраний кредит.

При розрахунку слід враховувати приблизний характер суми, точні дані будуть представлені в договорі або фахівцем компанії після особистої консультації, через систему зворотного зв'язку або гарячу лінію. Для оперативного оформлення віртуальної заявки важливо правильно заповнити типову форму і надати точні контактні і персональні дані.

Як повернути кредит в KreditMarket

Погашення боргу можна здійснити будь-яким доступним і зручним способом:

 • в дистанційному форматі через особистий кабінет і електронні сервіси easypay, city24 зі своєї платіжної картки будь-якого діючого банку, сплачена сума зараховується протягом 5 хвилин і відображається в кабінеті в онлайн режимі;
 • через термінали в власних відділеннях компанії з миттєвим зарахуванням грошей;
 • з використанням широкої мережі терміналів самообслуговування;
 • внесенням платежів у відділеннях партнерських банків без додаткових комісій або за зниженими тарифами.
Список всіх можливих варіантів доступний на сайті компанії.

Залишок заборгованості можна дізнатися в особистому кабінеті, дострокове погашення можливо без додаткових умов і комісій. За несвоєчасну сплату передбачені штрафні санкції – за кожен день прострочення по заборгованості.

Пролонгація кредиту здійснюється шляхом погашення попереднього кредиту і видачі нового на пільгових умовах. Відповідальний клієнт заохочується чинної програми лояльності – повторний кредит отримати завжди дешевше і простіше. При наявності форс-мажорних обставин можна вчасно звернутися в компанію – до закінчення кредитного терміну, щоб обговорити можливість пролонгації позики і переукладання договору, в цьому випадку допускається корекція графіка обов'язкових платежів.

Що робити в разі відмови

Щоб уникнути відмови, слід з самого початку створювати і підтримувати кредитну репутацію, точно і правильно заповнювати стандартну анкету. Для отримання позитивного рішення важливо вибрати оптимальну пропозицію з доступними умовами кредиту і ретельно зважити свої можливості, потенційні ризики. У цьому випадку буде набагато легше довести матеріальну спроможність повернути кредит та переконати співробітників компанії в доцільності видати гроші в борг на вигідних умовах.

На офіційному сайті завжди є актуальні акції, які дозволяють отримати гроші в борг на конкретні, позначені компанією, цілі на більш вигідних умовах, ніж типовий кредит. Як правило, це різні програми з магазинами-партнерами на придбання побутової техніки і предметів першої необхідності. Діють персональні промокодом від КредитМаркет, що дозволяють отримувати акційні знижки при оформленні повторних позик.

Відгуки про КредитМаркет

Ви можете почитати відгуки від реальних клієнтів МФО, а також залишити коментар про своє враження про співпрацю з КредитМаркет на сайті Finance.ua.

Finance.uaКредитиОформити кредит в КредитМаркет