0 800 307 555
Капуста у кишені
Перевірено Finance.ua 15.09.2023

Кредит у Капуста у кишені

Тимчасово недоступний

Інші кредити

stars
4,3

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
3,9

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-365 дн.

stars
3,6

від 0,01%

в день

до 15 000 ₴

на 345-365 дн.

Про компанію Капуста у кишені

Сервіс онлайн кредитування «Капуста в кишені» належить ТОВ «Кредитні Інновації» (код ЄДРПОУ 41975147). Ліцензії компанії анульовані за рішенням НБУ і сервіс припинив...
Телефон+380443380779
Електронна поштаsupport@ikapusta.com.ua
Юридична адреса04073, м. Київ, вул. Вербова, будинок 17А
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №1047 від 19.06.2018

Як отримати кредит Капуста у кишені

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Капуста у кишені

Капуста в кишені: відгуки, актуальні пропозиції компанії

 1. Кому Капуста в кишені видає кредит
 2. Переваги кредитів в "Капуста в кишені"
 3. Як оформити кредит в МФО "Капуста в кишені"
 4. Як погасити кредит в Капуста в кишені
 5. Заборгованість: штрафи та інші наслідки
 6. Капуста у кишені: відгуки

«Капуста в кишені» – це український сервіс мікрокредитування, який надає кредит онлайн на карту різним верствам населення. Так, кредит в даній мікрофінансової організації можуть отримати громадяни без офіційного працевлаштування, без довідок про доходи і без поручителів.

Це сучасний і простий сервіс, який дозволяє отримати кредит онлайн на карту міжнародної платіжної системи Visa International та MasterCard, видану будь-яким українським банком, всього за кілька хвилин, в будь-якому місці і в будь-який час. Сервіс доступний цілодобово, без свят і вихідних, 24/7.

Кому Капуста в кишені видає кредит

Сервіс мікрокредитування Капуста в кишені дає схвалення на видачу кредиту в 80% випадків. Серед тих, хто може розраховувати на фінансову підтримку даної мікрофінансової організації:

 • повнолітні громадяни України, які можуть пред'явити співробітникам МФО паспорт і ІПН;
 • студенти;
 • громадяни України не старше 70 років;
 • клієнти з закритими кредитами в інших МФО;
 • неофіційно працевлаштовані громадяни;
 • клієнти, які не хочуть надавати довідку про доходи;
 • клієнти, які не хочуть оформляти кредит з поручителями.

Переваги кредитів в "Капуста в кишені"

У мікрофінансової організації Капуста в кишені надають швидкий кредит на карту будь-якого банку України і не вимагають забезпечення. Час обробки не займає більше 10 хвилин.

Клієнти можуть отримати необхідну суму кредиту в будь-який час протягом доби не виходячи з дому.У компанії є дострокове погашення кредиту: клієнт може повернути борг по кредиту в будь-який зручний час, сплативши тільки фактичний час користування коштами кредиту.

У компанії не вимагають довідки і документи, потрібен мінімум анкет і просте оформлення через інтернет. Також МФО надає повну конфіденційність і гарантію захисту персональних даних.

Як оформити кредит в МФО "Капуста в кишені"

 Все, що необхідно для отримання кредиту – це наявність інтернету і діюча платіжна карта, видана будь-яким українським банком. Після успішної ідентифікації, система автоматично приймає рішення про надання кредиту протягом декількох хвилин. У разі позитивного рішення гроші на карті з'являться протягом 10 хвилин. Ви можете оформити не більше однієї заявки на кредит.

1. Виберіть суму позики і термін кредитування. Для цього ви можете використовувати кредитний калькулятор;

2. Заповніть анкету. Підтвердіть e-mail і номер мобільного телефону;

3.  Чекайте рішення по кредиту. Як тільки рішення буде прийнято, вам прийде SMS-повідомлення з результатом. Також відповідь по заявці буде продубльована в вашому Особистому Кабінеті і в листі, який ми відправимо на ваш е-mail;

4. Якщо вашу заявку схвалили, далі необхідно прив'язати кредитну карту. Сервіс iKapusta на час заблокує суму до 1 гривні, яку вам необхідно вказати в спеціальному полі. Дізнатися заблоковану суму можна по СМС (якщо ви підключили цю послугу в своєму банку), зателефонувавши в службу підтримки банку або скориставшись інтернет-банкінгом. Якщо вашу заявку відхилили, через місяць ви можете відправити анкету на розгляд повторно.

 
5. Ознайомтеся з умовами договору. Якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку «згоден з умовами». Натискання кнопки вважається аналогом підпису;

6.  Чекайте грошовий переказ на свою карту. Як правило, після згоди з умовами договору, гроші надходять на рахунок миттєво. Однак, кошти можуть дійти не відразу, в зв'язку з регламентом роботи вашого банку.

7. Якщо ви отримали відмову в отриманні кредиту, рекомендуємо підтримувати персональну інформацію в актуальному стані і повторно звернутися в МФО через деякий час.

Ви можете подати повторну заяву відразу ж за фактом виконання наступних пунктів:

 • в компанії отримали перекладені вами кошти на погашення існуючої кредитної заборгованості в повному обсязі.

 • інформація в Особистому Кабінеті про погашення кредиту оновлена. Для подачі нової заявки увійдіть в свій Особистий Кабінет і вкажіть суму і термін кредиту.

Як погасити кредит в Капуста в кишені

Щодня, протягом всього кредитного періоду, в Особистому кабінеті можна побачити суму до погашення. Тому у вас є можливість оплатити заборгованості достроково, заплативши відсотки за кредит тільки за ту кількість днів, протягом яких ви фактично користувалися кредитом. За дострокову оплату кредиту комісія не стягується.

Погасити кредит в компанії Капуста в кишені можна трьома способами: 

 • через платіжні термінали EasyPay, ПриватБанк і Приват24. Ви зможете знайти їх в найближчому супермаркеті, магазині, відділенні ПриватБанку;
 • через відділення будь-якого з банків. Реквізити для оплати ви можете знайти на сайті компанії;
 • через онлайн-банкінг. Перейдіть на сторінку оплати, введіть номер договору і заповніть дані карти.

Заборгованість: штрафи та інші наслідки

При настанні планової дати погашення і наявності заборгованості (в разі, якщо за правилами не оформлюється автоматична пролонгація кредиту), заборгованість вважається простроченою. 

З дня виникнення простроченої заборгованості триває нарахування відсотків до дати погашення простроченої заборгованості, але в будь-якому випадку, не більше 60 календарних днів з дати виникнення простроченої заборгованості.

За фактом наявності простроченої заборгованості за кредитом та / або процентами штраф за виникнення простроченої заборгованості не застосовується.

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань МФО може почати процес стягнення заборгованості. Право стягнення може бути передано третім особам, негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в отриманні кредитів. 

Капуста у кишені: відгуки

Розкажіть про досвід оформлення позик в мікрофінансової організації «Капуста в кишені": так інші клієнти зможуть оцінити всі плюси і мінуси співпраці з нею, а в МФО зрозуміють, на які аспекти роботи варто звернути увагу.

Finance.uaКредитиКредит в Капуста у кишені