0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Капуста у кишені

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Відгуки про кредит Капуста у кишені

Катерина Иванюк
01.11.2019
мне понравилось, что операторы очень вежливо отвечали. Конечно, если просрочить кредит, они может и не будут приветливыми, но со мной такого не было. Займ отдала день в день, через личный кабинет. Так быстро и удобно
Константин Петренко
06.05.2020
одна из немногих, которые все еще выдают кредит под 0%. спасибо, выручили

Капуста в кишені: відгуки, актуальні пропозиції компанії

 1. Кому Капуста в кишені видає кредит
 2. Переваги кредитів в "Капуста в кишені"
 3. Як оформити кредит в МФО "Капуста в кишені"
 4. Як погасити кредит в Капуста в кишені
 5. Заборгованість: штрафи та інші наслідки
 6. Акції в компанії
 7. Капуста у кишені: відгуки

«Капуста в кишені» – це український сервіс мікрокредитування, який надає кредит онлайн на карту різним верствам населення. Так, кредит в даній мікрофінансової організації можуть отримати громадяни без офіційного працевлаштування, без довідок про доходи і без поручителів.

Це сучасний і простий сервіс, який дозволяє отримати кредит онлайн на карту міжнародної платіжної системи Visa International та MasterCard, видану будь-яким українським банком, всього за кілька хвилин, в будь-якому місці і в будь-який час. Сервіс доступний цілодобово, без свят і вихідних, 24/7.

Кому Капуста в кишені видає кредит

Сервіс мікрокредитування Капуста в кишені дає схвалення на видачу кредиту в 80% випадків. Серед тих, хто може розраховувати на фінансову підтримку даної мікрофінансової організації:

 • повнолітні громадяни України, які можуть пред'явити співробітникам МФО паспорт і ІПН;
 • студенти;
 • громадяни України не старше 70 років;
 • клієнти з закритими кредитами в інших МФО;
 • неофіційно працевлаштовані громадяни;
 • клієнти, які не хочуть надавати довідку про доходи;
 • клієнти, які не хочуть оформляти кредит з поручителями.

Переваги кредитів в "Капуста в кишені"

У мікрофінансової організації Капуста в кишені надають швидкий кредит на карту будь-якого банку України і не вимагають забезпечення. Час обробки не займає більше 10 хвилин.

Клієнти можуть отримати необхідну суму кредиту в будь-який час протягом доби не виходячи з дому.

У компанії є дострокове погашення кредиту: клієнт може повернути борг по кредиту в будь-який зручний час, сплативши тільки фактичний час користування коштами кредиту.

Також є послуга пролонгації: якщо клієнт повністю здійснив оплату відсотків по кредиту, але не встигає або не має достатньо коштів оплатити кредит, йому автоматично оформляється пролонгація кредиту на наступний аналогічний термін кредиту.

У компанії не вимагають довідки і документи, потрібен мінімум анкет і просте оформлення через інтернет. Також МФО надає повну конфіденційність і гарантію захисту персональних даних.

Як оформити кредит в МФО "Капуста в кишені"

Максимальний термін кредиту складає 30 днів (без пролонгації). Максимальна сума при першому кредиті становить 1500 грн, при повторному – до 2500 грн.

Все, що необхідно для отримання кредиту – це наявність інтернету і діюча платіжна карта, видана будь-яким українським банком.

Після успішної ідентифікації, система автоматично приймає рішення про надання кредиту протягом декількох хвилин. У разі позитивного рішення гроші на карті з'являться протягом 10 хвилин. Ви можете оформити не більше однієї заявки на кредит.

1. Виберіть суму позики і термін кредитування. Для цього ви можете використовувати кредитний калькулятор;

2. Заповніть анкету. Підтвердіть e-mail і номер мобільного телефону;

 

3.

Чекайте рішення по кредиту. Як тільки рішення буде прийнято, вам прийде SMS-повідомлення з результатом. Також відповідь по заявці буде продубльована в вашому Особистому Кабінеті і в листі, який ми відправимо на ваш е-mail;

4. Якщо вашу заявку схвалили, далі необхідно прив'язати кредитну карту. Сервіс iKapusta на час заблокує суму до 1 гривні, яку вам необхідно вказати в спеціальному полі. Дізнатися заблоковану суму можна по СМС (якщо ви підключили цю послугу в своєму банку), зателефонувавши в службу підтримки банку або скориставшись інтернет-банкінгом. Якщо вашу заявку відхилили, через місяць ви можете відправити анкету на розгляд повторно.

 
5. Ознайомтеся з умовами договору. Якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку «згоден з умовами». Натискання кнопки вважається аналогом підпису;

 

6.

Чекайте грошовий переказ на свою карту. Як правило, після згоди з умовами договору, гроші надходять на рахунок миттєво. Однак, кошти можуть дійти не відразу, в зв'язку з регламентом роботи вашого банку.

7. Якщо ви отримали відмову в отриманні кредиту, рекомендуємо підтримувати персональну інформацію в актуальному стані і повторно звернутися в МФО через деякий час.

Ви можете подати повторну заяву відразу ж за фактом виконання наступних пунктів:

 • в компанії отримали перекладені вами кошти на погашення існуючої кредитної заборгованості в повному обсязі.
 • інформація в Особистому Кабінеті про погашення кредиту оновлена. Для подачі нової заявки увійдіть в свій Особистий Кабінет і вкажіть суму і термін кредиту.

Як погасити кредит в Капуста в кишені

Щодня, протягом всього кредитного періоду, в Особистому кабінеті можна побачити суму до погашення. Тому у вас є можливість оплатити заборгованості достроково, заплативши відсотки за кредит тільки за ту кількість днів, протягом яких ви фактично користувалися кредитом. За дострокову оплату кредиту комісія не стягується.

Погасити кредит в компанії Капуста в кишені можна трьома способами: 

 • через платіжні термінали EasyPay, ПриватБанк і Приват24. Ви зможете знайти їх в найближчому супермаркеті, магазині, відділенні ПриватБанку;
 • через відділення будь-якого з банків. Реквізити для оплати ви можете знайти на сайті компанії;
 • через онлайн-банкінг. Перейдіть на сторінку оплати, введіть номер договору і заповніть дані карти.

Заборгованість: штрафи та інші наслідки

При настанні планової дати погашення і наявності заборгованості (в разі, якщо за правилами не оформлюється автоматична пролонгація кредиту), заборгованість вважається простроченою. 

З дня виникнення простроченої заборгованості триває нарахування відсотків до дати погашення простроченої заборгованості, але в будь-якому випадку, не більше 60 календарних днів з дати виникнення простроченої заборгованості.

За фактом наявності простроченої заборгованості за кредитом та / або процентами штраф за виникнення простроченої заборгованості не застосовується.

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань МФО може почати процес стягнення заборгованості. Право стягнення може бути передано третім особам, негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в отриманні кредитів. 

Акції в компанії

Компанія створила програму лояльності для нових клієнтів: тим, хто бере позику в «Капусте в кишені» вперше, компанія пропонує оформити кредит до 5000 грн під 0,01%. 

Капуста у кишені: відгуки

Розкажіть про досвід оформлення позик в мікрофінансової організації «Капуста в кишені": так інші клієнти зможуть оцінити всі плюси і мінуси співпраці з нею, а в МФО зрозуміють, на які аспекти роботи варто звернути увагу.

Гроші у вас у 18:52