0 800 307 555
FinX
Перевірено Finance.ua 30.09.2022

Кредит у FinX

Тимчасово недоступний

Інші кредити

stars
4,6

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 1-140 дн.

stars
4,5

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-30 дн.

stars
4,2

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 5-20 дн.

Про компанію FinX

FinX - це фінансова компанія, що займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб. Основна спеціалізація - видача споживчих позик і кредитів на розвиток бізнесу п...
Офіційний сайт
Телефон0800753000
Юридична адреса04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 17-21
Графік роботиСьогодні працює з 09:00 до 20:00
ЛіцензіяСвідоцтво ІК №179 від 09.08.2016

Як отримати кредит FinX

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Відгуки про кредит FinX

Борис Троцкий 

17 квітня 2021 р.

Обратился в эту контору 3.04.2021. Когда обзвонили все дополнительные номера, то перезвонили мне и сказали что моя заявка одобрена, но на какую сумму и под какой процент не знают пока я не привезу документы и они не отправят их. Я такой олень прыгаю в авто и еду 60км в эту конторку. Когда подписывал документы то мне сказали что есть некая страховка, но суммы тоже не знают.Пришло подтверждение на сумму 15000грн, а кто угадает какая сумма страховки?) А она товарищи составляет 5000грн) ВОПРОС: Вы бы подписали такой договор? Ребята никому категорически не рекомендую обращатся в эту контору. Если нужны деньги то вы можете не выходя из дома найти их. Есть много организаций которые кредитуют и у них первый займ под 0.01%. Надеюсь этот отзыв поможет многим людям. Желаю жить без кредитов))

Анатолий 

8 березня 2021 р.

Компания такое себе , что бы взять кредит у них , надо заполнить заявку и дать номеров пол телефонной книги , звонят по контактам спрашивают кто вы , что вы , где живёте , что едите , и что вы берете у них кредит , а потом после всего этого могут ещё и отказать плюс ко всему проценты космос ( Не рекомендую.

Елена 

13 вересня 2022 р.

Во время военного положения все банки вошли в положение людей, но только эти заставляют платить, да ещё и проценты за неуплату .Если у вас есть возможность взять в банке кредит - возьмите там, но не здесь, звонят какие-то хамки, кричат, не проявляют никакого уважения к клиентам.

МФО FinX: про правила подачі заявок, особливості і акції

 1. Хто може отримати кредит в FinX
 2. Переваги компанії FinX
 3. Умови кредиту в МФО FinX
 4. Як оформити заявку на кредит в FinX: покрокова інструкція
 5. Як оплатити кредит в FinX
 6. Заборгованість та її наслідки
 7. Акції в компанії
 8. Відгуки

FinX – це торгова марка, що належить ТОВ «ФК» Кредіплюс».

Компанія надає послуги в сфері мікрокредитування: тут можна отримати кредит онлайн на картку, або звернутися за кредитом готівкою в одне з відділень компанії. Офіси FinX розташовані в більшості міст України. 

Хто може отримати кредит в FinX

У компанії мінімальна кількість вимог до своїх клієнтів:

 • позичальникові повинно бути більше 18;
 • у позичальника повинні бути дійсні паспорт і ІПН;
 • позичальник повинен володіти джерелом доходу (постійним або непостійним), щоб повернути заборгованість. 

Переваги компанії FinX

ООО «ФК» Кредитплюс» (Торгова марка FinX) зарекомендувала себе на українському ринку мікрокредитування. 

Згідно відгукам користувачів, служба підтримки в МФО на високому рівні: оператори колл-центру FinX достатньо компетентні, щоб відповісти на питання клієнтів і вирішити проблеми з сайтом. 

Також компанія відрізняється лояльними умовами для пенсіонерів (є знижки і акції) і великим терміном погашення боргу. Якщо зазвичай в МФО надають до місяця на остаточну виплату, то в FinX можна оформити кредит на термін більше року. Але при цьому потрібно враховувати, що відсотки в FinX нараховуються так само, як і в інших МФО – щодня.

Умови кредиту в МФО FinX

Позики в FinX видаються на термін від 84 днів до 30 місяців. Кредит можна отримати від 1000 грн до 55 556 грн. Компанія працює як з онлайн-позиками (кредит на карту), так і з кредитами готівкою в відділеннях. 

Ви можете вносити оплату протягом кредитної угоди: раз в 14 днів, 1 раз на місяць.

Щоб оформити кредит, вам знадобляться паспорт і ІПН, дійсна банківська карта і активний мобільний номер. Рішення щодо схвалення або відхилення заявки приймається протягом 20 хвилин. Заповнення анкети на сайті триватиме не більше 10 хвилин.

Як оформити заявку на кредит в FinX: покрокова інструкція

Перед тим як оформляти кредит, рекомендуємо скористатися кредитним калькулятором на сайті компанії. У ньому ви можете розрахувати суму і термін позики.

Потім необхідно:

 1. Вибрати на сторінці сайту суму кредиту і термін його виплати. Калькулятор покаже, скільки треба буде повернути в кінцевому підсумку, яку суму потрібно буде платити кожен місяць до повного погашення.
 2. Якщо умови кредитування у компанії влаштовують, потрібно відправити запит – для цього призначена кнопка «Отримати гроші».
 3. Якщо клієнт звертається за грошима вперше, йому потрібно зареєструватися в особистому кабінеті. На вказаний в анкеті телефон прийде код, яким буде підтверджений факт реєстрації.
 4. У формі для замовлення кредиту вказуються персональні і соціальні дані, ваші контакти і контакти родичів. 
 5. До форми прикріплюються скани паспорта, ІПН.
МФО розгляне вашу заявку протягом 20 хвилин. Якщо заявку схвалено, вам надішлють кредитний договір. Радимо ретельно його прочитати: чи всі дані правильно внесені, чи немає в договорі будь-яких прихованих комісій і страхування. З моменту підписання договір набуває чинності, компанія зобов'язана надати вам гроші протягом дня.

Як оплатити кредит в FinX

Оплатити кредит в FinX можна кількома способами:

 • через особистий кабінет на сайті компанії. Цей спосіб оплати найшвидший, а також не містить комісій;
 • через відділення в будь-якому банку. Для цього вам потрібно буде взяти реквізити банку, зазначені на сайті компанії;
 • також можна провести оплату через термінали самообслуговування. Банк може стягувати комісію відповідно до своїх тарифами.

Заборгованість та її наслідки

Тривала невиплата боргу без реструктуризації договору – привід для передачі справи колекторам, а потім до суду. Інформація про невиплату кредиту також передається в бюро кредитних історій.

Якщо ви розумієте, що не зможете повернути кредит вчасно, рекомендуємо звернутися в підтримку МФО і повідомити про проблему. Вам можуть реструктурувати договір, і ви будете виплачувати борг більше часу або з меншими відсотками.

Акції в компанії

У компанії є програма лояльності для постійних клієнтів, а також спеціальні умови для клієнтів пенсійного віку.

Відгуки

На сайті Finance.ua ви можете знайти відгуки про мікрофінансову організацію FinX та поділитися своїм досвідом взаємодії з компанією. Допоможіть іншим клієнтам визначитися з вибором.

Автопідбір кредиту

Заповніть коротку анкету і наша система підбере вам кредити з високою ймовірністю видачі

Finance.uaКредитиКредит в FinX