0 800 307 555
0 800 307 555

Купівля квитків через Приват24

Залізничні та інші квитки: як організувати своє дозвілля за допомогою інтернет-банку

Оглавление

Інтернет-банк «Приват24» дозволяє робити з грошима майже все, що вам потрібно: брати кредити, відкривати депозити, здійснювати платежі, поповнювати банківські картки та багато чого ще. Але він також здатний організувати і ваше дозвілля. Наприклад, розпланувати вікенд або навіть відпустку. Ми розповімо, як це зробити на прикладі двох сервісів: купівлі квитків на поїзд і в кіно.

Купівля залізничних квитків у Приват24

Щоб купити залізничні квитки в Приват24, насамперед потрібно зайти в свій особистий кабінет інтернет-банку і вибрати пункт меню «Всі послуги».

Важливо!

Щоб купувати квитки в Приват24, потрібно стати клієнтом банку. Найпростіше зробити це, оформивши картку банку в фінансовому супермаркеті Finance.ua

👉💳 Оформити кредитну картку Приватбанку

Далі в лівому бічному меню вибираємо «Квитки»:

Як бачимо, через Приват24 можна купити квитки:

  • на поїзд;
  • на автобус;
  • на літак;
  • в кіно;
  • спортивні та інші заходи.

Щоб купити квиток на поїзд, вибираємо «Залізничні квитки» і потрапляємо в наступне вікно, де можна вибрати:

  • пункт відправлення. Система допоможе вибрати пункт відправлення за першими кількома буквами, набраними в потрібному полі. Наприклад, почавши вводити «к» і «и», випадає перелік, серед якого першою на вибір буде станція «Київ-Пасажирський»;
  • пункт прибуття. Тут працює аналогічна система підказок;
  • дату відправлення.

Заповнивши всі поля, натискаємо кнопку «Знайти». Після цього сервіс видасть перелік поїздів, що прямують цього дня за заданим маршрутом, і наявність місць у них:

Для прикладу, спробуємо купити купейний квиток на поїзд №776к. Для цього натискаємо на «детально», після чого можна побачити схему місць по вагонах і вибрати найбільш підходяще з тих, що вільні:

Вибравши вагон і місце, натискаємо на цифру з його номером. Після цього підвантажиться вікно, в якому потрібно ввести дані пасажира (прізвище, ім'я, дитячий або дорослий квиток і т.д.):

Заповнивши поля, натискаємо «Оформити квитки».

Кінцевим результатом операції буде електронний квиток – pdf-документ з QR-кодом, який сервіс надішле вам на email. Він сам по собі є посадковим документом. Його можна пред'явити провіднику в паперовому вигляді, попередньо роздрукувавши, або показати на екрані смартфона. Але в деяких поїздах у провідників дсі немає терміналів для зчитування таких кодів. Якщо так, то сервіс попередить про це і попросить обміняти електронний квиток на звичайний у залізничних касах.

Натискаємо «Ознайомлений», після чого програма запропонує на вибір:

  • купити квитки з гарантією повернення;
  • купити квитки без гарантії повернення.

Далі залишається тільки вибрати картку, з якої буде сплачено купівлю квитка.

За тією ж приблизно схемою відбувається купівля автобусних і авіаційних квитків.

Купівля квитків у кіно в Приват24

Щоб купити квиток у кіно, обираємо відповідний розділ в меню «Всі послуги» -> «Квитки»:

Можна задати пошук за назвою фільму і місто, в якому ви перебуваєте, а також вибрати цікавий діапазон дат.

Для прикладу, купимо квиток на фільм «Подвійні життя» в Києві. Вибираємо спочатку місто, а потім натискаємо по афіші:

Потім вибираємо кінотеатр і потрібну дату. Натиснувши на неї, потрапляємо в наступне вікно, де можна вибрати ряд і місце:

Клацаємо по потрібному місцю і потрапляємо у вікно, де треба ввести e-mail і вибрати картку, з якої буде здійснено оплату:

Заповнивши поля, натискаємо «Продовжити». З картки буде списано суму, що включає комісію (про що чесно попереджає Приват24). Після цього на email прийде електронний квиток, який можна буде або роздрукувати, або показати з екрана смартфона. Все.

За такою ж схемою купуються квитки і на спортивні та інші заходи.