0 800 307 555
0 800 307 555

Як сплатити штраф через Приват24

Оплата штрафів за порушення ПДР, не виходячи з дому

В інтернет-банку Приват24 є безліч зручних сервісів, здатних полегшити життя його користувачам. Один із них - можливість оплачувати штрафи за порушення правил дорожнього руху. Ми розповімо, як це робиться.

Оплачувати штрафи в касах банків – пережиток минулого. Їхати в відділення, вистоювати черги – на це потрібен час, а іноді й нерви. Не кажучи вже про те, що це найдорожчий спосіб оплати. Банки беруть за касові операції до 30 гривень комісії. Добре, що сьогодні є кілька способів оплатити штраф, не виходячи з дому. Це і зручніше, і дешевше. Приват24 – один з них.

Оплата штрафу через Приват24 здійснюється таким чином:

1. Заходимо в пункт меню «Мої платежі» і у вікні пошуку набираємо «штраф».
Система запропонує вибрати з кількох варіантів:

2. Нас цікавить оплата штрафу ДАІ через Приват24, тому вибираємо перший.

3. На наступному екрані Приват24 пропонує вибрати підрозділ казначейської служби:

Тут треба просто знайти рядок з потрібною областю (тією, де був виписаний штраф) і перейти далі.

4. На наступному екрані пропонують вибрати, який саме штраф ви хочете сплатити:

Як бачимо, є 3 варіанти:

  • штраф ДАІ за протоколом;
  • штраф ДАІ за постановою;
  • адміністративні штрафи та інші санкції.
 

Штрафи ДАІ автолюбителям доводиться платити або за протоколом, або за постановою. Послідовність дій в обох випадках однакова. Вибираємо потрібний пункт і потрапляємо у вікно для введення даних:

5. Якщо ви оплачуєте свій штраф, то залишається вказати номер і серію протоколу або постанови, а також суму. Якщо чийсь, то потрібно натиснути «Заплатити від імені іншої особи» і ввести ПІБ цієї людини.  Призначення платежу буде сформовано автоматично.

6. Натискаємо «Додати платіж у кошик». Після чого оплачуємо його, як будь-який інший платіж, вибравши картку, з якої будуть списані гроші.

Що до комісії, то при оплаті власними коштами вона складе 1 гривню, якщо кредитними – банк додатково візьме 3% від суми штрафу.