0 800 307 555
0 800 307 555

Як поповнити мобільний без комісії

Без банківської картки тут не обійтися

Всі ми витрачаємо на мобільний зв'язок. Суми у кожного свої. У когось - кілька десятків, а у когось - кілька тисяч гривень на місяць. Але поповнювати мобільний рахунок доводиться і тим, і іншим. Способів зробити це сьогодні вистачає. Однак тих, які дозволяють зробити це безкоштовно, небагато. І ми вам про них розповімо.

Для початку розкажіть, скільки ви витрачаєте на місяць на мобільний зв'язок

 

Поповнення через сайт оператора

Перший спосіб поповнити мобільний без комісії – зробити це через сайт оператора, який надає вам послуги. Для цього потрібна банківська картка.

Vodafone

Зайшовши на головну сторінку сайту компанії Vodafone, в лівому нижньому кутку можна знайти іконку з написом «Поповнити рахунок».

Натиснувши на неї, потрапляємо на екран поповнення. Тут потрібно:

  • ввести номер мобільного телефону або номер особового рахунку;
  • вибрати суму поповнення з пропонованих стандартних або ввести свою;
  • вибрати спосіб оплати. Насправді їх не так багато: платіжна картка або Masterpass.
  • ввести номер картки, термін дії, код CVV2 і натиснути «Сплатити».

Введені дані картки можна зберегти для наступних оплат, для цього потрібно поставити галочку біля напису «Зберегти картку для подальших оплат».

Якщо картка підтримує технологію безпеки 3D Secure, ви потрапите на сторінку, де буде запропоновано ввести пароль, який прийде на ваш фінансовий телефон. Наприклад, так виглядає віконце підтвердження від ТАСкомбанку:

Kyivstar

На головній сторінці сайту Kyivstar кнопка «Поповнити рахунок» також знаходиться в лівому нижньому кутку.

Натиснувши на неї, потрапляємо на екран поповнення.

За аналогією з сайтом Vodafone, тут потрібно вказати суму платежу, номер телефону або особового рахунку, заповнити реквізити картки і натиснути «Сплатити». Якщо реквізити вказано правильно, то гроші спишуться, а ви побачите повідомлення про успішну проплату:

У Kyivstar є ще два способи безкоштовного поповнення рахунку: за коротким номером і за USSD-запитом (складається з цифр і значків * і #). У першому випадку потрібно ввести реквізити платежу, дотримуючись інструкцій голосового меню. У другому – в USSD-запиті. Підказка про те, як його скласти, з'явиться на екрані телефону після введення комбінації «*134 #».

Lifecell

На сайті Lifecell іконка поповнення рахунку (має вигляд гаманця з плюсом) знаходиться в правому верхньому кутку:

Сама сторінка поповнення має такий вигляд:

Як і у інших операторів, заповнюємо реквізити платежу і тиснемо «Сплатити».

Мобільний додаток monobank

monobank пропонує безкоштовний і, мабудь, найзручніший спосіб поповнення мобільного.

Потрібно зайти в додаток, натиснути «Інші платежі» -> «Поповнення мобільного»:

Далі потрібно або ввести номер поповнюваного телефону, або обрати його зі списку ваших контактів, що дуже зручно. Ваш номер буде в списку першим:

Обравши (або набравши вручну) номер, вводимо суму поповнення і натискаємо «Продовжити»:

Після цього на екрані смартфона з'явиться повідомлення «Платіж відправлено». Якщо ви раптом передумали поповнювати цей номер, у вас є можливість скасувати платіж. Після підтвердження операції внизу екрану кілька секунд буде активна кнопка «Скасувати платіж».

Варто зазначити, що у monobank є обмеження на кількість і суму безкоштовних поповнень. На місяць можна зробити 50 таких платежів на загальну суму не більше ніж 10 000 гривень.

І найважливіше! Щоб запустити додаток monobank, потрібно бути його клієнтом. Найпростіше стати ним, оформивши кредитну картку банку в нашому фінансовому супермаркеті.