0 800 307 555
0 800 307 555

Кристалбанк

Голова правління
Гребінський Леонід Андрійович

Голова правління Кристалбанку. Досвід роботи в банківській сфері – 25 років, 21 рік з яких – на посаді голови правління в комерційних банках України.

Освіта: закінчив Київський інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченко за спеціальністю Фінанси і кредит (зараз – Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана).

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 04053, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 2
  • Код банку (МФО)339050
  • Ліцензія НБУ276, 29.04.2015
  • Emailinfo@crystalbank.com.ua
  • ЄДРПОУ39544699
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк


Кристалбанк — це перший банк в Україні, створений Фондом гарантування вкладів фізичних осіб зі статусом «Перехідний банк» в 2014 році. У березні 2015 року банк втратив статус «Перехідний банк» і отримав повну банківську ліцензію на право надання всіх банківських послуг юридичним та фізичним особам в межах чинного законодавства України.

Продовжуючи стратегію розвитку іпотечного кредитування фізичних осіб спільно з «Київміськбуд», АТ «Кристалбанк» у 2017 році запровадив нову програму кредитування «Від мрій – до дій» з рекордно низькими процентними ставками за користування кредитними коштами.

Основними акціонерами є Ленінг Марина Густавівна, Гребінська Оксана Володимирівна, Гребінський Леонід Андрійович.

Кристалбанк є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

На сьогодні мережа Кристалбанк налічує 24 відділення, надає повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам і приватним особам, здійснює грошові перекази в системах Western Union, Welsend, MoneyGram та Xазрі.

Джерела: сайт банку, сайти Finance.ua, minfin.com.ua та ін.