0 800 307 555
0 800 307 555

Кристалбанк

Голова правління
Гребінський Леонід Андрійович

Голова правління Кристалбанку. Досвід роботи в банківській сфері – 25 років, 21 рік з яких – на посаді голови правління в комерційних банках України.

Освіта: закінчив Київський інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченко за спеціальністю Фінанси і кредит (зараз – Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана).

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 04053, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 2
  • Код банку (МФО)339050
  • Ліцензія НБУ276, 29.04.2015
  • Emailinfo@crystalbank.com.ua
  • ЄДРПОУ39544699
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк

Кристалбанк - це перший в Україні банк, створений Фондом гарантування вкладів фізичних осіб зі статусом «Перехідного банку» у 2014 році. У березні 2015 р. Банк втратив статус «Перехідного банку» та отримав повну банківську ліцензію на право здійснення всіх банківських послуг юридичним та фізичним особам в межах чинного законодавства України. Сьогодні Кристалбанк має 23 відділення (12 відділень в м. Київ, м. Кременчук, два відділення в м. Одеса, м. Херсон, м. Кривий Ріг, м. Луцьк, м. Чернівці, м. Запоріжжя, м. Дніпро, м. Васильків, м. Харків та с. Софіївська Борщагівка), надає повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та приватним особам, здійснює грошові перекази в системах Western Union, Welsend, MoneyGram, RIA та Xазри. Кристалбанк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Кристалбанк – це команда фахівців із вагомим досвідом роботи в банківському секторі. Мета Кристалбанку - прозора та успішна діяльність соціально-відповідального банку, якому довіряють громадяни та справжній партнер для представників українського бізнесу.
Офіційна інформація.