0 800 307 555
0 800 307 555

Креді Агріколь Банк

Голова правління
Карлос де Корду

Голова правління Креді Агріколь Банку з квітня 2020 року. Досвід роботи в групі Креді Агріколь понад 30 років.

З квітня 2016 року – банк Креді Агріколь Сербія, президент виконавчої ради.
З січня 2011 року відповідав за взаємодію між CA-CIB і Credit Agricole Group.
З листопада 2008 до листопада 2010 – CA-CIB (Корпоративний і інвестиційний банк Credit Agricole) в Таїланді, старший менеджер по роботі з ключовими клієнтами (SCO).
З грудня 2006 до листопада 2008 – CA-CIB (Корпоративний і інвестиційний банк Credit Agricole) в Гонконгу, старший менеджер по роботі з ключовими клієнтами (SCO).
З жовтня 2001 до листопада 2006 – швейцарський Credit Agricole Indosuez, директор французької мережі.

Освіта:
У 1984 році закінчив ESSEC Business School.

Джерело: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 01004, Київ, вул. Пушкінська, 42/4
  • Код банку (МФО)300614
  • Ліцензія НБУ99, 12.10.2011
  • ЄДРПОУ14361575
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк

ПАТ «Креди Агриколь Банк» - універсальний Банк, власником якого є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole Group (Франція). Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр сучасних банківських послуг приватним і корпоративним клієнтам. Згідно з класифікацією НБУ, Credit Agricole входить до групи великих банків України.

Регіональна мережа Банку охоплює всі регіони України та складається з понад 170 точок продажів. Credit Agricole також є партнером об’єднаної банкоматної мережі «АТМоСфера», яка налічує понад 2 000 банкоматів 24 провідних банків України, а також володіє власною мережею, що складається з 292АТМ.

Credit Agricole займає лідируючі позиції на ринках автокредитування та споживчого кредитування, успішно просуває зарплатні проекти, видає кредити на купівлю житла, приймає вклади від населення на привабливих умовах, здійснює випуск та обслуговування платіжних і кредитних карток, грошові перекази і надає ряд інших послуг приватним особам. Окрім того, Банк надає повний комплекс послуг для бізнесу, приділяючи особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу.

Надійність та ділову репутацію Credit Agricole підтверджують 500 тисяч приватних та 33 тисяч корпоративних клієнтів, що довірили йому ведення своїх фінансових справ. В Банку діють програми лояльності, які дозволяють клієнтам отримувати вигідніші умови на розміщення депозитів, а також призові Акції та спеціальні преференційні умови для позичальників, які отримують заробітну плату чи дохід від підприємницької діяльності на рахунок в ПАТ «Креди Агриколь Банк».

Credit Agricole першим в Україні став партнером програми кредитування Renault Finance, а згодом також Nissan Finance. Кредити на авто марок Renault, Nissan, Toyota, Lexus, Mazda, Suzuki, Subaru, Hyundai, KIA стали доступнішими для українських автолюбителів дякуючи співробітництву Credit Agricole з їх імпортерами та офіційними дилерами на українському ринку. Банк постійно розширює список своїх партнерів та вже став одним з найактивніших і найуспішніших серед банків, що займаються автокредитуванням. В 2011 році Банк отримав сертифікат відповідності автомобільного кредитування межнародному стандарту ISO 9001:2008, як доказ постійного покращення якості надання Банком послуг.

Акціонер Credit Agricole – Credit Agricole Group – є визнаним лідером на ринку банківських послуг для приватних клієнтів у Франції та одним з найбільших банків Європи. Входить до ТОП-5 найбільших за розміром акціонерного капіталу та обсягом загальних активів банків Європи (інформація The Banker, 2013). 150 тисяч кваліфікованих співробітників Групи надають послуги 51 млн. клієнтів у 50 країнах світу.

Завдяки підтримці потужного акціонера Credit Agricole є одним з найбільш ефективних і стабільних банків України.
Офіційна інформація.