0 800 307 555
0 800 307 555

Компанія ліквідована

Всі страхові компанії
Брітіш Авто Клаб

Брітіш Авто Клаб

Інформація про страхову компанію

Телефон

0800300010

Електронна пошта

office@britishautoclub.com.ua

Юридична назва

Приватне акціонерне товариство Страхова компанія Брітіш Авто Клаб

Головний офіс

Україна;04080;Київ;вул. Кирилівська, 39, 3 поверх

ЄДРПОУ

30930046

Про страхову компанію

British Auto Club — українська компанія з європейськими інвестиціями, заснована на базі страхової компанії з 17-річною історією. Сьогодні клуб є потужною незалежною асистанською платформою для страхового бізнесу, автовиробників і дилерів, лізингових компаній, автопарків, банків і мобільних операторів.

Акціонер клубу EMF Capital Partners (Велика Британія) задає високі стандарти бізнесу та інвестує в новітні технології для дорожнього асистансу з акцентом на діджитальних онлайн-сервісах.

Ключові послуги «bac» об’єднують усі види технічного асистансу: екстрений ремонт на дорозі (заміну колеса, доставку пального, зарядку акумулятора, аварійне відкриття замків), урегулювання подій, евакуацію авто з місця пригоди тощо. А також забезпечують надійний юридичний захист — телефоном або на місці ДТП.

British Auto Club використовує власний флот патрульних автомобілів і мотоциклів, в компанії працюють кваліфіковані механіки й аварійні комісари.

«bac» будує бізнес на інноваційних технологіях, зокрема створив унікальний мобільний додаток для автомобілістів «Жовта Кнопка». Функціонал «Допомога водію» від British Auto Club із червня 2018 р. є і в додатку Приват24.
ГоловнаСтрахові компаніїБрітіш Авто Клаб