0 800 307 555
0 800 307 555
Всі страхові компанії
СК Перша

СК Перша

Відгуки про СК Перша

Виктор 

12 червня 2024

Почти 1.5 месяца прошло даже расчеты не дали офис в Одессе есть но все притензии через почту укр.рассеты сказали что бы тоже через заказное а они подумают,был такой же случай по европротоколу с Тас в течении 4 дней выплоти эти сказали что ранще 90 дней не надейся !

Христина 

20 жовтня 2023

Лікувала зуб по ДМС. Роботою страховї задоволена. Зателефонувала в асістанс, покроково пояснили, що мені робити, порекомендували клініку. За тиждень після звернення отримала компенсацію. Все швидко і зручно.

Павло 

11 жовтня 2023

У мене авто майже 5 років і жодної ДТП, та не зарікайся, як кажуть. Жінка розбила фару, не розрахувала відстань до паркана у дворі. Страхова компенсувала заміну повністю. Одну зірку зніму, на мою думку, могли б обробляти заявку швидше. В іншому молодці, раджу!

Иван 

25 вересня 2023

Отвратительно работают! Тянули с выплатой больше 90 дней, пока не пригрозил МТСБУ, сумму в итоге выплатили , но она не покрыла всех расходов. Больше сюда ни ногой. Еще и отношение хамское, словно я им должен, а не они.

Михайло 

11 вересня 2023

Роботою Першої задоволений, ніколи не підводили. При зверненні в асістанс, оперативно відповідають і вирішують всі питання. Сайт у страхової то окремий плюсик, все можна зробити онлайн від оформлення до врегулювання. Ще й багато корисної інформації є. Молодці! Рекомендую!

Олег 

22 серпня 2023

Якщо у вас дорогий автомобіль, не раджу страхуватися у Першій страховій. Оцінка відбувається більше 3 місяців, та ще й сяк-так. Знаю вже декілька випадків, окрім власного, коли після ДТП нараховували мізерну компенсацію, яка не покривала і половини витрачених на ремон грошей.

Олена 

08 серпня 2023

Мала страховку від Першої. Потрпила в ДТП, для мене це стрес, бо стаж водіння маленький, та ще й інший водій похилого віку. Думала, хоч зі страховою проблем не буде, бо радили родичі, які теж там страхували авто. Та де там! Підтримка не відповідає годинами. Заявку подати ціле діло, одного папірця немає, потім іншого. На компенсацію чекала понад місяць. Більше з цією страховою не зв'язуватимусь і нікому не раджу!

Дані перевірені Finance.ua 10.07.2024
ГоловнаСтрахові компаніїСК ПершаВідгуки про СК Перша