0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Експрес Фінанс

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Експрес Фінанс

Компанія надає швидкі доступні кредити з фіксованими регулярними платежами. Кредитний портфель прозорий і доступний кожному. Ми надаємо фінансові послуги за допомогою кредитних консультантів, які обслуговують Вас не тільки у себе в офісі, в відділеннях кредитного агента, але і виїжджають до клієнтів додому і на роботу. Наша місія - Ми хочемо, щоб Вам було зручно з нами! Наша мета - Стати першими на ринку фінансових послуг серед споживчого кредитування населення.

Офіційний сайтhttps://expressfinance.com.ua/
Телефон+380443376229
Электронна поштаoffice@expressfinance.com.ua
Юридична адреса04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 12
Графік работиСьогодні працює з 08:00 до 20:00

Відгуки про кредит Експрес Фінанс

Ольга
20.02.2020
Не знаю, почему раньше относилась плохо к МФО, возможно пока не попробовала лично. Срочно понадобились деньги из-за задержки заработной платы. Займ одобрили быстро, деньги пришли в течение часа. За 7 дней его погасила, ничего заоблачного не переплачивала.

Експрес Фінанс: як взяти кредит, відгуки про роботу

 1. Експрес Фінанс: як взяти кредит, відгуки про роботу
 2. Кому Експрес Фінанс видають кредити
 3. Переваги кредитів в Експрес Фінанс
 4. Як оформити кредит в МФО Експрес Фінанс
 5. Акції та знижки в компанії
 6. Як погасити кредит в Експрес Фінанс
 7. Кому можуть не видати кредит в Експрес Фінанс
 8. Експрес Фінанс: відгуки

Експрес Фінанс (Express Finance) – це українська мікрофінансова організація, яка надає різні фінансові послуги: серед них – видача кредитів онлайн та кредитів готівкою

Компанія надає швидкі доступні кредити з фіксованими регулярними платежами. Кредитний портфель прозорий і доступний кожному.

Відмінною рисою даної МФО є те, що вона надає фінансові послуги за допомогою кредитних консультантів, які обслуговують клієнтів не тільки у себе в офісі, а й у відділеннях кредитного агента, виїжджають до клієнтів додому і на роботу.

Компанія працює відповідно до ліцензії працює на підставі ліцензії, має свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, яке дає право на надання кредитних послуг громадянам країни.

У 2016 році підприємство «Експрес Фінанс» отримало перше місце в рейтингу по номінації ділової активності, а також було визнано переможцем на конкурсі «Лідер галузі». 

Кому Експрес Фінанс видають кредити

Для того, щоб скористатися послугами компанії Експрес Фінанс, клієнту необхідно:

 • бути старше 21 року і молодше 75 років;
 • бути готовим надати свій ідентифікаційний номер та паспортні дані;
 • володіти банківською картою (для отримання позики в режимі онлайн);
 • володіти чинним мобільним номером і електронною поштою.

Кредит в Експрес Фінанс доступний для:

Переваги кредитів в Експрес Фінанс

У компанії «Експрес Фінанс» можна оформити кредит протягом 24 годин з моменту подачі заявки. Суму кредиту і розмір оплати вибирає клієнт. Також компанія пропонує відстрочку платежу: м клієнт має право затримати виплату на 5 днів без штрафів. 

У даній організації можна отримати кредит без поручителів і довідки про доходи.

Серед головних переваг даної мікрофінансової організації можна відзначити:

 • клієнтоорієнтованість. Експрес Фінанс надає кредити згідно з потребами клієнтів. Графік платежів попередньо узгоджується з клієнтами згідно з бюджетом сім'ї;
 • прозорість роботи. Умови роботи даного МФО чесні і прозорі, є фіксована процентна ставка без прихованих комісій
 • партнерство. У компанії підтримують партнерську позицію, завжди відкриті для зворотного зв'язку. Персональна відповідальність лежить на кожному за загальний результат;
 • стабільність. За три роки роботи компанія відкрила 27 офісів і планує розвиватися стрімкими темпами. У МФО є мережа постійних клієнтів, які співпрацюють з нею з початку існування компанії. Завдяки вигідним кредитним продуктам, МФО продовжує залучати нових клієнтів.

Також на сайті є кредитний калькулятор.

Як оформити кредит в МФО Експрес Фінанс

Компанія Експрес Фінанс пропонує оформлення кредиту як онлайн так і в відділення агентів, а рішення отримати по телефону протягом 30 хвилин.

Максимальний термін погашення в МФО «Експрес Фінанс» 12 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%. 

Можна оформити позику онлайн і в відділенні.

Оформлення онлайн

Такий варіант підійде для тих, хто не може потрапити до відділення фізично або потребує грошей конкретно на карту. Щоб отримати гроші онлайн, необхідно заповнити просту форму реєстрації та зареєструватися в особистому кабінеті на сайті.

Оформлення в відділенні

Якщо ви не довіряєте онлайн-платежів або вам потрібно конкретно готівку, їх можна отримати у відділенні МФО: консультант компанії заповнить заявку з вашою інформацією, а після схвалення видасть кредит готівкою.

Щоб оформити кредит онлайн в даній МФО вам слід:

 1. На головній сторінці офіційного сайту клієнтові потрібно вибрати тарифний план: суму кредиту і тривалість договору. Тут же ви відразу можете ознайомитися з умовами кредитування: під індикаторами буде вказана остаточна сума боргу яку потрібно буде платити, тіло кредиту і термін. Якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку «Оформити кредит»;
 2. Потім перед вами з'явиться поле, в якому необхідно вказати своє ім'я та номер мобільного телефону. Протягом декількох хвилин з вами зв'яжеться представник компанії, і поставить низку питань, а також скаже, що потрібно робити далі;
 3. Зверніть увагу, заявку ви заповніть не власними, а тільки за допомогою менеджера, який становить документ на підставі ваших слів.
 4. Після цього необхідно буде, щоб або співробітник мікрофінансової організації приїхав до вас додому для підтвердження договору, або вам самостійно доведеться відвідати відділення.
 5. Співробітник МФО зробить ваше фото, перевірить всі необхідні документи.
 6. Після цього вам необхідно буде дочекатися рішення компанія. Зазвичай це займає не більше 48 годин. 

Також у компанії є чотири кредитних тарифи:

 • Тариф «Перше знайомство». Розмір кредиту від 5 000 до 25 000 грн. Термін від 6 до 12 місяців. Ставка 182% річних. 
 • Тариф «Стандартний». Розмір кредиту від 1 000 до 50 000 грн. Термін від 9 до 26 тижнів. Ставка від 220% до 680% річних.
 • Тариф «Лояльний». Розмір кредиту від 1 000 до 50 000 грн. Термін від 2 до 12 місяців. Ставка від 200% до 650% річних.
 • Тариф «Пенсійний». Розмір кредиту від 1 000 до 50 000 грн. Термін від 2 до 12 місяців. Ставка від 250% до 300% річних.

Акції та знижки в компанії

У компанії часто проходять акції і знижки. Також є програма лояльності «Приведи друга": клієнт, який привів ще одного клієнта по реферального посиланням, отримує знижку 70% на діючий кредит. Учасником програми може бути кожен клієнт компанії «Експрес Фінанс». 

Кількість запрошених друзів не обмежена.

Як погасити кредит в Експрес Фінанс

Погасити кредит в компанії «Експрес Фінанс» можна трьома способами: 

 • через платіжні термінали самооблсуговування (EasyPay, ПриватБанк і Приват24);
 • через відділення будь-якого з банків. Реквізити для оплати ви можете знайти на сайті компанії;
 • через онлайн-банкінг. Перейдіть на сторінку оплати, введіть номер договору і заповніть дані карти.

Кому можуть не видати кредит в Експрес Фінанс

Найчастіше Express Finance не видає кредит клієнту, так як не може ідентифікувати користувача. Це відбувається через те, що при заповненні заявки на кредит клієнт допускає помилки або робить помилки. 

Якщо по проходженню часу заявка на отримання кредитних коштів не була схвалена, ви можете спробувати наступне:

 • ще раз перевірити, чи правильно внесена інформація;
 • заповнити необов'язкові поля в особистому кабінеті;
 • перевірити, чи не забули завантажити копії паспорта та ІПН;
 • спробувати змінити суму кредиту на меншу або продовжити термін кредитування;
 • якщо ви раніше брали кредит, і нещодавно його погасили, можливо, в кредитному бюро не оновилася інформація. Спробуйте взяти кредит пізніше або зверніться в Бюро для уточнення питання.

Також кредит можуть не видати, якщо у клієнта є невиплачені заборгованості в інших МФО, або клієнт вказав дохід сім'ї, який не дозволить йому впоратися з борговим навантаженням і виплатити кредит вчасно. Нагадаємо, допустиме боргове навантаження – коли виплата по кредиту займає не більше 40% від доходу.

Що робити, якщо не видали кредит в Експрес Фінанс

Рішення про видачу кредиту приймається на основі інформації, наданої клієнтами.

Ви можете подати заявку на кредит кілька разів. Повторно після відмови повинно пройти три місяці. Шанс на схвалення заявки підвищиться, якщо у вас змінилося ваше економічне-соціальний стан (наприклад, з'явився додатковий дохід, робота), збільшується ймовірність отримати бажану суму.

Експрес Фінанс: відгуки

Допоможіть іншим клієнтам скласти враження про компанію, діліться досвідом оформлення кредитів в Express Finance в коментарях.