0 800 307 555
Credit365
Перевірено Finance.ua 17.07.2024

Кредит у Credit365

Оформлення на сторінці недоступне

Інші кредити

від 0,01

в день

3 243,21 21 074,61

реальна річна процентна ставка

до 30 000

на 345-365 дн.

від 0,01

в день

107 1 316

реальна річна процентна ставка

до 29 999

на 3-83 дн.

від 0,01

в день

3 327,55 21 066,47

реальна річна процентна ставка

до 30 000

на 345-365 дн.

Про компанію Credit365

Видаємо термінові кредити через інтернет з 2013 року. Наша мета - зробити кредитування справжньому зручним, і надати вам гроші саме тоді, коли вони потрібні. Компані...
Телефон0 800 210 365
Електронна поштаinfo@credit365.ua
Юридична адреса01001, м. Київ, вул. Михайлівська 15/1 Б
Графік роботиСьогодні працює з 08:00 до 00:00
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №877 від 30.03.2017

Як отримати кредит Credit365

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Credit365

Вова Иванов про кредит від Credit365

22 червня 2021 р.

В житті кожної людини іноді настають фінансові труднощі,і людина не може заплатити....,в АІА фінанс груп вирішує свої питання по іншому ,спочатку погрожують, а потім самі роблять пролонгації, а потім з 2000 тисяч гривень нараховують 29990 тисяч і з таким боргом ідуть до приватного нотаріуса і роблять виконавчий напис , так що раджу замислитися ,чи варто брати гроші в такої організації

Александр про кредит від Credit365

16 січня 2020 р.

Оформление супер,ждать вообще не пришлось,дали займ быстрее чем я заполнил анкету,операторы общаютса вежливо и коректно "рэспэкт и уважуха". Советую.

Александр Гацкан про кредит від Credit365

17 жовтня 2019 р.

Credit365 лучший сервис кредитования

Credit365- докладна інструкція по користуванню сервісом, вхід в особистий кабінет, відгуки реальних користувачів

Ринок споживчого кредитування в Україні динамічно розвивається і розширюється. Приватні кредитні компанії стали його активними учасниками і міцно закріпилися в секторі експрес-обслуговування приватних осіб. Завдяки великій кількості доступних програм короткострокового кредитування, коли громадянам терміново потрібні гроші, немає необхідності звертатися зі слізними проханнями до друзів і знайомих або оббивати пороги банку в очікуванні схвалення позики.

Компанія Кредит 365 – активний гравець на кредитному ринку країни з активною ліцензією, пропонує доступні онлайн позики на карти в Україні на доступних і вигідних умовах. Якісний сервіс, надійність і гнучка кредитна політика допомагають громадянам оперативно впоратися з тимчасовим бюджетним дефіцитом і відновити платоспроможність при появі непередбачених життєвих обставин.

Умови отримання позики в Кредит365

Спосіб отримання коштів онлайн
Регіон обслуговування Україна (виключення: зона АТО и Крим)
Вік позичальника від 18 до 75 років

Переваги і недоліки оформлення мікрокредиту в Кредит365

Фінансова політика мікрофінансової компанії Credit365 відповідає стандартам надійності, зручності і безпеки. Клієнти, які стикаються з нестачею грошей до зарплати або з іншими непередбаченими проблемами, можуть розраховувати на швидке і безперешкодне отримання грошей в борг. До числа переваг кредитного співробітництва можна віднести:

 • дистанційне обслуговування, що дозволяє отримати кредит на карту без особистих візитів в офіс;
 • оперативність обробки заявки протягом декількох хвилин;
 • мінімальний набір базових документів, необхідних для перевірки здобувача, без вимоги довідки про доходи і застави.

До числа факторів, здатних викликати незручності для позичальників, можна віднести:

 • наявність затримок при обробці заявки: чекати рішення кредитора іноді доводиться понад 15 хвилин;
 • гроші видаються при наявності відкритих кредитів у банку і інших компаніях, але без прострочень і інших порушень умов обслуговування.

Як оформити кредит в Credit365

Щоб отримати очікувані кошти, відвідувачеві сайту МФО слід діяти відповідно до чіткого алгоритму, виконуючи послідовно наступні кроки.

 1. Вибрати умови кредитування з урахуванням фінансових потреб і особистого статусу. 
 2. Активувати вхід в особистий кабінет шляхом реєстрації. Через нього зручно не тільки керувати кредитами, а й контролювати рух фінансових потоків.
 3. Заповнити заявку на отримання грошей в борг. В анкету вносяться особисті та паспортні дані клієнта, які згодом перевіряються по базах. 
 4. Внести до форми платіжні реквізити: вказати номер карти, дату її випуску і захисний код (три цифри на звороті), щоб система могла провести верифікацію кредитки і оцінити її придатність до використання. 
 5. Ознайомитися з умовами кредитного договору і підтвердити згоду з його пунктами. Тільки після прийняття умов угоди запит відправляється на затвердження.
 6. Отримати гроші. Система проводить перевірку даних, оцінює ступінь надійності клієнта, визначає умови кредитування. При появі додаткових питань менеджер компанії може зателефонувати і уточнити інформацію.

Найбільш вірогідним підсумком верифікації стане схвалення заявки. Інформація про рішення надходить у вигляді смс-оповіщення на номер мобільного телефону. Гроші автоматично переводяться на баланс карти.

Як повернути мікрокредит МФО

Оформлення кредиту в режимі онлайн відрізняється простотою, зручністю і легкістю. При цьому позичальник не тільки швидко вирішує поточні фінансові проблеми, але і бере на себе відповідальність і зобов'язання перед кредитором. Його головне завдання полягає в використанні і своєчасному погашенні боргу, причому зробити це потрібно з урахуванням відсотків і без порушень встановлених термінів.

Клієнтам МФО пропонується кілька зручних способів здійснення розрахунку за кредитними зобов'язаннями:

 • В онлайн-режимі з банківської карти через інтернет-банкінг, особистий кабінет, сервіс Easy Pay;
 • Через платіжний термінал ПриватБанку, Ibox, Easy Pay;
 • Через касу банку за платіжними реквізитами, вказаними у відповідному розділі в особистому кабінеті.

Детальна інструкція про порядок виконання розрахунку тим чи іншим спосіобом пропонується у відповідному розділі на офіційному сайті МФО.

Що робити, якщо Кредит365 відмовив у кредиті

Мікрофінансових компанія відрізняється гнучкою кредитною політикою, що передбачає мінімальні ризики отримання відмови. Як правило, причиною відхилення запиту на позику стають такі обставини:

 • порушення вимог до претендента позики: відсутність громадянства, невідповідність віковим рамкам, відсутність зарплати чи іншого джерела доходу;
 • помилки або невірні дані, зазначені при заповненні анкети;
 • зіпсована кредитна історія і стан в реєстрі боржників.

На усунення проблем, що заважають отриманню позики, виділяється 30 днів. Після цього можна подавати повторний запит, відповідь на який з великою ймовірністю буде позитивною, і позичальник отримає кредит на карту без відмови і проблем.

Поява прострочень і їх наслідки

Прострочення погашення кредиту є однією з форм порушення кредитного договору і тягне для позичальника фінансові наслідки. Якщо клієнт не вніс платіж в зазначену дату, то з наступного дня проводиться перерахунок процентної ставки за максимальним тарифом. За кожен день затримки буде стягуватися % від суми позики. Злісна відмова від повернення боргу провокує передачу кредитної справи в руки колекторів.

Пролонгація позики в Credit365

Послуга пролонгації – зручний фінансовий інструмент, який допомагає позичальникові запобігти неприємним наслідкам неповернення: зростанню пені та внесенню до реєстру боржників. Якщо наближається термін погашення, а грошей немає, то клієнти МФО Кредіт365 можуть продовжити термін користування коштами або заморозити нарахування відсотків на 7, 15 або 30 днів.

Для оформлення пролонгації необхідно подати запит на активацію послуги через особистий кабінет і оплатити її надання зручним способом: через термінал, інтернет-банкінг, касу банку за реквізитами.

Користуватися послугою продовження можна необмежену кількість разів. При цьому важливо своєчасно проводити пролонгацію, не залишаючи справу на останній день, коли несподівано можуть з'явитися непередбачені справи або відбутися технічний збій, наслідком чого стане вже технічне прострочення.

Відгуки про Credit365

Відгук – це реальна думка клієнта, який користувався послугами мікрофінансової компанії і сервісом видачі дистанційних мікропозик: оформляв кредит, проводив пролонгацію, застосовував бонуси, вступав у взаємодію з менеджерами і консультантами по гарячій лінії. Невеликі коментарі можуть легко проілюструвати як позитивні, так і негативні моменти співпраці. Наявність цього корисного розділу не слід ігнорувати: важливо обов'язково використовувати можливість поділитися інформацією, а також отримати додаткові відомості про перспективи використання кредитних послуг.

Діліться своїм досвідом співпраці з МФО на Finance.ua.

Finance.uaКредитиКредит онлайн в Credit365