0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Credit365

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Credit365

Видаємо термінові кредити через інтернет з 2013 року. Наша мета - зробити кредитування справжньому зручним, і надати вам гроші саме тоді, коли вони потрібні. Наш принцип - прозорість і оперативність. У нас немає прихованих переплат, а якість послуг підтверджено незалежними експертами.

Офіційний сайтhttps://credit365.ua/ru
Телефон0 (800) 210-365
Электронна поштаinfo@credit365.ua
Юридична адреса01001, м. Київ, вул. Михайлівська 15/1 Б
Графік работиСьогодні працює з 08:00 до 00:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК №877 від 30.03.2017

Відгуки про кредит Credit365

Вова Иванов
22.06.2021
В житті кожної людини іноді настають фінансові труднощі,і людина не може заплатити....,в АІА фінанс груп вирішує свої питання по іншому ,спочатку погрожують, а потім самі роблять пролонгації, а потім з 2000 тисяч гривень нараховують 29990 тисяч і з таким боргом ідуть до приватного нотаріуса і роблять виконавчий напис , так що раджу замислитися ,чи варто брати гроші в такої організації
Александр
16.01.2020
Оформление супер,ждать вообще не пришлось,дали займ быстрее чем я заполнил анкету,операторы общаютса вежливо и коректно "рэспэкт и уважуха". Советую.
Александр Гацкан
17.10.2019
Credit365 лучший сервис кредитования

Credit365- докладна інструкція по користуванню сервісом, вхід в особистий кабінет, відгуки реальних користувачів

 1. Умови отримання позики в Кредит365
 2. Переваги оформлення мікрокредиту в Кредит365
 3. Як оформити кредит в Credit365
 4. Як повернути мікрокредит МФО
 5. Програми лояльності Credit365
 6. Що робити, якщо Кредит365 відмовив у кредиті
 7. Поява прострочень і їх наслідки
 8. Пролонгація позики в Credit365
 9. Відгуки про Credit365

Ринок споживчого кредитування в Україні динамічно розвивається і розширюється. Приватні кредитні компанії стали його активними учасниками і міцно закріпилися в секторі експрес-обслуговування приватних осіб. Завдяки великій кількості доступних програм короткострокового кредитування, коли громадянам терміново потрібні гроші, немає необхідності звертатися зі слізними проханнями до друзів і знайомих або оббивати пороги банку в очікуванні схвалення позики.

Компанія Кредит 365 – активний гравець на кредитному ринку країни з активною ліцензією, пропонує доступні онлайн позики на карти в Україні на доступних і вигідних умовах. Якісний сервіс, надійність і гнучка кредитна політика допомагають громадянам оперативно впоратися з тимчасовим бюджетним дефіцитом і відновити платоспроможність при появі непередбачених життєвих обставин.

Умови отримання позики в Кредит365

Сума позикивід 500 до 20000 грн
Термін фінансуваннявід 7 до 30 днів
Размір відсоткової ставкивід 0.7% до 1.4% в день
Можливість пролонгаціїна 7-15-30 днів без обмеження кількость продовжень
Спосіб отримання коштівонлайн
Регіон обслуговуванняУкраїна (виключення зона АТО и Крим)
Вік позичальникавід 18 до 75 років

Переваги оформлення мікрокредиту в Кредит365

Фінансова політика мікрофінансової компанії Credit365 відповідає стандартам надійності, зручності і безпеки. Клієнти, які стикаються з нестачею грошей до зарплати або з іншими непередбаченими проблемами, можуть розраховувати на швидке і безперешкодне отримання грошей в борг. До числа переваг кредитного співробітництва можна віднести:

 • дистанційне обслуговування, що дозволяє отримати кредит на карту без особистих візитів в офіс;
 • оперативність обробки заявки протягом декількох хвилин;
 • мінімальний набір базових документів, необхідних для перевірки здобувача, без вимоги довідки про доходи і застави;
 • дію програми лояльність з правом отримання додаткових знижок і бонусів для клієнтів всіх категорій;
 • використання індивідуальної схеми розрахунку ставки кредитування з урахуванням поточного клієнтського рейтингу;
 • право на пролонгацію онлайн позики на необхідний термін без обмеження кількості продовжень і додаткових комісій;
 • використання сучасного програмного забезпечення і надійного захисту персональних даних кожного клієнта, що подає заявку на онлайн кредит;
 • доступ до сайту відкритий цілодобово, що не заважає подати заявку в будь-який час (її обробка виконується відповідно до графіка роботи менеджерів).

До числа факторів, здатних викликати незручності для позичальників, можна віднести:

 • наявність затримок при обробці заявки: чекати рішення кредитора припадає понад 15 хвилин;
 • МФО не фінансує клієнтів з поганою кредитною історією: гроші видаються при наявності відкритих кредитів у банку і інших компаніях, але без прострочень і інших порушень умов обслуговування;
 • можливі технічні затримки із зарахуванням коштів на банківську карту.

Як оформити кредит в Credit365

Щоб отримати очікувані кошти, відвідувачеві сайту МФО слід діяти відповідно до чіткого алгоритму, виконуючи послідовно кілька кроків.

 1. Вибрати умови кредитування з урахуванням фінансових потреб і особистого статусу. Новачкам доступна позика в розмірі до 5 тисяч, повторний кредит оформляється вже на суму до 20 тисяч. Термін використання коштів вказується в межах від 1 до 30 днів.
 2. Активувати вхід в особистий кабінет шляхом реєстрації. Через нього зручно не тільки управляти кредитами, а й контролювати рух фінансових потоків.
 3. Заповнити заявку на отримання грошей в борг. В анкету вносяться особисті та паспортні дані клієнта, які згодом перевіряються по базах. 
 4. Внести до форми платіжні реквізити: вказати номер карти, дату її випуску і захисний код (три цифри на звороті), щоб система могла провести верифікацію кредитки і оцінити її придатність до використання. 
 5. Познайомитися з умовами кредитного договору і підтвердити згоду з його пунктами. Тільки після прийняття умов угоди, запит відправляється на затвердження.
 6. Отримати гроші. Система проводить перевірку даних, оцінює ступінь надійності клієнта, визначає умови кредитування. При появі додаткових питань менеджер компанії може зателефонувати і уточнити інформацію.

Найбільш вірогідним підсумком верифікації стає схвалення заявки. Інформація про рішення надходить у вигляді смс-оповіщення на номер мобільного телефону. Гроші автоматично переводяться на баланс карти.

Як повернути мікрокредит МФО

Оформлення кредиту в режимі онлайн відрізняється простотою, зручністю і легкістю. При цьому позичальник не тільки швидко вирішує поточні фінансові проблеми, але і бере на себе відповідальність і зобов'язання перед кредитором. Його головне завдання полягає в використанні і своєчасне погашення боргу, причому зробити це потрібно з урахуванням відсотків і без порушень встановлених термінів.

Клієнтам МФО пропонується кілька зручних способів здійснення розрахунку за кредитними зобов'язаннями:

 • В онлайн-режимі з банківської карти через інтернет-банкінг, особистий кабінет МФО, сервіс Easy Pay;
 • Через платіжний термінал ПриватБанку, Ibox, Easy Pay;
 • Через касу банку за платіжними реквізитами, вказаними у відповідному розділі в особистому кабінеті.

Детальна інструкція про порядок виконання розрахунку той чи інший спосіб пропонується у відповідному розділі на офіційному сайті МФО.

Програми лояльності Credit365

Мікрофінансових компанія зацікавлена ​​в збереженні і залученні клієнтів. Для реалізації поставленого завдання вона займається активним впровадженням акційних програм, конкурсів та бонусних пропозицій.

1. Знижка при оформленні першого кредиту в розмірі 30% . Пропозиція актуальна для клієнтів, які оформляють кредит терміном до 30 днів. Для них процентна ставка встановлюється в мінімальному розмірі – 0.7% в день.

2. Динамічне скорочення величини ставки кредитування пропорційно тривалості використання позики. Кредит на 7 днів видається за ставкою 1.4%, а на 30 днів – по 1.06%. Вигода виявляється відчутною.

3. Бонусна програма. Бонуси МФО можуть бути використані для погашення частини боргу або продовження терміну кредитування. Їх наявність допомагає економити реальні гроші. Отримати заохочення можна декількома способами:

 • за відгук;
 • за своєчасне погашення боргу (кількість визначається сумою і терміном кредитування);
 • запрошення друзів (+500 бонусів за кожного друга).

Що робити, якщо Кредит365 відмовив у кредиті

Мікрофінансових компанія відрізняється гнучкою кредитною політикою, що передбачає мінімальні ризики отримання відмови. Як правило, причиною відхилення запиту на позику стають такі обставини:

 • порушення вимог до претендента позики: відсутність громадянства, невідповідність віковим рамкам, відсутність зарплати чи іншого джерела доходу;
 • помилки або невірні дані, зазначені при заповненні анкети;
 • зіпсована кредитна історія і стан в реєстрі боржників.

На усунення проблем, що заважають отриманню позики, виділяється 30 днів. За їх закінченню можна подавати повторний запит, відповідь на який з великою ймовірністю буде позитивним і позичальник отримає кредит на карту без відмови і проблем.

Поява прострочень і їх наслідки

Прострочення погашення кредиту є однією з форм порушення кредитного договору і тягне для позичальника фінансові наслідки. Якщо клієнт не вніс платіж в зазначену дату, то з наступного дня проводиться перерахунок процентної ставки за максимальним тарифом. За кожен день затримки буде стягуватися 1.5% від суми позики. Злісний відмова від повернення боргу провокує передачу кредитної справи в руки колекторів.

Пролонгація позики в Credit365

Послуга пролонгації – зручний фінансовий інструмент, який допомагає позичальникові запобігти неприємним наслідкам неповернення: зростання пені та внесення до реєстру боржників. Якщо наближається термін погашення, а грошей немає, то клієнти МФО Кредіт365 можуть продовжити термін користування коштами або заморозити нарахування відсотків на 7,15 або 30 днів.

Для оформлення пролонгації необхідно подати запит на активацію послуги через особистий кабінет і оплатити її надання зручним способом: через термінал, інтернет-банкінг, касу банку за реквізитами.

Вартість продовження на 7 днів складає 50 гривень, на 15- 98 гривень і на 30 днів – 158 гривень.

Користуватися послугою продовження можна необмежену кількість разів. При цьому важливо своєчасно проводити пролонгацію, не залишаючи справу на останній день, коли несподівано можуть з'явитися непередбачені справи або відбутися технічний збій, наслідок чого стане вже технічне прострочення.

Відгуки про Credit365

Відгук – це реальна думка клієнта, який користувався послугами мікрофінансової компанії і сервісом видачі дистанційних мікропозик: оформляв кредит, проводив пролонгацію, застосовував бонуси, вступав у взаємодію з менеджерами і консультантами по гарячій лінії. Невеликі коментарі можуть легко проілюструвати як позитивні, так і негативні моменти співпраці. Наявність цього корисного розділу не слід ігнорувати: важливо обов'язково використовувати можливість поділитися інформацією, а також отримати додаткові відомості про перспективи використання кредитних послуг.

Діліться своїм досвідом співпраці з МФО у коментарях на Finance.ua.